Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chłopak z tatuażem

Jaki samochód byście klupili mając na niego 200 tys.

Polecane posty

Gość gość
nigdy bym nie dał za samochód 200 tys .. Wolałbym sobie kupic mieszkanie jakbym miala taką kasę samochód za 200 tys po 10 latach uzytkowania jest wart 25 tys zł samochod za 40 tys jest wart 10 tys zł Po co przeplacać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taaa 200 tys .. Jak będe chciał go sprzedać po kilku latach to dostane 40 tys 160 tys pojdzie sie pierdolić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi się strasznie podoba volvo s90. Sama niedawno kupiłam volvo v40 w salonie www.intercar.volvocars-partner.pl ale gdybym miała taki budżet to bez wahania wzięłabym s90.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ŁukaszPerkowski
A ja wybralbym Hondę Type R i jeszcze by mi coś zostało :) Jedno z najlepszych samochód z pazurem w dość przystepnej cenie. Na torze radzi sobie świetnie tak samo jak i na mieście. Z resztą polecam zajrzeć do HondaPlaza lub najpierw na ich kanał Youtube dzięki czemu zobaczysz opinie ekspertów i testy tego modelu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Bawaria Motors BMW można dobre auto za taką kasę kupić, mają auta takze używane . To sprawdzony dealer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz w promocji brałem rextona. Już wcześniej mi się podobał ale jakoś tak się nie zdecydowałem od razu a teraz jak go trochę opuścili z ceny to nawet się nie zastanawiałem. 200 tysięcy nie kosztował. Zresztą tyle bym za auto nie dał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie wpadł w oko peugeot 5008 i jego bym kupił. To takie auto które spośród suvów najnowszej generacji mocno sie wyróżnia. Jeszcze by trochę zostało to jeszcze bym cos potrzebnego dokupił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Range rover discavery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość addamek
Jak się ma taką kasę to wybór jest ogromny i nie trzeba długo szukać żeby wybrać idealny samochód, ja bym wybrał infiniti. A że takiej kasy nie mam to jeżdżę c4 z instalacją lpg optima i też nie narzekam, przynajmniej na paliwo dużo nie wydaję i mam więcej na inne przyjemności ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×