Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

emilka 34

Hirsutyzm

Polecane posty

hej kochane :):* poli tak mi przykro :( ale Ty jestes slodka kochana wrazliwa istotka i zaslugujesz na super dobrego chlopaka ktory Cie bedzie na rekach nosil :* D nie jest Ciebie wart , poboli i przestanie , jestes mlodziutka , trafisz jeszcze na milion fajnych wartosciowych chlopakow i kiedys nawet nie bedziesz o tym dupku pamietala , badz dobrej mysli kochana :* i szczerze po tym co Ci powiedzial nawet jak sie odezwie ja bym juz nie reagowala , stracil super dziewczyne , nie zasluguje na najmniejsza uwage :*:*:* a jak z praca? luisa no wyobrazam sobie jak Ci trudno , jesli jestes zdecydowana to ja na Twoim miejscu bym amadeo konkretnie juz powiedziala bo takie przeciaganie jest jeszcze gorsze i trudniejsze i dla niego i dla Ciebie , i chyba lepiej teraz niz osobiscie zobaczysz jego smutek i bedzie Ci trudniej tak sadze :( rudi co u Ciebie jak sie czujesz postanowilas co dalej ? annnqx jak z M ? jestescie znowu razem ? u mnie ok , dzis zaczelam szkolenie ale dziwne ono jest tylko 4 h dziennie , z marynarzem ok i dzis hmmm jak rozmawialismy przez tel ja zrozumialam ze on powiedzial - I love you so much , kurde no tak mi sie zdaje ze to powiedzial albo sie przeslyszalam albo nie wiem , reke sobie daje uciac ze to powiedzial ale juz sama nie wiem bo wczesniej nic takiego nie mowil , matko teraz sie glowie czy on to powiedzial czy ja zle uslyszalam :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emi, mi tez jest przykro, ale coz D jest taki a nie inny, zycze mu szczescia. Pewnie masz racje ze sie jeszcze nie raz zakocham ale teraz pytanie czy z wzajemnoscia ;) Jakos to bedzie..musi ;) Hmm czy to by duzo zmienilo gdyby on to jednak powiedzial? :) Zalezy ci na nim bardzooo i takie wyznanie mysle ze moglo pasc z jego ust (bo moze po tej rozlace zrozumial ze bardziej mu na tobie zalezy i chce to pokazac? ) a pewnie bardzo bys chciala. A jak sama twierdzisz dalabys sobie reke uciac ze to powiedzial wiec mysle ze jednak tak ;) Nie zamartwiaj swojej glowki ;) Kiedy sie z marynarzem spotykasz? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze no cos tam by to zmienilo tym bardziej ze ja czekalam wtedy jak bylismy razem az to powie i nie powiedzial , nie wiem poprostu chce wiedziec dokladnie co on czuje :) mam nadzieje ze nowa panna kopnie D w dupe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emi, wiec moze jest tak, ze chcialby ci pokazac jak dla niego jestes wazna? Moze przemyslal wszystko i chce zaczac jeszcze raz ale z innej strony tak jakby. Zdobywa twoje serducho ;) Wiec nastepnym razem dobrze sie wsluchaj ;) Pewnie nie mozesz sie doczekac? Jeszcze tydzien...:) Hhaha jak go kopnie to pewnie inna sobie znajdzie..Ale ja nauczylam sie nie zlozyczyc, bo potem jakims cudem przeciwko mnie to sie zwraca ;) A jak jestem mila to potem wszystko do mnie wraca ale w dobrym znaczeniu tego slowa..wiem wiem dziwne ;) heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak jak najbardziej on mi wprost powiedzial ze chce byc ze mna ze bardzo tesknil ze jego uczucia sie nie zmienily itd takze jak najbardziej wracamy do siebie :) no nie moge sie doczekac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzisz, kochana po deszczu zawsze wychodzi slonce :) Super ze do siebie wrocicie ;) A powiedz czy widzisz ze moze z tego cos wiecej bedzie? Czy chcialabys zeby wyszlo cos z tego wiekszego, cos stalego? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to teraz tego nie popsujcie ;) A jak tam? Jak dlugo jeszcze szkolenie bedziesz miala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
