Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Amaniana

Najlepsi chirurdzy plastycy Gdańsk,Gdynia,Sopot

Polecane posty

Gość Amaniana

Chcę się poddać zabiegowi Face liftingu,bardzo proszę o wskazanie bardzo dobrego chirura.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amaniana
Ponawiam prośbę.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amaniana
Czy mam rozumieć,że nie ma dobrych chirurgów plastycznych w całym trójmieście?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gevag
HY Amaniana ja podtrzymuje Twoje pytanie... tez jestem zaiinteresowana Liftingiem ... w Trojmiescie. lub w okolicy ... mam najblizej..Myslalam o Brzuchanskim w Czechach... wiem Lifting to bardzo powazna operacja ale raz a dobrze... tylko czy dobrze?? troche sie boje... probowalas juz moze wypelnianie kwasem ? Jezeli moge spytac ile masz lat? Moze byloby dobrze gdybysmy sie poloczyly w wymianie pogladow i wiadomosci ..pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Gevage
Witaj,tak szukam dobregp chirurga ponieważ lifting twarzy to poważny zabieg,ale za to bardzo skuteczny i trwały. Ja mam 58 lat i w moim przypadku to,jest dla mnie jedyne dobre rozwiązanie.. Bardzo bym się cieszyła gdybyś napisała do mnie i wymienilibyśy nasze poglądy w/w temacie. Pozdrawiam. Mój adre majlowy mbdk@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gevag
Witam serdecznie... to jestesmy rowiesniczkami ..ja w tym roku koncze 59lat... o liftingu mysle juz od dluzszego czasu..... dwa razy robilam sobie wypelnianie bruzd... nawet pomoglo.. ale na krotki czas ... Lifting ... mysle ze to jest to.. tylko gdzie i u kogo??? a jak pojdzie cos nie tak?? chetnie chcialabym porozmawiac z kims kto to juz zrobil... Myslalam o Dr. Brzuchanskim niestety troche daleko..no i terminy ma bardzo odlegle...i tak sobie czas leci ..a ja marze o Liftingu i...sie boje... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gevag
Zainteresowana jestem dobrym lekarzem w Trojmiescie.. poniewaz po operacji moglabym sie przechowac w Elblagu u syna... nie chce ryzykowac pobytem w domu ..ryzyko odwiedzin kolezanek i znajomych bardzo duze... a wolalabym nikomu nie mowic ...pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Gevag
Bardzo się cieszę,że będziemy mogły wspólnie poszukać dobrego chirurga który zajmuje się w/w zabiegami. Napisz do mnie na mój adre mailowy to będziemy mogły podyskutować o nurtujących nas problemach związanych z zabiegiem i o wyborze b.dobrego lekarza,gdyż na pomyłki lekarskie nie mogę sobie pozwolić.Gorąco Pozdrawiam! Mój adres; mbdk@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gevag
Witam serdecznie... domyslam sie ze tez wolalabys lekarza z Trojmiasta ,mieszkasz tam? szczerze powiedziawszy sama tak do konca nie wiem ...moze powinnam jeszcze sprobowac raz zrobic wypelnianie. kwasem... probowalas juz kwasow... botoksu? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Gevag
Witaj! Wszystkiego próbowałam,ja po dobrym zapoznaniu się i jednocześnie zasięgnięciu opinii pacjętek,jednak zdecyduje się na wykonanie tego zabiegu u prof. Kobusa - po prostu jest najlepszy i niedrogi a przy tym bardzo uczciwy i dokładny. Sprawdzałam ceny u innych chirurgów,nie dość,że są b.drodzy to, nie jestem do nich przekonana,wystarczy wejść na różne fora internetowe to,te prawdziwe wypowiedzi kobiet przerażają mnie i to mi wystarczy do oceny i wyboru. Gorąco Cię Pozdrawiam. PS. nie wierzę w medycyne estetyczną i jej dobrodziejstwa,gdyż bardzo się sparzyłam na tych rewelacyjnych zabiegach,uważam,że to jedna wielka ściema,łapanie klientów. Natomiast zabieg inwazyjny w moim wieku będzie widoczny i to w radykalny sposób i rzeczywiście odmłodzi mój wygląd o 10 lat.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a Dmytrzak?
jest podobno ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziwne ze jest to chirurg m.estetycznej( prof.Kobus). Czytalam ze jest to psychiatra!mam nadzieje ze chodzi to o miasto Gdansk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chirurgia plastyczna nie jedną osobę wyleczyła z poważnych kompleksów, tak było też u mnie. Odstające uszy przeszkadzały mi od dawna. Teraz dzięki zabiegowi w Centrum Elite w Warszawie mam piękne uszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znam centrum Elite bardzo dobrze. Teraz mąż się zapisał na konsultację w sprawie swoich zakoli. U niego to rodzinne wiec mam nadzieje, że przeszczep będzie możliwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz chyba coraz więcej mężczyzn bardzo szybko łysieje, tylko czy każde łysienie kwalifikuje się do przeszczepu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co, nie mam pojęcia musiałabyś już pytać na miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po to sa takie zabiegi aby korzystać, jeśli komuś ma to umilić życie, to czemu nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×