Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość FACET20

jak nie okazywać że mi zależy na niej?

Polecane posty

Gość FACET20

jutro spotykam się na piewszej randce z nowo poznaną dziewczyną. dziś mi napisała, że widzi że jestem bardzo zaangażowany a przecież nie wiadomo czy coś z tego wyjdzie i ją to trochę deprymuje....jak się zachowywać, żeby nie odczuła, że mi aż tak strasznie zależy ale jednocześnie, żeby nie wyszło, że ją olewam i że mi naprawdę nie zależy...bo zależy jak cholera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FACET20
bo jej sie to nie podoba widocznie sam tego nie czaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FACET20
a czytales w ogole pytanie? napisala mi dzis zebym sie tak na razie nie angazowal bo nie wiadomo co z tego wyjdzie i ze pozniej bym tylko cierpial gdyby nam nie wyszlo i ze widzi ze mi juz bardzo zalezy i ze ja troche to deprymuje bo sie jeszcze nie znamy za bardzo..no wiec pytam jak sie mam teraz zachowywac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RaZR
Sam fakt że zapraszasz ją na spotkanie już pokazuje że Ci zależy i tyle wystarczy. Nie komplementuj jej urody, skończ spotkanie po 60 minutach. Zadzwoń po randce w przeciągu 5-9 dni i umów się na spotkanie. Nie wdawaj się w żadną smsową gierkę. Zero smsów do nastepnego spotkania. Nie ważne co napisze, ważne czy przyjdzie na randke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to pocaluj ja, a potem nagle przerwij i powiedz "robimy to zbyt szybko" "musimy troche przystopowac..." hahah to bedzie dobre... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bylo tak odrazu napisac skoro sie nie znacie to nawet nie wiadomo jaka bedzie reakcja jak ja poznasz najwazniejsze zachowuj sie naturalnie i nie pokazuj kogos kim nie jestes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RaZR
Napisz, w jaki sposób pokazałeś że Ci mocno zależy. Za bardzo pewnie cisnąłeś na nią, na związek a to wieje desperacją i to jedno z najgorszych zachowań które zabijają atrakcyjność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×