Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wysoki32

uległy dla dominujacej

Polecane posty

szukasz przystojnego dobrze zbudowanego faceta którym chciała bys sie zabawic. czekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe jak duży procent Pań ma ciągoty do dominacji. No i jaka forma tej dominacji by była przez Panie akceptowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość henrietta.
Jest spora grupa takich kobiet:) A dlaczego niektorzy faceci lubia byc ulegli? Myslalam ze jest odwrotnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sam się nad tym zastanawiałem. W moim przypadku chodzi o te poczucie poniżenia, pewnej zależności od kobiety która może ze mną zrobic co zechce. Choć u facetów, czesto te pragnienia realizuj a się tylko w sferze fantazji. Real to jednak inna bajka. Wiem to. Ale też ciekawym by było dlaczego kobiety to lubią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość henrietta.
Dlaczego real to inna bajka? Kobiety byly w historii ponizane przez mezczyzn i teraz pomalu biora za to odwet:) Role sie odwracaja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Real jednak rózni się od tych wyobrażeń które sa w głowie. Jest stres, musi być zaufanie do innnej osoby. Pokonanie uczucia wstydu, to sie tylko tak mówi że to łatwe. Ja w każdym bądź razie miałem stresa, tym bardziej że czekały na mnie dwie Panie. A jak to było w przeszłości. Myśle że to nie jest wkestia mody na feminizm i przyjęcie ról męskich od kobiet, choć może się myle. Zwsze byli faceci którzy chcieli ulegać i kobiety które chciały dominować nad nimi. Chętnie bym pomówił o tym z Tobą, jeśli interesuje Cię temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość henrietta.
Nie pisalam nic o zaufaniu i "chceniu". Dominacja to dominacja. Np stosunek szefowa -- podwladny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja myśle o dominacji w tej sferze erotycznej,a tam są takie techniki gdzie trzeba mieć zaufanie do tej osoby która to robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość henrietta.
A ja pisze o realnej dominacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
henrietta a masz ochote pogadac o tym na gg. Bo chyba nam o to samo chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×