on sie bardzo stara na ta chwile widze jak mu zalezy az mnie to dziwi , ja tez sie staram , nie chce nic popsuc , on jest spokojny ale ja nerwowa wiec obiecalam sobie ze bede sie kontrolowac :) szkolenie ma trwac 2 tygodnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha a co do pozwu o rozwod hmmm musze go chyba jednak znowu zlozyc tak sobie pomyslalam bo jakis czas minie zanim bedzie rozprawa wiec moze dam rade sie z NIM zobaczyc i stawic temu czola po drugie glupio mi w stosunku do aniola ze nie mam nadal rozwodu :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ale tez Emi nie mozesz byc przesadnie spokojna. bo potem jak przyjdzie co do czego, to nagle bedziesz wybuchowa a on nie bedzie cie znal takiej ;) No wiec wlasnie, i tobie bedzie lepiej z faktem, ze mas zjuz ,malzenstwo za soba no i wobec aniola to bedzie fair, bo tak on tez nie wie na czym stoi bo ty wciaz mezatka. A zreszta jak bedziesz mialam aniola przy sobie to moze latwiej bedzie? :) Dasz rade, ale przemysl sobie to dobrze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale on zna dobrze moje wybuchy ;) tyle ze ja juz nie chce mu jazd zadnych robic on jest dobry wiec szkoda na nim psy wieszac o glupoty bede spokojna dam rade nie chce nic popsuc miedzy nami :/ , co do rozwodu ja chce sie rozwiesc na 100 % tyle ze nie chce spotkac meza no ale juz trudno musze dac rade , na rozprawe pojde sama na pewno bym aniola nie wziela bo to miedzy mna a tamtym aniol nic do tego nie ma nie chce by w tym syfie uczestniczyl kochana a Ty jakie masz plany na dzis ? ja sie lenie juz a jutro mam wolne bo jakies swieto jest czy cos w kazdym badz razie dzien wolny od pracy hurra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaa czyli poprostu bedziesz sie starac byc mniej wybuchowa. Pewnie zawsze mniej stresu a i lepiej sie dogadacie ;) Hmm no masz racje ze aniola ciagac nie bedziesz, ale myslalam ze poprostu bedzie latwiej ci to zniesc wiedzac ze jak sie to wszystko skonczy bedziesz mogla sie isc przytulic do aniola, odstresowac sie z nim i wgl. Bo pewnie tak bys sie z lekka zalamala. Jestem ciekawa jak maz zareaguje na pozew... A ja tez sie lenie ;) Ogladam cos na kompie, bo nie mam polskiej telewizji i o, tak czas jakos leci. Objadam sie slodyczami ;) Ogolenie korzystam z wakacji, bo pogoda tu jest straszna..ciagle pada a ja nabrala tyle letnich ciuszkow hehe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poli no co Ty ja bym go na rozprawe nie wziela to wykluczone znajac mojego meza to by w szal wpadl to niemozliwe a ja sie objadam znowu matko od dzis miala byc dieta :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emi, ale chodzi mi ze po rozprawie on np. po ciebie przyejdzie albo do domu pojdziesz i po tym okropnym wydarzeniu bedziesz miala sie do koo przytulic i wgl, :) tak chyba lepiej..:) Aj no kij z dieta! Ja sobie powiedzialam ze nie bede jesc slodkosci pomiedzy posilkami. I co? I dupa! Zreszta moze sobie pozowlic na troche przyjemnosci. ;) A zreszta aniol powiedzial ze nawet jak przytyjesz bedzie cie kochal i wgl, wiec o co