Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

emilka 34

Hirsutyzm

Polecane posty

No powiem Wam ze nie dajcie sie zazdrosnikom bo jak raz ustapicie zawsze bedzie jakies ale..nie ma co..nie wyobrazam sobie by facet ograniczal moja swobode czy to w ubieraniu czy czymkolwiek..dlatego Ann,EMi nie dajcie sie:) Emi i co kochana myslalas jednak by wybrac juz ktoregos czy wciaz masz ten sam metlik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello ;) Wrocilam szybciej z pracy tak o 12.30 bo pracy nie bylo i tak sie lenilam i chyba ide spac...musze troche odespac a jutro znowu na 6...:( Luiso, powiedzialas juz konkretnie cos amadeo czy jeszcze czekasz az zobaczysz sie z nim? Emi, mezczyzni czesto sa zazdrosni jesli sie szykujemy a nie jest to dla nich, zwlaszcza jesli facet czuje sie niedowartosciowany to ma wieksze obawy o to ze cos jest nie tak..Emi zastanow sie co chlopakow!;) Ann a ty chyba w koncu nie mowilas jaka prace znalazlas...co robisz? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc dziewuszki, spijcie slodko :*:*:* mam nadzieje ze dzis szajba wam nie odbije ;) :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POli:) juz spacku ooo:) Ty marek nocny:) no ale jak rano masz wstac to pewnie ze idz sobie odpoczac:) Kochana on chce sie spotkac malo tego wyjechac na pare dni znowu..nie powiedzialam wprost chce to bardzo delikatnie zrobic w twarz czyli spotkam sie z nim nie wyjade ale sie spotkam i wyjasnie jakos..ze jednak nie poczulam tego co powinnam. Wiem,ze ciezko bedzie ale dam rade,martwie sie jak on zareaguje i bede widziala jeszcze jego twarz smutna itd..no nic,zycie. Ja wlasnie zjadlam chalwe a od jutra oczyszczanie odgrzybianie i co tylko;););) a glowa mnie swedzi;) Ciebie tez wciaz?:) poza tym tak mnie w nocy nogi swedza nad stopami lydki az ze tak sie drapie w nocy szook moze ma jakies robactwo albo to od slonca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luiso, ja nocny marek jestem a zwlaszcza w wakacje, bo nie moge zasnac i sie tylko mecze dodatkowo w lozku...ale dzis poczulam sie zmeczona i zaraz ide lulac ale narazie kapiel mnie obudzila troszke wiec chce sie troche zmeczyc przed kompem ;) Kurcze, tylko od razu mu powiedz na gg ze nie pojedziecie ale sie zobaczycie...i wtedy bedziesz musiala to powiedziec..niestety ciezkie ale coz...tak lepiej..:( dasz rade ;) Ja ciagle sie po glowie drapie! Juz w pracy mysleli ze ja jakies hodowlane mam! Ale szybko sie sprostowalam zmiana szamponu ze niby tak reaguje hehe ;) ale to jest tragedia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA dzis sobie kupilam Poli Zoxin med 25 zl jest dobry na swedzenie glowy lupiez lojotokowy i na tle grzybkow wiec moze sobie kupisz? kochana jak wrocisz zrob ten test koniecznie. Trzeba by ograniczyc slodycze i zdrowo jesc oprocz tej kuracji,ale to bedziesz sie martwila pozniej jak sie zbadasz:) Klade sie jestem zmeczona tez dzis jakos:* moze masz racje powiem mu ze chce sie z nim spotkac pogadac inaczej planuje wyjazd w glowie biedny amadeus..ech. dobrej nocki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey:) EMi a co Cie sklonilo akurat do wybrania aniola?:) co zdecydowalo..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry :* mam dosc meza i tych wszystkich problemow , chyba sie wypalilam mimo wszystko jesli chodzi o niego , dosc mam naprawde , sa momenty kiedy znowu bylo fajnie aleee ta hustawka , plus te rzeczy co pisalam ta chora zazdrosc itd duzo by pisac , najgorsze ze nie moge mu o tym powiedziec bo on sie zalamie i jeszcze sobie cos zrobi , na ta chwile jestesmy pokloceni wiec ok bo nawet sie chyba nie zobaczymy na dniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien doberek dziewczyny! :* :) Luiso, musze isc najpierw do dermatologa i wtedy sie zobaczy z tym testem ale poprostu wydrapuje sobie skore i wgl..masakra...a nad szamponem pomysle bo ilekroc zmieniam szampon to dostje lupiezu i tylko head and shoulders jest dla mnie ok, bo wiele sie przez moja glowe przewinelo szamponow... Emi, jestem zaskoczona twoja decyzja ale tez ja rozumiem bo z marynarzem masz beztroskie zycie, a przy mezu sa jakies problemy...ahh rob jak uwazasz, ale tak naprawde od meza szybko sie nie uwolnisz z obawy o jego zycie...co nie oznacza ze teraz na sile masz z nim byc, co to to nie.... Hmm a ja dzis do pracy zaspalam, obudzilam sie o 8!! i ciotka mowi wstawaj i jedziemy a ja mowie ze mi sie nie chce i opierdol dostalam...trudno bylam padnieta i potez zaraz zasnelam.... A jak tam u was? jakies plany na dzis? