Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MENNNOO

KAFETERYJO O KAFETERYJO

Polecane posty

Gość MENNNOO

ILE CIE TRZEBA ZLEWAĆ TEN TYLKO SIĘ DOWIE KTO ŻYCIE SWE PRZETRACIŁ W PISANIU NA TOBIE...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MENNNOO
DZIŚ BEZCELOWOŚĆ TWĄ WYRAŹNIE DOSTRZEGAM LECZ WSTAĆ NIE MAM SIŁY PRZY KOMPIE POLEGAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MENNNOO
KAFETERIANIE CO NĘCI WAS KLIKANIE ZASTANÓWCIE SIĘ DOBRZE CO LEPSZE PISANIE CZY SPANIE?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsvdfvdf
dziś pójdę już spać forumie ty mój! by jutro tu trwać cały dzień i chuj :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lesbosss
"Poezja" patykiem na piasku pisana;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MENNNOO
TAKA NOWATORSKA TAKA NIESŁYCHANA)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MENNNOO
MIAŁO BYĆ DO POEZJA PATYKIEM NA PIASKU PISANA TAKA NOWATORSKA TAKA NIESŁYCHANA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsvdfvdf
nie dorównają nam słowackie zadne ni leśmiany , ni mickiewicze bo my tworzymy rymy ładne a oni jakieś kicze :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MENNNOO
MY TWORZYMY NOWE ZIEZNANE NIEODKRYTE JESZCZE ONI STWORZYLI COŚ CO DZIŚ CZYTUJĄ CHYBA TYLKO LESZCZE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lesbosss
Hm,przedostatnia wypowiedz z rymem niewiele wspolnego miala,ani ona na piasku pisana,ani kupy sie nie trzymała;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lesbosss
Leszcze o wybitnych nie pamietaja i potegi znaczen owo utworow nie znaja;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsvdfvdf
nie wiem co sie Lesboss tak przyczepilo do naszej twórczości to z Twojej strony bardzo niemiło niech Ci staną w gardle ości :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MENNNOO
KOGOŚ OBRAZIŁAM SWYM RYMEM NIERYMEM PRZYKROŚĆ WYRZĄDZIŁAM? NIEGODNA KAFETERYJA BY WYBITNYCH TWÓRCÓW DO NAS PRZYRÓWNYWAĆ TU SIĘ WINKO PIJE I NA SEN COŚ BIERZE TU SIĘ GŁUPOTKI PISZE I CO CAŁKIEM SZCZERZE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lesbosss
Z nudow czepliwa sie zroblam.o wybaczenie z pokora prosze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lesbosss
kolorowych..,od czepialskiej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsvdfvdf
W tę piękna pogodą noc wiosenną Wybaczone będą przewiny Twoje Rozumiemy, że jesteś o tej porze senną I prostują Ci się trochę zwoje :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lesbosss
Haha,poezja na tope:p a co do prostowania..,sa tak skrzywione o tej porze,ze nic mi juz nie pomoze.pozostaje tylko trwac do konca na polu bitwy,poddac moge sie za jakis czas,o wczesnej porze,gdy slonce wzejdzie,dla mnie nastanie noc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsvdfvdf
W Morfeusza ramiona Swe ciało za chwilę wtulę Jestem już bardzo zmęczona Więc żegnam was czule :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lesbosss
Spokojnej zatem nocy w jego objeciach,szepnij mu tylko,ze o 7.00jestem do wziecia:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×