sie martwisz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to to jasne na pewno sie tego dnia umowimy chyba ze bedzie na morzu ;) poli kochana ale ja mam sklonnosc do tycia i musze sie kontrolowac poza tym aniol jest ode mnie 8 lat mlodswzy no i bardzo atrakcyjny ja nie chce przy nim wygladac jak stara gruba brzydka baba :) no dobra dzis jeszcze sie obezre a dieta od jutra :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale widzisz, ta roznica wieku nie ma znaczenia skoro zwrocil na ciebie uwage ;) To raz, a dwa wiadomo nie mozna sie zaniedbywac bo straci sie zainteresowanie plci przeciwnej. :) A stosowalas jakies diety czy poprostu sama masz w miare silna wole ze kiedy chcesz to nie jesz wiecej niz musisz? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jem zdrowo generalnie wiec diety nie stosuje wystarczy ze nie jem slodyczy i waga leci w dol tylko ze mam ostatnio takie napady ze nie moge normalnie sie powstrzymac i ciagle chce slodkiego albo np pizze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aj no raz na jakis czas mozna sobie pozwolic, ale dobrze ze zdrowo sie odzywiasz, bo ja to juz wgl nie umiem sie powstrzymac ;) mam nawet dobra przemiane materii ale ciagle cos podjadam i to glownie slodycze czy cos. I przez to wystarczy ze zjem cos lekkiego, czy chodzby batona to czuje sie syta i tak caly czas..takie bledne kolo a nie mam sily mowic sobie NIE ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widzisz a ja mam zla przemiane i nie moge sobie pozwoloic na pewne rzeczy musze sie bardzo kontrolowac a wiadomo kazdy jest troche lasuchem no nic musze definitywnie postanowic ze sie biore za siebie i juz :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrossspaczona...
ja w ogóle przepraszam, bo nie przeczytałam całego tematu tylko kilkanaście stron i to wygląda na to, że sobie po prostu rozmawiacie a ja chciałabym zapytać czy znacie może jakikolwiek sposób na pozbycie się tych przeklętych włosów? miałam zaburzenia hormonalne, od lat już to wszystko wyleczone, ale włosy zostały laserowa depilacja - to jakbym po prostu wyrzuciła te pieniądze, może jeden włos mi nie odrósł po 5 zabiegach fotoepilacja - jeszcze gorzej depilacja - nie potrafię. boli tak strasznie, że płaczę. Przez jakiś rok to robiłam smarując się silnymi maściami znieczulającymi skórę i tylko wtedy udawało mi się dociągnąć to do końca bez tego po prostu wyję z bólu i nie czuję różnicy pomiędzy pierwszym a 20 razem - boli tak samo, w dodatku krwawi i to czasem nawet jak pęsetą pojedynczo wyrywam to też... a po 2 tyg spokoju cała byłam w krostach bo wszystkie wrastały mimo masaży, peelingów i wsystkiego co tylko wymysliłam kremy - efekt jest gorszy niż po zwykłym goleniu a nawet te delikatniejsze podrażniają mi skórę smarowałam się też wywarem z orzechów od Tombaka i różnymi innymi cudownymi maściami diy i NIC - poza sporadycznymi uczuleniami, wysypkami i podrażnieniami czy tego świństwa da się jakoś pozbyć? codziennie się golę, ale to za mało, bo wieczorem już robię się szorstka w dotyku, nie mam przez to życia w ogóle przestałam się spotykać ze znajomymi, umawiać bo za każdym razem jak wyszłam bałam się, że się zapomnę, one odrosną i zacznie być widać a ludziom zrobi się niedobrze chodzę poubierana jak jakaś muzułmanka, w lecie się gotuję w tych golfach mnie jest już wszystko jedno, wolałabym nie