Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość revilo

strach przed sexem po ciąży (?)

Polecane posty

Gość revilo

hej... kurcze.. nawet nie wiem od czego zaczac :/ powiem tak - jestem samotna matka... wiem, ze podobam sie wielu facetom... choc zakompleksiona jestem niemilosiernie. od dziecka moja mama mowila mi ze jestem wielka jak wieprz/grubas/prosiak... i inne pieszczotliwe okreslenia, choc nadwagi nigdy nie mialam (przed ciaza 64 kilo przy 177 cm wzrostu) niestety... moja skora nigdy nie byla elastyczna - w wieku 12 lat wystrzelilam w gore i na wysokosci nerek i przy kolanach wyszlo mi mnostwo rozstepow... wiec po ciazy doszly mi jeszcze na tylku na brzuchu (o zgrozo!)i piersiach - a nie ruszyly sie nawet o cm... jak mialam malenstwa tak mam nadal - tyle ze pociachane :( dodatkowo ten nieszczesny brzuch... obwisla skora... smutny pepek :'( po ciazy doszlo mi 30 kilo... schudlam powiedzmy 15... ale nie chce nawet wiecej zrzucac, bo skoro moja skora juz wisi to jak schudne wiecej to juz w ogole bede wygladala jak worek :'( od 3 lat z nikim nie spalam... choc chcialabym bardzo - ale moje kompleksy sa tak wielkie (jakas rysa na psychice mi chyba zostala) ze nie moge sie przelamac... jakis czas temu spotykalam sie z jednym mezczyzna... i po okolo miesiacu gdy zaczelo sie robic coraz gorecej (zdjal o jedna rzecz za duzo jak dla mnie) zerwalam sie i powiedzialam ze ma mnie odwiesc do domu. Mysle ze w ogole przebywajacy ze mna mezczyzna moze wyczuc ta blokade... i wiem ze to niczego dobrego nie oznacza.. Pare ostatnich przypadkow moich spotkan z facetami skonczylo sie w sposob bardzo podobny - wiec pojawia sie schemat. Spotykamy sie pare razy...jest naprawde milo... dochodzi do jakichs tam pocalunkow w miedzyczasie ale do niczego wiecej. i nagle jak kamien w wode... nie ma ich i nie ma kontaktu normalnie pierwsza nie pisze - ale powiedzmy po 4-5 dniach pisze kontrolnie co slychac i czy np jest tak zabiegany ze sie nie odzywa... i nadal nic... mam dosc tego schematu nie mowie ze chce znalezc meza dla siebie i ojca dla mojego synka... ale chcialabym miec jakiegos stalego partnera (nie mowie ze na zawsze) i nie wiem co zmienic by bylo normalnie - bo by bylo dobrze to juz nawet nie probuje znajoma powiedziala ze powinnam sie upici isc z kims nowopoznanym kogo wiecej nie zobacze - do lozka... ale ja tak nie umiem - bariery moralne ukaza sie nawet gdy bede "zalana" :P poza tym jakby mnie rozebral jakis facet tak dopiero co poznany to w ogole bym sie chyba zaryczala... jak moge cwiczyc siebie, by sie odblokowac? Nie stac mnie na operacje plastyczne (mysle ze najbardziej chodzi mi tu o sama wiszaca skore na brzuchu) cwicze dosc duzo... miesnie brzucha sa twarde i wyczuwalne... ale skora... :'( kto jest/byl w podobnym stanie psychicznym/fizycznym? nie mam pojecia od czego sie zabrac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość revilo
nikt sie nie wypowie? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja droga glowka do gory
strasznie smutne to co piszesz :( ale jestem przekonana,ze za surowo sie oceniasz,naprawde. Masz taka wage jak mamy obie z siostra,ona ma 177 ja 175 cm :) wiec domyslam sie jak wygladasz:) i tez wystrzelilysmy w gore w okresie dojrzewania i kreski sie pojawily;) mi dodatkowo w ciazy troche. Jest taki zabieg,nazywa sie rollcit. Likwiduje rozstepy,zwlaszcza swieze i naciaga,napina,jakby podnosi skore! Moze sprobujesz?? kosztuje troche ale u mojej kosmetyczki na przyklad jeden zabieg 200zl z zakupem rolki a kazdy nastepny okolo 100 zl,wystarcza 2 lub 3. Ide lada dzien po ciazy.I wiesz co?tez sie zagryzam a maz wpatrzony we mnie,twierdzi,ze jestem rasowa babka;) my jestesmy dla siebie za surowe!Faceci patrza calosciowo na nas, nie na szczegoliki:) no chyba,ze jacys pusci ale tacy na snie i nteresuja:) glowa do gory!!! szkoda zycia!!! daj sobie szanse:) caluje cie mocno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja droga glowka do gory
*tacy na snie i nteresuja - tacy nas nie interesuja - mialo byc:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutno mi bardzo:(
witaj. Ja mam identyczna sytuacje. Jestem samotna matka, nie jestem jakaś strasznie brzydka, nie mam problemo w sumie z wlasnym cialem ale z psychika! Unikam sexu bo boje sie zajsc w ciaze....i tak sobie jestem bez sexu juz od ok 8 lat. Mezczyzni uciekaja na wiesc ze na sex musza poczekac bo ja musze byc pewniejsza, bo boje sie zajsc w ciaze itp itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość revilo
moze i za surowa... ale sie jakos odblokowac nie moge... choc chcialabym bardzo. Dziekuje dziewczyny ze odpisalyscie... no ja tak krotko po ciazy nie jestem... mojmaly ma juz 5 lat... slyszalam o roznych zabiegach ale terazmnie na nic (qrwa!) nie stac... popriepszam za trzech a wynagrodzenie 1200 (w tym 800 zl rat!!!) to pewnie kolejny fakt ktory mnie dobija i odbiera wiare w siebie i swoje mozliwosci :( tak wiec jesli nawet wydam 200 zl to juz nawet na chleb nie bede miala - musze jakos sie podniesc bez zbednego wydawania kasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a może sobie
kup sobie jakiś fajny sexy gorsecik? i nie zdejmuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość revilo
nigdy?? ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko na
początku...później się przełamiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×