Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
wiosenna mama

Dres- pytań kilka

Polecane posty

Chce kupić dres dla synka i nie ma niestety na allegro takiego jak ja bym chciała. W sklepach też nie ma. I mam pytanie czy te "śliskie" dresy adidasa są cieple i przewiewne zarazem? Jak zachowują się bawełniane dresy po wypraniu (adidas, puma nike) bo te nie firmowe wyglądają jak szmatki po kilku praniach. Chciałam welurowy dres z kapturem na 104 i chyba moje wymagania przerosły producentów bo czegoś takiego po prostu nie ma. Sa ewentualnie jakieś no name świecące jak psu... nie powiem co :P Więc zostały albo te "śliskie" albo zwykle bawełniane i nie wiem na jaki się zdecydować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama 2...
Ja kupowalam dzieciom i adidasa i nike bawelniane i sa super, naprawde ani sie nie rozciagaja, ani nie mechaca, te sliskie niezbyt mi sie podobaja i wygladaja na cienkie ale w zasadzie nie uzywalam. Jedynie przed czym moge cie przestrzec to kupuj rozmiar mniejszy, no chyba ze masz wybitnie duze dziecko. Ja na corke kupowalam 104 adidasa i chociaz na codzien nosila ten rozmiar, to te spodnie spadaly jej z pupy. to samo teraz z nike dla synka, ma 2,5 roczku in kupilam nike na 2 lata i wieeelki :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama 2...
Adidasa dla synka tez ku[powalam i tez szerokie w pasie, no ale bawelna nie do zdarcia. Jeszcze jedno, gdybys brala bawelniany adidasa to omijaj kolor ciemnogranatowy, spiera sie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfghdr
Twój synek w tym wieku nosi rozmair 104??? To jakis kurdupel z niego jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamo 2 no to w sumie mnie załamałaś bo myślałam właśnie nad ciemnym granatem Co do rozmiaru to mój maly noci niby 104 ale jest wybitnie niski (jest na 10 centylu zaledwie) i niektóre 104 są na niego za wielkie. Więc teraz sama nie wiem co robić. Chyba się jednak przejdę jutro do sklepu i popatrzę na te bawełniane, zmierzę mu i przemyśle. Kurcze jak ostatnio szukałam dresu to po 1 wybór w sklepach byl kiepski, po 2 ceny o 1/3 albo i więcej wyższe niż na allegro za ten sam produkt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama 2...
To 104 moze byc na niego wybitnie za wielki, moja corka miala jakies 3,5 latka jak nosila 104 ale byla calkiem przecietna i miala nawet brzuszek a mimo to wisialy na niej te spodnie. Lepiej w sklepie cos przymierzyc. A jak brac z allegro to rozmiar 98.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama2 dzięki wielkie za rady. Więc się ogólnie wstrzymam z zamawianiem czegokolwiek i zobaczę jutro jak te rozmiary wyglądają w rzeczywistości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama 2...
Do kogo to bylo, do mnie? :O Jesli mam inne zajecia to je wykonuje, jesli chce sie zrelakswoac to pisze na kafe:) Zabron mi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My mamy dwa dresiki adidas - jeden bawełniany a drugi śliski .Ten bawełniany piorę normalnie w pralce z innymi ubrankami i ani nie traci koloru , ani się nie mechaci . Jest cieplutki i przyjemny. Śliski od wewnątrz ma taki jakby cieniutki polarek (tzn.pokryty jest od środka) . Również dobrze się go pierze . Ogólnie to polecam te dresiki :) adidas robi fajne dresy i buty dla dzieci . Co sezon kupujemy coś dla Amelii . Jednak trzeba uważać na bluzy- polarki . Polar się szybko zbija i nasza jasno różowa bluza wyglądała jak by była po 100 praniach - jak brudny . Może kiedyś kupię jeszcze jeden bo są cieplutkie ale tym razem będę prała tylko ręcznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sir Maniek
Pamiętaj tylko, żeby go ogolić na łyso. I jeszcze o jakich fajnych adidaskach i białych skarpach. Możesz jeszcze jakiś łańcuch mu dokupić. I będzie git.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna_ktos
benetton ma pluszowe- welurowe bluzy i spodnie, tylko chyba nie w tym sezonie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamakamilka

Ja swojemu synkowi kupiłam dresik Nika w dziale juniorskim sklepu 11teamsports :) Bardzo ładny żółto - czarny :) i cena też obniżona o prawię połowę, więc warto się spieszyć ;) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Serio online nie możesz znaleźć dresów? Sklepów jest mnóstwo i jest w czym wybierać. Jest np. sklep  My Princess, gdzie bez problemu można znaleźć ładne dresy dla dziewczynek. Zresztą sama popatrz https://myprincess.pl/kategoria/dresy - wybór spory, modele ładne, wygodne. No i w dobrej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×