żyć albo spróbować czegoś zagrażającego zdrowiu i życiu byleby chociaż przez jakiś czas móc się pozbyć tego okropieństwa w ogóle nie czuję się kobietą 2 lata temu kupiłam w aptece igły i podgrzewałam je nad świeczką a potem wbijałam sobie takie rozgrzane do czerwoności w ciało w nadziei że zabiję te cholerne cebulki, próbowałam też zanurzać końcówkę w kwasie solnym ja naprawdę nie wiem co mam robić, nie potrafię się takiej zaakceptować, wolałabym być cała pokryta bliznami niż tymi obrzydliwymi włosami. to mnie wykańcza nerwowo, czasem jak widzę że znów odrosły po kolejnej próbie to ręce tak mi się trzęsą, że kaleczę się tą maszynką do golenia a mimo to próbuję dalej i dalej się kaleczę... i cała jestem w bliznach a one nadal są na mnie wszędzie czasem nawet myślę czy nie spróbować zmienić płci. przecież i tak nie czuję się kobietą i nikt na mnie nie patrzy w ten sposób, a jako facet mogłabym przynajmniej pokazać się między ludźmi... oczywiście nie powiedziałabym, że to jest moją motywacją tylko starała się przekonać, że zawsze czułam się mężczyzną.. co by się pewnie nie udało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrossspaczona... witaj przychodz tu do nas na pewno bedziesz miala z naszej strony wsparcie :) widzisz no co tu Ci poradzic ? nie wiem kazda z nas znalazla sposob depilacji najlepszy dla siebie i jakos dajemy rade bo nie ma wyjscia cud srodka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrossspaczona...
ech... a czy rozjaśnianie trwale osłabia włosy? bo to jest chyba jedyne o czym słyszałam a czego nie próbowałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emi, czyli niestety pozostaje ci tylko powstrzymywanie sie :( ehh trudne to, wiem i sama nie daje rady ale moze od jutra sie w sobie zawezmiemy i nie bedziemy jadaly slodyczy? taka wspolna terapia dietetyczna ;) zrossspaczona, nawet nie wiesz jak mi sie smutno zrobilo jak to przeczytalam. Faktycznie by tu poporstu gadamy sobie o wszystkim bo gdyby wlosy byly ciagle na wierzchu to dawno w psychiatryku czesc z ans by siedziala.. Szkoda ze to wszysto, te spoosby depilacji nie dzialaja na ciebie, ale tak to jest jak ma sie zaburzenia hormonalne, to tego typu depilacje nie daja trwalych efektow...niestety..:( A rozjasnianie, pomaga na chwile bo potem wloski wracaja do swojego poprzedniego koloru..A i tez zalezy czy wlos jest grupy, ciemny i wgl. A rozjasnialam rece a mialam tam wloski dl. ok. 2cm i bylo ich cholernie duzo i ciemnyc i po rozjasniaczu prawie roznicy nie bylo..wiec no nie wiem..ja w ostatcznosci bym sie zdecydowala znowu na rozjasniacz...Ale tak jak Emi mowi, dla kazdego inny spoosb jest lepszy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wybaczcie bylam w sklepie.. Kurde jak mi jest dziwnie. Wlasnie przyszedl maz mojej ciotki i dogadac sie nie mozemy, bo ani ja po holendersku nie gadam a on zna tam pare slowek po polsku i jak poszlismy do sklepu to nic nie gadalismy..no masakra i tak siedzisz z kims w domu i sie nie odzywasz do tej osoby...takie to krepujace i niezreczne :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poli jestem za !!!! od jutra sie bierzemy za siebie tylko zdrowe rzeczy zero slodyczy ale czy Ty wytrzymasz ? bo przeciez nie musisz sie odchudzac :) no post zrospaczonej tez mnie zasmucil ale wymienila wszystko co robila i nie mam pomyslu jak jej pomoc :/ co do wujka