Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aassaffaafa

odchudzanie

Polecane posty

Gość aassaffaafa

Skakanka czy rowerek? co polecacie, co daje lepsze efekty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość www.osilowni.pl
wiadomo ze rower, mimo. to ppolecam robic i to u to cwiczenie. Najlepiej rozwijac kazdy miesien, czy tam chudnac z kazdej strony w rownomierny sposob

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ines666
Cześć! Lepsze efekty, ale jakie konkretnie? Jeśli chodzi Ci o ogólne schudnięcie to myślę, że i to i to będzie dobre. Ale mimo wszystko ja postawiłabym na rower albo może bieganie? W tym temacie mogę się wypowiadać, bo od biegania udało mi się dość sporo schudnąć:) Aerobowy trening 3-4 razy w tygodniu po godzinie. Ważne, żeby nie mieć kryzysu po tygodniu tylko regularnie prowadzić ćwiczenia i być konsekwentnym. Czy wybierzesz skakankę, czy rower, czy też zaczniesz biegać, pewnie pojawi się problem zakwasów. Mogę polecić Ci taką leczniczą sól Salco, możesz ją kupić w aptece. Jest super - dostarcza mikroelementów, regeneruje ciało, przynosi ukojenie jak jesteśmy bardzo zmęczeni po treningu. Jest też dobra na bolące od biegów stawy - pomaga, pod warunkiem, że stosujesz ją do kąpieli jakoś około 3 tygodni. No, w każdym bądź razie życzę powodzenia w odchudzaniu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ines666
tych spamów aż się czytać nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghu934
Nie polecam takiego odchudzania. Samemu można sobie samemu zrobić po prostu krzywdę, skoro nie znamy swojego organizmu. Dlatego też trzeba się oddać specjalistom na bodyconcept.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bt-7
Ja wolę skakankę, bo tańsza i mniej ceregieli z nią. Jak masz wysoki sufit to możesz spokojnie skakać w domu. Do tego dieta i np. jakieś suplementy, ja np. korzystałam z olimp thermo speed http://www.kupuje.to/platform.php/aukcja/102291 mogę polecić każdemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znam cud sposób
same spamy o rany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Treneiro
To i to jest dobre. Podstawa to ruch, aczkolwiek najwiecej kalorii w ciagu godziny cwiczen spalisz biegajac. Jesli chcesz schudnac to mysle, ze bez diety sie nie obedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdecydowanie rower. Skakanka może być domowym dodatkiem do ćwiczeń ;) Męczysz się podobnie, ale możesz rozkładać wysiłek, na przykład dobierając różnorodne trasy. Natomiast trenując na skakance przez cały czas powielasz te same, monotonne ruchy. Ponadto, rower gwarantuje piękne widoki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×