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POli:) haha usmialam sie z tego jak zaspalas:) grunt ze juz po pracy i masz wolne:) no mysle,ze jak mocny swiad i lupiez masz taki lojotokowy to wlasnie od drozdzakow ale dermatolog tez powinien rozpoznac przyczyne tego kochana. Wiec zrob jak mowisz:) Ja dzis siedze w domu bo znowu male pogorszenie wiec nie pochodze. EMi:) Czyli decyzja podjeta..moze wlasnie sprobujesz go jakos naklonic na leczenie i bedzie na tyle juz silny ze jakos sobie z rozstaniem poradzi..a Ty jak tam sie dzis masz? Do mnie amadeo pisze maile a mnie drazni kazde jego slowo autentycznie:) nawet nie chce mi sie odpisac..co to sie zrobilo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luiso ale wlasnie w tym rzecz ze ja do tej pracy w koncu nie poszlam :D Mam nadzieje ze dermatolog mi pomoze...bo wiecznie drapac sie nie mam zamiaru... Oj..znowu gorzej? :( kurcze, a bylo juz dobrze..ahh trzymaj sie i nie nadwyrezaj w takim razie...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No trza Poli na tego Twojego swierzba cos zaradzic;) Nizoral chyba zawiera ketokonazol pomogl Ci bo ketokonazol to lek przeciwgrzybiczy ten sam skladnik ma zoxin med szampon. Aaaa myslalam ze jednak pracowalas;) haha dobre:) No ja nie tak zle ale znowu czuje pobolewa,ale nie ma tragedii:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedys Nizoral tez uzywalam ale potem przestalam bo wydawalo mi sie ze roznicy nie ma..bo na lupiez go stosowalam... No to dobrze :) a chalwe juz cala zjadlas? bo wiesz zeby nic cie nie kusilo ;) A co do amadeo to napisalas juz mu tego maila? co napisalas? no i czy odpisal? ahh musisz jak najszybciej to zalatwic, bo i ty sie z tym wykonczysz a i jego szkoda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poli Chalwe zjadlam wczorj dzis ptasie mleczko:) bo paraprotex mam brac za tydz a najpierw AC Zymes takie kapsulki z dobrymi bakteriami:) wiec tydz jeszcze moge co nie co jesc;) haha Kochana no nie napisalam mu maila..dalm mu do zrozumienia wtedy ze to przyjazn ale on to przyjal do wiadomosci i myslalam,ze honor wezmie gore i sie domysli ze nic z tego..a odwagi wprost nie mialam by mu powiedziec ze NICi z tego..wiec on chyba dalej mysli ze sie spotkamy pojade z nim..matko nie wiem jak to i co mu napisac..myslalam by sie spotkac w oczy powiedziec ale on ma byc za dwa tyg to co maila mu mam napisac? moze tak powinnam:( nie wiem serio co mam napisac mu. Kazde jego na gg teksty czy maile dzialaja mi na nerwy autentycznie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pisal ze chce sie spotkac jak przyjedzie..matko i co ja powiem mu..no zadnego wyjazdu nie chce z nim juz. Mail to chyba dobry pomysl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luiso, napisz maila, zeby on nie robil sobie niepotrzebnie nadzieii. Napisz mu ze jest swietnym facetem, ze staralas sie poczuc to cos, ale nie zaiskrzylo, nie dla ciebie... zeby nie planowal wyjazdu, bo nie pojedziesz ale kiedy przyjedzie chcesz sie z nim spotkac i porozmawiac... Tak bedzie chyba najlepiej...bo pewnie mysli ze jak razem gdzies pojedziecie to beda czulosci, seks i ze on to odbuduje... AAaa to ci dobrze ..jeszcze tydzien slodkiego raju! naciesz sie tym! hahaha ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko wiem jak on na to liczy i zal mi mu to odebrac wiem ze bedzie mu ciezko..zal mi go ale myslalam ze jak mu zasugeruje to zrozumie ale widze ze on liczy na cud chyba. chore. Odwlocze to napisanie maila bo co niby napisze ze nie chce go bo co,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAsz racje tak trezba zrobic,,ale jak mu napisze ze staralam sie a nie poczulam to po co jeszcze sie spotkac miala bym z nim,,?