Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

emilka 34

Hirsutyzm

Polecane posty

Rudi przypomnial mi sie ten film o tym Gilbert cos tam Grape czy jakos tak co jego matka taka gruuba byla ogladalyscie:)??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie nie ogladalam...i co zaklinowala sie tez w fotelu? ;) Mi sie zawsze ktos gruby kojarz z BIG MAMA z tej komedii z Eddym Murphy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze nie wiem..ale sie dowiem..haha bo spojrzalam na zegar i byla 23:23 ;) Nie nie ogladalam na bank :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musialyscie widziec ten film:) smutny.. o co chdozi z tym kto Cie kocha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpiszczcie sobie tytul w google co gryzie gilberta grypea i zobaczycie ze widfzialyscie..mial usposledzonego brata johny deep a jego matka taka gruba biedna ze jak szla to az sie podloga trzesla..potem sie chyba spalila w domu bo jej nie wyniesli cos tam bylo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie?! matko! no to wlasnie jesli spojrzysz dokladnie w tym czasie a nie ze sie gapisz i ooo nareszcie to ludzie mowia ze ktos cie kocha..zawsze wtedy mozna sie posmiac..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My Cie kochamy Polinko:*prawda Katarinko?;) o ja ide spac bo juz mam dosc pisac i pisac:) papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
loo matko niezla ta kobitka! widzialam zwiastun. Dobra koniecznie idziemy spac bo o ile Luisa sie wyspi to my nie...a ty Rudi o ktorej wstajesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rudziaczu musisz to nadrobic:) Pa kochane pa:* jutro poswirujemy jarzabka dzis juz pozno:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy Wy zesta kobity oszalalay wczoraj ? :D ahahahahahahahaha sie usmialam jak poczytalam :D wczoraj do Was wpadlam na sekunde bo musialam cos w necie sprawdzic a aniol byl u mnie to juz nie pisalam :) u mnie dzis od rana upal ze pot po grubej owlosionej dupie leci normalnie :D hahaha co dzis robicie ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaśki , Anki , Pakosławy NIE SPAĆ ! :D widzę że wszystkie pamietają że palnęłam to imię a nikt nie pamięta jak ono brzmi ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emi;) a no tak nam z lekka odbilo na noc:) jak to nieraz glupawke lapiemy:) jak z aniolem bylo?:) ja sie wypuszzam na jakies zakupy zaraz na weekend cos do jedzenia kupic ale upaly ze nic sie nie chce.. jeszcze dzis chalwa a od jutra biore ten paraprotex ta kuracje oczyszczajaca wiec koncze z taka iloscia slodyczy jak dotad.. a Ty jak tam? praca od poniedzialku pewnie? pewnie sie nie chce co?:)? bede pozniej:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ! inaczej ;D a ja skończyłam jamajki, też sobie chyba zrobię jakąś kuracje oczyszczającą , taka ociężała się czuje ostatnio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z aniolem bylo extra jak zawsze :) maz mnie wkurwia na maxa jezuuuuuuuuuuuuuuuu walnelabym mu w ryj normalnie on jest tak chorobliwie zazdrosny ze szok naprawde mam go dosc wyobrazcie sobie ze on jest zazdrosny o to ze ja chodze na basen bo tam moga sie na mnie gapic faceci , zazdrosny jest o kolezanki bo nie lubil nigdy jak spedzalam wiecej czasu z nimi niz z nim , zazdrosny jest jak zaloze krotsza spodniczke lub bluzke z dekoltem itd itd dluga lista by sie uzbierala , tyle razy z nim juz ten temat przerabialam i gowno on sie nigdy nie zmieni , chyba jednak bede z aniolem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a do pracy tzn na szkolenie i jego ciag dalszy ide w poniedzialek nie chce mi sieeeeeeeeeeeeeeeeee :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
M też jest zazdrosny , że się maluje jak idę na miasto , przedwczoraj po południu szłam opłacić rachunki zrobić zakupy itp , po pracy nie chciało mi się stroić i szykować , tuszowałam rzęsy , a on już dla kogo się tak maluje . z jednej strony to fajnie jak facet jest zazdrosny, a z drugiej kurwicy idzie dostać ;) dziewczyny wygrałam big milka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gratulacje cokolwiek to znaczy :D ale kochana moj jest chorobliwie obsesyjnie zazdrosny mam mega wkurwa on najlepiej by chcial bym nigdzie nie wychodzila ubierala sie jak zakonnica itd itd durny idiota chcem marynarza i juz !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×