Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

emilka 34

Hirsutyzm

Polecane posty

Emi, teraz Cię taki straszny dół złapał, ale zobaczysz to minie. szkoda tylko że z tego wyjazdu weekendowego nic nie wyszło, bo by Ci to na pewno humor choć troszkę poprawiło. Lui, z tym babskiem sie będę chyba długo szarpać. Oszukiwała, wykorzystywała, a teraz wielkie ale, bo przecież była w porządku...noszzz brak słów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Kochana, opadła złość teraz przyszedł żal, to chyba najgorszy etap...wiem, że go kochasz, przecież uczuć nie da się wyrzucić z serca na zawołanie i to najbardziej Cię boli...ehhh szkoda, że nie możemy sobie zrobić takiego babskiego wieczoru, to byśmy Cię wszystkie pocieszyły i ie pozwoliły byś przeżywała to wszystko sama :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emi Wiem ze kochasz go:( wiem tak bym chciala by wrocil i powiedzial cos co go usprawiedliwi by wzial Cie w ramiona i bys byla juz z nim szczesliwa..kochana:* ale badz silna,a noz jeszcze jakos sie wszystko ulozy..zobaczysz ze sie ulozy. Rudi piosenka sliczna,dzieki ze ja wyslalas cudna:) wlasnie jej slucham... nie miej wyrzutow z byla szefowa...mogla myslec przed nie teraz sie wybiela..ja tez Wam wkleje fajna pisoenke co jej slucham dosc slynna..zaraz znajde.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny nie wiecie ile można dostać za zabicie teściowej ? No więc po godzinie 20 zaszczyciła mnie swoją obecnością siostra mojego M , chciała jego telefon itp bo M doszedł do siebie , pogadałyśmy , mówiła żebym podjechała do niego , żeby pannie J nakopać a mamusią się nie przejmować , a jak będzie trzeba to zjebać od góry do dołu i pojechała ok pół godziny później podjeżdża moja ukochana super teściowa, która każe mi oddać dokumenty i telefon jej małego kochanego synusia , powiedziałam że przed chwilą oddałam te rzeczy siostrze , zaczęła mnie wyzywać od złodziejek , że pewnie mu portfel wyczyśćiałam , darła sie tak , wyszła moja mama wyprowadziła super teściową za łeb i się skończyło Rudi cieszę się że się zjawiłaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mi tez ta lzawa przewaznie lzawe lubie. Dobranoc Rudi, kochane:* EMi uwierz ze wszystko sie jeszcze odmieni na dobre:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ann ja Cie pierdziele,co za mendziszcze stare!!! jakim parwem Cie zwyzywala od zlodziejek,jakim prawem!!!! trzeba bylo stara sucz nagrac i potem M pokazac o szok...ale dlaczego sie tak uprzedzila do Ciebie...stara dupa!!! moze wolala jak byl z ta desperatka J.. o matko i corko! a jak Ty na to zareagowalas?? na te wyzwiska? ale dobrze ze siostra jest za Toba..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo jaaa Ann zabij ja póki czas, bo widzę, że twoja teściowa zakrawa o moją...oj masakra. Normalnie szok co ona wyczynia!!! dobrze że mama była z Tobą Lui Dobranoc kochana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stałam ja wryta , oczy wybałuszyłam i jej słucham wyszła moja mama , powiedziała żeby spierdalała stąd jak najszybciej bo jak ona jej pomoże opuścić naszą posesje to się skończy skręconym karkiem Powiem Ci że przed wypadkiem to ona taka miła dla mnie była , a teraz coś jej się poprzestawiało w tym farbowanym łbie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pierdole!!!ej ona jest nienormalna! mówię Ci identyko jak moja, na początku wszystko pięknie ładnie a później nagle jakby ją piorun