Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

emilka 34

Hirsutyzm

Polecane posty

aaa o M tak , faktycznie mialam pisac, ale wczoraj bylam taka zmeczona, ze nie mialam sily kompa odpalac. owszem mamy kontakt caly czas, rozmawiamy ze soba na gg, czasem dzwoni. ale tak po kolezensku. mielismy sie spotkac w zeszly piatek, ale zrezygnowalam, bo maz byl w domu. w sumie moglabym sie wyrwac, ale jednak sie nie zdecydowalam. a teraz zaluje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahah Pusia a kiedy ja napisala LUSIA :D hahah Luiso, to jaka ksywke sobie wybiersz? :D hahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eejjjjj wy mnie nie kuscie tymi kulkami, bo jutro bedzie 5kg na wadze wiecej :D i pozniej bedzie na was laski wy moje. zreszta zjem, a za chwile wpadnie Lui i mnie opierdoli, bo mowila ze bedzie pilnowac zebym slodkosci nie jadla :D e aaaa i jeszcze cos mi umknelo...ktora to znowu pusia? hę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm a myslisz Rudi ze z M daloby rade to naprawic gdybys chciala odejsc od meza?Myslisz ze ciagle jest TO COS miedzy wami? I czy by on odszedl od zony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ahahahahahahahahahaha lusia pusia ja sie normalnie poplakalam jak to przeczytalam ahahahahahahahahaha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahaha Rudi, Luisa sie nie przejmuj bo ona sie tez objada wiec ci dzisiaj obzeranie daruje :D Pusia to nasza Luisa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lusia pusia:D umarlam dziewczyny :D:D:D nie Emi, nie bedzie juz tego co bylo i nigdy bym nie odwazyla sie po tym jak go potraktowalam pytac, czy nadal chcialby dla mnie zostawic zone, ale zobaczyc bym sie z nim chiala bardzo...i jakims malym seksiku bym moze pomyslala, bo maz po akcji ze jestem gruba bedzie teraz usychal :D:D:D:D nie no zart z tym seksem chyba :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ejjj wyscie sie wszystkie dzis szaleju najadly? widze ze humorki jak 150:D:D:Dale ja sie tez powoli zarazam :D:D:D kurde kulki nieeeee przynajmniej na razie :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rudi pozwalam Ci na kulki dzis:) ale tylko dlatego ze ja jeszcze mam oprocz chalwy rureczki z kremem zabajone czy zajebane jakos tak:):):) z M jak sie spotkasz znowu bedzie powrot pewnie...ale z mezem to szok...on jest naprawde trudny..wspolczuje.. Emi:) POLI:) LUSIA PUSIA usmialam sie jak dziki osiol zaraz bedzie pusia bo susze wlosy niedlugo to dopiero bedzie pusia:) jak ta z kogla mogla tyle ze czarna hahaha:) POli no cos Ty ja sama fizjoteraputa bede jego prosic o rade kapnie sie ze to desperacja kochana,bo na 1 nie odpisal...NIE MOWIE I KONIEC NIE NAPISZE JUZ:) juzli Ci nie napśisze:):) hahahha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rudi jedno ma sie zycie a ty mialas tyle roznych przejsc cos np wlasnie ten seksik Ci sie od zycia nalezy ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny SIKAM!! :D :D:D:D Rudi to postaraj sie o spotkanie z M. Moze jak znowu zaczniecie ze soba gadac widywac sie to moze sie uda..oczywiscie jak bys chciala na 100% odejsc od meza i wgl..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezuuuuuuuuuuu luisa dawaj te rurki matko ale bym zjadla mniammmmm Ty bys sie odwrocila a ich by juz nie bylo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poli nie sikaj bo wuj patrzy nawet nie bedzie Ci mial jak uwage zwrocic ze zle robisz dziewczynko ahahahahahahahaha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rudi nie wiem co radzic...chyba bym sie pokochala z m:) na TWoim miejscu ot by sie dowartosciowac:) a tak serio...trza pomyslec by nie zalowac..bo jak seksik to znowu sie zacznie a juz zrezygnowalas..sama nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooo to nieeee, zadnych kulek nie jem!!!! rurki chce i to juz teraz Lui nie bądź żyła!!!dawaj i to juz a wiecie, jakbym teraz M spotkala, to seksik by byl na 100 procent, normalnie bym go chyba zjadla:D:D:Dbo az mnie nosi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luiso, no wiec wlasnie nie pisz skoro uwazasz ze nie chcesz, ja tez bym chyba nie napisala, bo on praktycznie jest obcy..a fakt moglby sie polapac..ehh trza na chwile zapomniec o amorze..:) Luiso! Znowu cos jesz! hahaha chyba wstane do kibelka i sobie cos po drodze jeszcz weze slodkiego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale chcesz rurki EMi zabajone czy zajebane?:) Poli lej ile wejdzie wujo jak zobaczy pampersa Ci da pomysli,ze moczu nie trzymasz;):)::)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poli idz prosto do wc i nie zbaczaj z trasy hahahahahahaha :D jezu rudi po co zes mowila tez tera o seksie mysle ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rudi Ty to masz ochote dzis widze na rureczke ale z bita smietanka achachaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa Poli racja bez ponizanki;) wuj powie co ona sie tak objada;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahahahah boze wujek mialby traume do konca zycia i wiecej mnie na wakacje nie wezmie :D Rudi, jak dziewczyny mowia, idz za glosem, serca! Serio! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poli lej byle nie na dywan hahahahahahaha :D o jezuuu brzuch mnie boli od smiechu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o to to dziewuszki moje, o taka rurke mi chodzilo:D nie chcialam tak wprost, bo wiecie, matka polka- nie wypada, ale rozgryzlyscie mnie :D aaa poli skrec po drodze :d najlepiej do Lui po rurki, bo widzisz ze sie podzielic nie chce :D:D:D emi, no wiesz takie mysli o tej porze łóooo matko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny wy jestescie niemozliwe :D sila sie postrzymuje przed smianiem sie do komputera bo pomysli ze wariatka :D Rurki? Z bita smietana? Wariatki:D hahahhahahaha Rudi pisz do M ze masz ochote na rurki :D Emi, ty tam musisz wytrzymac tydzien! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×