Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ona_7890123

Problem z tesciem !!!

Polecane posty

Gość ona_7890123

witam. moja sytuacja jest dosc dziwna moj chlopak pracuje w szwecji i zjezdza co miesiac-dwa , trwa to juz dobre kilka lat . Chodzi o to ze gdy wraca na urlop ma "manie na punkcie ojca" dawniej non stop sie klocili teraz juz zadziej chociac dalje idzie o byle pierdole mimo to arek robi wszytko to co on mu powie i zdanie jego ojca jest dla niego"swiete" , co lepsze mieszkamy ok 10 km od niego a arek prawie codziennie jezdiz do niego na wet o tak jak jest przejazdem zeby sie przywitac. Jesli chodzi o mnie (nie myslcie sobei ze jestem jakas zarozumiala i mysle tylko o sobie czy cos) ale coraz bardziej mnie to denerwuje , nons stop arek daje mu na jakies pierdoy poeniadze albo np kiedys bylo ze tatus nie ma czym jezdzic do pracy (ma 5 min do przystanku) kupil mu nowy rower za 600 zl po kilku miesiacach tatus stwierdzil ze rower jest za ciezki( cienkie rurki , najlzejszy i jeden z drozssyzhc jakie byly) no wiec arek kupil mu skuter , teraz znowu jest jakis probelm ze a to deszcz a to wiatr i w planach jest prawo jazdy i samochod !! Mimow moich sprzeciwow arek znowu chce dac mu na to pienidze. mielismy sie budowac mylse o pzyslzosci a tu ile razy wraqca do polski tyle razy u tatusia zostaje polowa pieniedzy bo to sie zali ze rachunki duze to znowu cos . Pomozcie co moge zrobic , jak tak dlaje bedize to oszaleje chyba !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×