strzelił, właśnie tez zaczęło się jak mój mąż był w szpitalu i tak płakała, że ona chciała żeby tamta była z jej synusiem a sie utopiła...kurwa!!! a teraz robi takie akcje...niedawno goniła mnie po mieście drąc sie i wyzywając od kurw i suk...oj nie chcę być złym prorokiem Ann, ale uprzykrzy wam ona życie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o Rudi to tez masz jazdy ze swoja tesciowa...w takim przypadku najlepiej sie wyniesc jak najdalej od niej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde net mi szwankuje nooo musielibyśmy się chyba do innego miasta wynieść, a i tak nie mieszkamy blisko siebie. a daj spokój...i też dzięki niej między mną a mężem było jak było, bo ja nie będę udawała że deszcz pada jak ktoś na mnie pluje. Strasznie między nami namieszała i robi to nadal, nastawia dzieci przeciwko mnie...nawet straszyła mnie ze mi je zabierze...mam wrażenie , że gdybyśmy sie rozstali to na kolanach do częstochowy by poszła podziękować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehhh dziewczynki chyba się położę...choć kompletnie nie mam ochoty...właśnie i mnie dół złapał, chyba za dużo tej piosenki "nad przepaścią"...ale te słowa tak odzwierciedlają moje relacje z mężem, że samo jakoś tak...ehhh i właśnie strasznie za nim tęsknie...nienawidzę weekendów, kiedy go nie ma, kiedy przytulam się do poduszki...ranyyy jak mi go brakuje...az mi się ryczeć chce...kurde mam męża a i tak ciągle sama jestem, chyba już mi to przestaje być obojętne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co za sucz..tesciowa winna dazyc do dobrego by zyc z synowa jak z corka a nie traktowac ja jak zlo konieczne...naprawde niektore baby maja nasrane i nic tego nie zmieni.. dobrej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rudi:* Przytul sie do podusi i pomysl ze niedlugo znowu go zobaczysz...moze niech gdzies blizej znajdzie prace..byscie mogli byc razem..spij dobrze:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rudi my to mamy szczęście :D . szczerze to mnie to jebie , zadzwoniłam do jego siotry powiedziałam to sie dziewcze popłakało że wstyd jej za wsłasną matkę M też dzwonił , za bardzo nie wie co się dzieje bo pytał czemu mnie nie było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej dziewczyny... Luiso, kurde, a tak myslalam ze juz bedzie ok, a ty teraz masz tak jakby rozdwojone serce...Kurde, moze poczekaj z mailem i nic nie pisz, pomysl tak o wszystkich "za" i "przeciw", zebys nie zalowala bo zalezy ci na Amadeo i to sie nie zmieni, bo od dluzszego czasu nei zaznalas hmm czulosci i wgl seks i kurde, no mysle ze byc jeszcze sie wstrzymala, nie mowie ze na sile z nim byc albo starac sie w nim zakochac, bo mowisz ze przyzwiazalas sie do niego bo duzo seksu bylo, a wiele par,wlasnie przez ten sposob sie w sobie zakochalo, niby zwiazek oparty na seksie i wzajemnym szacunku a potem jeszcze milosc dochodzi. Wiec kurde, o ile chcesz to poczekaj, moze jeszcze wszystko sie zmieni...:) Ann, o moj boze! Wredna J wykorzystala fakt ze M w szpitalu jest. Kurde, ale ja na twoim miejscu nie wyszlabym ze szpitala, tylko poprostuw eszla tam i pokazala kto tu rzadzi, ale ciebie emocje poniosly i wgl. A tesciowa sie nie przejmuj, stare ścierwo to logiczne ze woli J, bo ona moze byla ta jego pierwsza i wgl, a pewnie tesciowa cie nie toleruje teraz bo M tego nie widzi i moze sobie z toba pogrywac, ale sie nie daj i wgl tym nie przejmuj. Z gory jest tak ze