Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

emilka 34

Hirsutyzm

Polecane posty

A amadeo cos tam ci gada? no wiesz, ze teskni czy cos? czy poprostu taka zwykla rozmowa? :) Rudi gadaj!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie sraj zarem :D:D:D o ja nie moge umarłam :D:D:D no ja sie boje ze wtedy juz wszystko jasne bedzie ze ja to ja ;) a Poli? Ty jak masz na imię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaa czyli dalej amadeo probuje..ehh..uparciuch.. Rudi, przykro mi ale moje imie jest bardzo zadkie i chyba jest z 5 osob w moim miescie o takim imieniu i bardzooo latwo mnie znalezc wiedzac juz w jakim miescie mieszkam...sorki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rudi :) nikt sie nie kapnie dawaj imie:) no srutu tutu kochana bo to amadeo nie amor..i ja wiem ze to juz koniec..pisze z wami i z nim..wiec wiesz..kolega

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja wiem ze amadeo, chodzilo mi o to, ze milosc sie zapowiadala na poczatku, ale szybko sie okazalo ze nic z tego moge wam tylko powiedziec, ze juz mnie trafilyscie i prawie zastrzelilyscie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nic, nie mow jak nie chcesz...Wiec zakladam ze jestes Ewa hahah ;) Jak dla mnie :) coz codziennie bede innym imieniem cie nazywac ;) Dobrze ze szybko okazalo sie ze to nie milosc, a nawet szybciej bo Luisa od poczatku nie czula "tego czegos"...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o tak Poli :) nie czula nie czula a myslala ze poczuje;) Rudi Ewcia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie czuła, nie poczuła, ale przynajmniej miło przez chwilę było ;) w końcu to niesamowite uczucie, kiedy wiesz, że ktoś Cię podziwia i mimo tych nieszczęsnych kudłów jest się atrakcyjnym dla drugiej osoby ;) niech będzie Ewcia:) może być :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak wpisalam na fb moja miejscowaosc i imie to tylko ja wyskoczylam hahah cudownie..:D Jak myslisz Luiso, bedziesz dalej miala kontakt z amadeo? chociaz jakis tam? :) po tym jak przekona sie na 100 % ze nic z tego? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahaha wiesz ze jest malo spotykane, wiec mozesz sobie jakies wymyslec ;) To dobrze ze Ewcia odpowiada hahah ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie bedzie raczej przyjazni po tym co bylo...on nie bedzie chcial raczej. Ja chyba tez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luiso, przyjazni na bank by nie bylo..Ale myslalam ze jak kiedys mowilas ze raz tam na pare miesiecy sie odezwal i czy dalej tak bedzie...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic dziwnego LUI, cięzko się przyjaznic po tym jak sie amadeo zaangażował, jeszcze jak był seks to juz w ogole...a mi jest jednak troche szkoda, ze nie poczulas tej iskry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahah moglabym strzelac ale nawet gdybym trafila pewnie bys nie powiedziala ze to ty wiec ok..:) Mam swoje jeszcze przypuszczenia hahah :) No coz moze kiedys sie dowiemy nawzajem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie poczula jej a probowala sie zaangazowac i gdyby dalej to ciagnela nie wiadomo jakby sie to skonczylo, albo amadeo by jej wmowil ze sa najszsliwsza para pod sloncem, albo bylaby nie szczesliwa, wiedzac ze gdzies w srodku ze to nie jest to...:( wiec chyba dobrze wyszlo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak jak Poli mowisz:) czulam w srodku sie nieszczesliwa z nim chodz go b.lubie..dziwne..no i iskry brak Rudi:) on wlasnie chce ze mna jechac w sierpniu gdzies jezuuu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no co z nim nie tak? kurde wiem ze mu zalezalo...ale no powiedzialas mu ze nie czujesz zeby to bylo to..a on dale probuje to ratowac..ahh super ze zabiega o ciebie bo tak powinno byc..szkoda tylko ze jednak nic do niego nie czujesz...moze mu powiedz ze nie widzisz w tym przyszlosci? ze nie ma sensu, ze cenisz sobie jego jako kumpla i zalujesz ze tak sie stalo ale serce wie swoje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no on tego trupa reanimuje:) matko i corko nie wiem jak to zrobie jak sie spotkam bo na gg nie wypada a i on nie rozumie co mowie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam za chwilową nieobecność a ja już chyba wpadłam na to , jak poli ma na imię ruduś , to kiedy mamy wpadac na imieniny ??? zjem sama wszystkie te jamajki , a M musi zdradzić tajemnice gdzie je kupił ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ann, to jak wiesz to zdradz naszą Poli ;) bo mnie ciekawość zżera ;)heh nooo moje imie juz padlo, takie pospolite, bardzo czeste, wlasnie takiego typu jak Ania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×