Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mlodamama19X

37 tydzień ciąży.. kto dołaczy?:-)

Polecane posty

Gość mlodamama19X

JEST KTOS KTO JEST W 37 TYGONIU CIĄZY? JAK SIE CZUJECIE MAMUSIE?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlodamama19X
nikogo nie ma kto jest w 9 miesiacu ciaży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość junn
zajrzyj na temat kwietniówek albo majówek tam masz dziewczyny w podobnej sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem w 37 :P czuje sie dobrze az za dobrze bo nic nie wskazuje na nadchodzacy porod.. zadnych skurczy przewidujacych czy innych.. tylko nogi bola i kosc lonowa ale to juz od miesiaca..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlodamama19X
no własnie mnie rownież tylko ledzwie bola, ale mam lekkie skurcze ktore pojawiaja sie2-4 razy dziennie od 2 tygodni i zastanawiam sie czy to nie sa przepowiadajace. chciałabym juz zobaczyc i przytulic swoje malenstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to pewnie skurcze przepowiadajace czyli tak naprawde moga oznaczac cokolwiek :P bo oznaczaja ze poród Cie czeka ale to już pewnie wiesz :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlodamama19X
aj wiem wiem i go sie najbardziej boje. to moja pierwsza ciaza i strach przed tym co nieznane jest ogromny. to Twoja pierwsza ciaża?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak pierwsza.. niedawno skonczylam 27 lat. Czekam na synka. Nie boje sie az tak bolu bo wezme znieczulenie. Boje sie zeby bylo bez komplikacji i bez cc. No i zeby nie przenosic ciazy bo wtedy to psychicznie ciezko wytrzymac bedzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlodamama19X
a moje sie wstydzi i nie chce pokazać co ma miedzy nóżkami;-) też rozwazałam znieczulenie ale doszlam do wniosku ze chce czuć wszystko i przezyc to bez zadnych wspomagaczy oczywiscie jesli juz bede u kresu sil to jednak chyba poprosze o nie.. ale sprobuje najpierw bez:P tez mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrze i bez komplikacji;-) chcialabym juz miec to za soba;-) duzym plusem bedzie to ze tatus chce byc przy porodzie to bede miala ogromne wsparcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie bez niespodzianki jesli chodzi o plec. Juz w 12 tyg oszacowali na chlopaka. Spodziewalismy sie chlopaka bo u meza w rodzinie same chlopaki. Poza tym jakos czulam ze chlopak i tyle :) smiesznie tak nie wiedziec :) to jakie imiona wybralas? Nasz Filip.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem za granica, tu znieczulenie jest standardem i zawsze przygotowane nawet dla tych co najpierw mowia: nie, nie ja naturalnie chce a potem drą sie i blagaja o znieczulenie :).. poza tym i tak sie czuje :P no i Mlody ma czkawke.. wystarczy ze cos zjem a ten od razu sie nalyka wód i czka :) głodomorek bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlodamama19X
dla dziewczynki Nicola a dla chlopca bedzie Bartus lub Eryk;-) ja mam przeczucie ze dziewczynka. u Nas jest 50% na 50 % bo u mojego sami faceci sie rodza a u mnie same dziewczynki:-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlodamama19X
te czkawki to skads znam:) a najczesciej po czekoladzie lub dobrym obiadku;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem w 37 tygodniu i czuję się jakbym przewalała codziennie łopatą tonę węgla :) Moja córa daje w kość i kopie w żebra, odbija się o pęcherz moczowy, a najfajniej jej robić to w nocy bo ma więcej miejsca jak leżę. Moje stopy przypominają płetwy kacze, a ręcę mam jak bochny chleba. mam wrażenie, że mój organizm zatrzymał z 10 litrów wody. Tak, ciąża to błogosławiony stan ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlodamama19X
chcemy kazdego :-) a powiedzcie mamusie boicie sie porodu? jakie sa wasze najwieksze obawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×