Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

rzuku

Szukam drzwi

Polecane posty

Gość Marunia

Dużo jest fajnych drzwi i zamków, ale uważam, że trzeba poradzić się ludzi, którzy na co dzień zajmują się tematami zamków, drzwi i bezpieczeństwa. Ja jak zakładałem drzwi do swojego domu to korzystałem z usług https://www.pogotowie-zamkowe-poznan.pl/ i powiem szczerze, że było warto. Człowiek zostawi kilka stów, ale jest spokojny o swoje bezpieczeństwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekO

Drzwi wejściowe i panelowe kupicie w dobrej cenie w DOMAROL-SYSTEM www.domarol.pl/ z Torunia. Sprzedaja i zajmują się montażem. Ich drzwi mają dobry współczynnik przenikania ciepła, bardzo jestem zadowolony z zakupu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc91

Ja jestem bardzo zadowolona z drzwi z firmy z Wrocławia www.gerde.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olaf

Bardzo fajna firma, gdzie kupicie solidne klamki to www.vds.pl/ Mają świetny wybór, w tym klamki ze stali nierdzewnej a do tego nie przesadzają z cenami, dlatego warto sobie tę firmę sprawdzić. My się u nich zaopatrzyliśmy i jesteśmy zadowoleni z wyboru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina

Do mieszkania w stolicy firma Parkietlux robiła mi wszystkie drzwi na zamówienie. Jakoś żadne gotowe mnie nie przekonały. A teraz mam piękne drzwi z naturalnego drewna, pasujące do parkietu 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rrr

Ja mogę Ci z pełnym przekonaniem polecić firmę www.safedoor.pl. Montowali drzwi Porta w naszym domu na obrzeżach miasta i jestem z nich bardzo zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alaa

Dobry wybór drzwi od różnych marek w Łodzi dostaniecie w www.salon.makra-met.com.pl/ My wybraliśmy drzwi Dre i bardzo dobrze sie sprawdzają, są solidne, porządnie wykonane z dobrej jakości materiałów, jesteśmy z nich bardzo zadowoleni, tym bardziej, że cenowo wyszło nas to dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alaa

Dobry wybór drzwi od różnych marek w Łodzi dostaniecie w www.salon.makra-met.com.pl/ My wybraliśmy drzwi Dre i bardzo dobrze sie sprawdzają, są solidne, porządnie wykonane z dobrej jakości materiałów, jesteśmy z nich bardzo zadowoleni, tym bardziej, że cenowo wyszło nas to dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Ja mogę Ci z pełnym przekonaniem polecić firmę www.safedoor.pl. Montowali drzwi Porta w naszym domu na obrzeżach miasta i jestem z nich bardzo zadowolony.

Tez polecam ta firmę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×