Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
rzuku

Szukam drzwi

Polecane posty

Gość Marunia

Dużo jest fajnych drzwi i zamków, ale uważam, że trzeba poradzić się ludzi, którzy na co dzień zajmują się tematami zamków, drzwi i bezpieczeństwa. Ja jak zakładałem drzwi do swojego domu to korzystałem z usług https://www.pogotowie-zamkowe-poznan.pl/ i powiem szczerze, że było warto. Człowiek zostawi kilka stów, ale jest spokojny o swoje bezpieczeństwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekO

Drzwi wejściowe i panelowe kupicie w dobrej cenie w DOMAROL-SYSTEM www.domarol.pl/ z Torunia. Sprzedaja i zajmują się montażem. Ich drzwi mają dobry współczynnik przenikania ciepła, bardzo jestem zadowolony z zakupu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc91

Ja jestem bardzo zadowolona z drzwi z firmy z Wrocławia www.gerde.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olaf

Bardzo fajna firma, gdzie kupicie solidne klamki to www.vds.pl/ Mają świetny wybór, w tym klamki ze stali nierdzewnej a do tego nie przesadzają z cenami, dlatego warto sobie tę firmę sprawdzić. My się u nich zaopatrzyliśmy i jesteśmy zadowoleni z wyboru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina

Do mieszkania w stolicy firma Parkietlux robiła mi wszystkie drzwi na zamówienie. Jakoś żadne gotowe mnie nie przekonały. A teraz mam piękne drzwi z naturalnego drewna, pasujące do parkietu 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rrr

Ja mogę Ci z pełnym przekonaniem polecić firmę www.safedoor.pl. Montowali drzwi Porta w naszym domu na obrzeżach miasta i jestem z nich bardzo zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alaa

Dobry wybór drzwi od różnych marek w Łodzi dostaniecie w www.salon.makra-met.com.pl/ My wybraliśmy drzwi Dre i bardzo dobrze sie sprawdzają, są solidne, porządnie wykonane z dobrej jakości materiałów, jesteśmy z nich bardzo zadowoleni, tym bardziej, że cenowo wyszło nas to dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alaa

Dobry wybór drzwi od różnych marek w Łodzi dostaniecie w www.salon.makra-met.com.pl/ My wybraliśmy drzwi Dre i bardzo dobrze sie sprawdzają, są solidne, porządnie wykonane z dobrej jakości materiałów, jesteśmy z nich bardzo zadowoleni, tym bardziej, że cenowo wyszło nas to dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Ja mogę Ci z pełnym przekonaniem polecić firmę www.safedoor.pl. Montowali drzwi Porta w naszym domu na obrzeżach miasta i jestem z nich bardzo zadowolony.

Tez polecam ta firmę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×