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POLi tak:) jescze tydz raju a potem przeraza mnie ta kuracja bo o slodyczach cukrze bulkach bialych slodkich i czym kolwiek w tym rodzaju musze kategorycznie zapomniec na amen. Bo cukrem zyja grzyby m.inn wiec by kuracja byla skuteczna i problem nie nawracal musze zapomniec o tym na czas kuracji i po niej czyli na wciaz:) a ja do tej pory zylam tylko chalwami,itp:) szok nie wiem jak dam rade ale jakos trza bedzie wytrzymac. Juz raz tak mialam i wtedy mialam taki spadek cukru insulina skakala ze mialam objawy hipoglikemii:) drzenia miesni,slabosc,otepienie szok:) wiem,ze to mnie znowu czeka:) coz plusy takie ze odgrzybie odsyfie z toksyn i robakow organizm:) a i schudne kilka kilo wiec gra warta swieczki chyba;).. a co z Twoimi sprawami sercowymi????? kiedy ujrzysz Krissa? D sie odzywa czy juz Ci na tym nie zalezy:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem..napisalas ze chcialabys sie z nim spotkac face to face by tak bylo fair wobec niego...jesli jednak uwazasz ze mail wystarczy ze to zalatwi sprawe, to ok...Wiem ze jest ci ciezko, ale mysle ze po napisaniu maila i w koncu jesli to do niego dotrze to chyba wypadaloby sie z nim spotkac o ile masz na to sily..no chyba ze on nie bedzie chcial..bo tak " zrywanie" przez internet to kurde, takie niemile wedlug mnie...ale nie zgadzaj sie na wyjazdy czy takie tam..moze spotkacie sie na neutralnym gruncie gdzies w kawiarni, parku i poprostu powiesz ze chcialas byc ok, wobec niego i powiedziec mu w twarz ze nic z tego..zeby nie dawal sobie nadzieji, ale maila mu napisz, bo ci spokoju nie da...A przynajmniej tak mi sie wydaje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisalam Ci wyzej:) kochana :) a co do amadeo masz racje wypada w oczy powiedziec ale jak napisze maila to on juz nie bedzie pewnie chcial:) moze tak bedzie lepiej..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jej, to moze teraz juz ogranicz stopniowo cukry w tym tygodniu i wtedy potem calkowicie zeby sytuacja sie nie powtorzyla ;) Kurde to jest ciezkie! ja w zyciu nie wytrzymam przeciez czlowiek tez potrzebuje magnezu, no wiesz czekolada i wgl..:) ahh dasz rade! Hmm Krisa pewnie zobacze w weekend czy cos..ale nie wiem..:) hmm D sie nie odzywa..standard a ja nie bede juz do niego pisala nie przez wakacje..potem zobacze..mam dosc ;) Ale powiem ci cos...ze od trzech lat jak tu przyjezdzam to w osiedlowym sklepie jest taki super chlopak i wiesz nie jest super ciachem ale ma przesliczny usmiech! i co roku zawsze czekam az go zobacze i w koncu pojawil sie w sklepie a wujek zrobil mu zdj z ukrycia hahah :D boze ale on byl zawsze moja milsocia z holandii haha ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli jak? Spotykasz sie z nim? czy maila piszesz? ;) mysle ze latwiej bedzie ci to wszystko przekazac, co czujesz i wgl przez maila i wtedy zobaczy sie co on odpisze..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekaj Poli zaraz odpisze Ci za 10 min a maila mu wlasnie wyslalam i juz mam dola:( zaraz wracam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa Rudi! ja cierpie na brak slodkiego bo nie wiem co mam zjesc! podziel sie kochana! hahh;) Co u ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emi :) mysle ze dobrze zrobisz decydując sie zostac z aniolem. w koncu Twoje szczescie tez jest wazne, a takich jazd i akcji z zazdroscia i w ogole dlugo nie wytrzymasz. trzymam kciuki za Ciebie :) Lui :) nooo niewesoła sytuacja. w sumie faktycznie głupio tak mailem, ale z drugiej strony po co ma sobie chlopak nadal nadzieje robic jak wiesz juz na 100% ze to nie to. Poli :) heh dałaś czadu z tym zaspaniem:D się uśmiałam:D o Ty spiochu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no pewnie ze sie podziele ;) sama juz sie doczekac nie moge, a tu jeszcze pol godziny sie bedzie piec :( i chyba skocze po lody i bita smietane do tego :D jezuuu ale mi juz slinka cieknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×