Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

emilka 34

Hirsutyzm

Polecane posty

Rudi nie sraj żarem;) jak cos zawsze sie wyprzemy ze to nie my hahahahhaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa jak nas zidentyfikuja:) hahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to Poli wlasnie nadeszla ta pora, ze nie trza podniesc bo dupska nie udzwigne :D:D:D a ze wy takie waleczne, to wiedzialam od zawsze, ze bidna rudi obronicie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boze idziemy spac, bo luisa juz wariuje z nie sraj zarem, co wrecz doprowadza mnie do lez, a ty rudi, zaraz mi sie tu zmienisz i jakas tam hildegunde czy cos hahah dobranoc:*:*:*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rudi pusia jak wlosy wysusze dzis mam wyprostowane to jestem lusia;) hahahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rudi uff dobrze ze to zaproponowalas bo nie wiedzialam jak zareagujesz na podanie nr konta...ale spokojnie oddamy go :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawaj adres ulice kod pocztowy jutro Cie odwiedzimy z Pakoslawa i Ann:) moze Emi dolaczy;) wpadniemy z woskiem i zrobimy se na cieplo hahahaaaaaaa w mikrofalowce;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lusiu :D pomozmy naszej Pakoslawie wstac, bo biedna nie wstanie dzis z fotela :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No no no...notuje...jedziesz dalej...:D Hahaha Pusiu widze ze ty juz do sedna :D ale jak podna nam nr konta to wszystkiego sie dowiemy :D ale ciii...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a juz nam stad poszlaaaa;) my Ci nakazujemy podnies dupke up up up raz i dwa i trzyyyyyyyyyyyyyyyyy:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz wam podaje Blotnice ul. blotna, nr zachlapany, siodmy dom po ledej przy czwartej choince, za przystankiem :D a gdzie w mikrofalowce, jak bedziecie jechac, to chuchac chuchac i sie rozgrzeje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahah szajbuski wy moje! Gdyby obok mnie ludzie nie siedzieli wybuchlabym nieopanowanym smiechem :D co jedna to lepsza hahah :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rudi przetransortuj sie z fotelem do lazienki po mydlo albo do kuchni po maslo i heja! haha :D Nooo idziemy spac juz od 20min..wiec DOBRANOC! Karaluchy pod poduchy! :* :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no podnosnikiem nie da rady, trza jakiego dzwiga, albo z rusztowania do gory przynajmniej, no kombinujcie kombinujcie, bo reszty nr konta wam nie podam :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekaj czekaj w pracy mam takich kilka haha rudi przesle ci go poczta polska! :D dobra spac wariatki! :* ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×