tesciowe nie lubia swoich synowych...ehh trzymaj sie :* Rudi, dobrze ze z mezem wszystko w miare ok, zobacymy jak wroci z delegacji i wgl. Byla sefowa sie nie przejmuj juz i tak moze pocalowac cie w d, wiec olej ją. Emi, a ty sie tam trzymaj i pamietaj zdrowie najwazniejsze i postaraj sie choc troche wyleczyc z męza, bo on to ewidentnie wykorzystuje, ze masz do niego slabosc...:* A ja dzis do poludnia zajeta a potem z kumpelami sobie po miescie chodzilysmy i tak o 22 wrocilam i kurde, jak fajnie jest sie oderwac od wszystkiego. A do wyjazdu sie jescze nie przygotowywuje, martwie sie tak cholernie szkola ze bzika idzie dostac i do piatku to ja chyba zwariuje... Buziaki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hop hop! Wstajemy dziewczyny! :) Mam nadzieje ze dzis wszystkie, czujecie sie o wiele wiele lepiej! W koncu zaczynamy nowy miesiąc, bez problemów! Miłego dnia kochane! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POli W koncu jestees:) kotku nie martw sie szkola:) na pewno przyjma Cie do jakiejs;) a nie masz znajomosci,znaczy mama Twoja np albo kogos z rodziny by gdzies sie wkrecic do szkoly lepszej kurcze wiadomo,ze oni patrza na te testy itd ale w koncu to szkola srednia dopiero..no do piatku to jeszcze kilka dni poczekasz.. masz racje z amadeo,nie napisalam maila jeszcze,nie bede chyba pisala,moze jakos samo sie wyjasni,nie chce zalowac. On i tak wyjezdza juz wiec nie bedzie go teraz ponad miesiac wiec mam znowu duzo czasu..tak czy inaczej meczace to jest ale dam rade,grunt to zdrowie:* A TY POli ? nikogo nowego nie poznalas? myslisz jeszcze o D? Emi jak dzis sie czujesz? mam nadzieje,ze lepiej.. RUdi Noc przezyla w samotni;)? Ann widzisz czyli M nie kontaktowal nawet polprzytomny byl jak mowilysmy wiec nie mysl o tej J tylko biegnij do niego kochana...fajnie,ze siostra ma troche oleju w glowie.. milej niedzieli dziewczyny:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luiso, tak mysle o tym debilu, ale juz nie tak jak kiedyś, ale mi sie przypomniał, bo napisal do mnie zyczenia urodzinowe i to by bylo na tyle, a korci mnie by do niego napisac, co u niego i wgl... A no szkola jak to my mowimy to "ZŁOOOO" i mam cholernego stresa... Wlasnie przemysl sobie wszystko na spokojnie, zwlaszcza ze go teraz nie bedzie miesiac to soebie wszystko w glowie poukladasz :) Oby..:) A jak sie czujesz? Jakies plany na dzis? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już odwiedziłam mojego szczęsnego . ale musialam wyjść bo moja super teściowa przyjechała , dziewczyny żar leje się z nieba. ;/ cholerny upał Poli nie przejmuj się na pewno przyjmą Cię do tej szkoły co chcesz. Miłego dnia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ann, nie przejmuj sie tesciowa, ale swoja droga nie mam pojecia o co tej kobiecie tak naprawde chodzi... A jak szczesny sie czuje? Juz w pelni jest swiadom wszystkiego? Nojest dzi starszny upał, nie nadaj sie na taka pogode, zawsze wtedy w glowie mi sie kreci czy cos... Dzis mam urodziny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poli To wszystkiego najlepszego:) obys dostala sie do dobrego liceum:) i szczesliwie zakochala:* milo z jego str ze napisal...moze glupio mu bylo wczesniej wiec jakby wykorzystal okazje by sie odezwac.. domyslam sie ze to Ci znowu dalo iskierke nadzieji.. Ann to super:) wlasnie amadeo ma byc zaraz wiec kurwa musze stad isc narka do wieczora:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×