Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Dalera

Chusty-która z Was stosowała?

Polecane posty

Mamy,które używały chust- doradźcie: 1.czy warto kupić chustę? córka ma 6 miesięcy,kilogramów jej przybywa,a mnie kręgosłup boli.Nie noszę jej dużo,od urodzenia tak było,ale same wiecie jak jest. 2.poza tym- mieszkamy w bloku,nie zawsze sama mogę wyjść z wózkiem,więc może chusta by to ułatwiła? 3.Gdzie kupić w internecie? Na co zwrócić uwagę? Które chusty są warte polecenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jcpenny
ja mam chustę i powiem Ci szczerze że sama jej nie zawiąże. Jak idziemy na wycieczkę w góry to rewelacja, ale mąż mi ją zawiązuje. Kupiłam teraz nosidło tai maj i jest lepsze w samodzielnej obsłudze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam dwie chusty i obie uwielbiam. nie mam problemow z wiazaniem. jak sie mieszka wysoko albo duzo jezdzi komunikacja miejska, sa swietna alternatywa dla wozka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jcpenny
chustę mam tej firmy: http://pl.lennylamb.com/?gclid=CLumouj7wq8CFULN3wodagv6Yw#r_62 dostałam na prezent, ale wiem ze kupowany przez internet. Jako produkt polecam, piękne kolory, dobrze wykonana. Tylko to wiązanie... ale wiem ze są dziewczyny co nie mają zadnych problemów z samodzielnem wiązaniem chusty, są nawet takie szolenia w większych miastach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do chusty dolaczona jest instrukcja. ja sie motalam juz w dniu otrzymania przesylki:)tez mam lenny lamb wiazana i kolkowa z chusta pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alonuszka jakie masz te chusty? Jaki materiał wybrac? jcpenny w szkole rodzenia też były takie pokazy,ale...nie skorzytsałam,bo stwierdziłam,że nie będe chustowac ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jcpenny
tak, do chusty jest płyta CD z instrukcją jak wiązać. Cholera, ja nie potrafię sama......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zastanawialam sie nad bambusem- jest bardziej przewiewny ponoc. ale opinie o nim sa rozne wiec postawilam na tradycyjna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jcpenny
Lempira ja w szkole rodzenia tego nie miałam....a szkoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alonuszka uprzedziłas moje pytanie ;-) dzieki dziewczyny za pomoc:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jcpenny
alonuszka - nie pomyślałam zeby miśka zaangażować :) spróbuje, dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mireczkowataa
ja mam bawełniania firmy polekont. Polecam! Rano po bułki biegłam z córką w chuście, po lesie- naprawdę super sprawa. A wiązałam sie sama- według instrukcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×