hmmm no trudno moze idz do innego pokoju czy jak bo tak siedziec w jednym i milczec jeszcze gorzej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEy kochane me:) Poli To szkoda ze tydz bez pracy ale zostaja jeszcze 3 tyg to jakis grosz wpadnie..czyli masz tydz na odpoczynek znaczy do piatku i weekend:) Tak mysle,ze jak D sie tak zachowal to juz przelalo kielich goryczy..teraz bedziesz miala juz z gorki,jak EMi mowi jeszcze nie raz sie zakochasz oby z wzajemnoscia..tylko ze ja pamietam jak nie tak dawno w sumie;) mialam 16 lat bylam wtedy po uszy zakochana w liceum w takim chlopaku matko myslalam ze umre z milosci do niego:) to bylo takie intensywne:) myslalam,ze nigdy juz sie w nikim nie zakocham a potem i tak nic z tego nie wyszlo,on byl dziwolagiem;) i stracilam na ta milosc 4 lata:) potem bylo jeszcze 4 w ktorych sie zakochalam z zadnym nie skonczylo sie dobrze haha:) ale kazda milosc jest inna :) teraz mam 30 lat juz skonczone i mysle sobie ze chyba nigdy nie bede z nikim bo kiedy jak nie teraz a samej mi tez dobrze..a ten z liceum wcale nie tak dawno chcial ze mna byc ale gdzie tam masakra jak na niego spojrzalam mysle sobie gdzie ja mialam oczy i to tak Poli sie zmienia wciaz z tymi uczuciami...jeszcze tyle sytuacji,zwiazkow,milosci spelnionych ,niespelnionych..takie jest zycie.Grunt sie nie zatracac w milosci calkowicie mowie to ja;)haha coz za hipokryzja bo ja sie zawsze zatracam no wyjatek amadeo bo tu nie umialam..takze Poli glowa do gory jeszcze duzo oby samego dobrego przed Toba,,, Emi Masz racje musze mu powiedziec konkretnie wczoraj tak mi go zal bylo on taki kochany smutny znam go i wiem ze go boli a nawet nie pokaze bym nie czula sie winna:( Boze po co mi to bylo ja sie pytam:( wiem ze bede za nim tesknila moze kiedys zalowala,ale na dzis dzien czuje ze nie jest to wielka milosc tylko wlasnie zwiazek dwojga ludzi ktorzy sie bardzo lubia lubia spedzac czas .. nie wiem moze ja wlasnie tak przegapiam cos..moze tak ma byc..sama nie wiem ja szukam zawsze wielkich emocji co albo mnie rozpala albo zazwyczaj..spala;) nie wiem ciezko z tym. Kochana Emi powiedzaaaaaaaaaaaaal to??:):):) o matkoo ale zajebisciee:) no musial powiedziec skoro uslyszalas...czytalam w tej ksiazce co Ci wyslalam 'mezczyzna od a do z' ze facet jak kocha kobiete czy tez sie dopiero zakochuje to dopiero zrozumie co do niej naprawde czuje jak ja straci znaczy np jak bedzie sam bez niej bedzie tesknil wtedy sie przekona ze to milosc:) moze tak z marynarzem jest:) Kochana zycze Ci tego by Cie kochal a Ty jego:* Ide jesc a co??? oczywiscie chalwe..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hhaah ja nie musze sie odchudzac, ;)ale mam tak ze np. napije sie lyk jakiegos soku czy ugryze kawalek hmm..ciastka czy poskubie slonecznik to zaraz mam tak wywalony brzuch jakbym sie obzerala. Nie wiem moze wzdecia? Ale tak zaraz po chwili....nie wiem czemu tak jest i to jest okropne..Bo jem rano sniadanie i potem do ktorejs tam obiad i powinnam wytrzymac i nie jesc a ja wrecz odwrotnie..nie jestem glodna poprostu lubie jesc...to takie dziwne.. Mam wtedy taki fajny plaski bzuch i o wystarczyla guma rozpuszczalna a mnie wywalilo..no to juz sobie nie mglam odmowic batona i coli do tego..hahah :D Narazie siedzimy w jednym pokoju, bo tak mi dziwnie nagle wyjsc stad..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×