Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość stylizacjaaaa

Dekoracja sali a nasza stylizacja

Polecane posty

Gość stylizacjaaaa

czy dekoracja sali glownie chodzi mi o kwiaty musi wspolgrac z nasza stylizacja?? bo chyba nie bedzie:( my mamy dodatki w fiolecie, a na sali beda jeszcze inne kwiaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tak, a kolor podłogi
powinien koniecznie współgrać z kolorem Twojego cienia na powiekach. KONIECZNIE! Inaczej to straszne faux pas!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 8765433
No nie wiem.... Faktycznie, może to dziwnie wyglądać :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stylizacjaaaa
chodzi o to czy sie nie bedzie gryzlo. Fakt z wlasna wiazanka przy stole siedziec nie bede. Ale kazda para mloda wybiera kolor przewodni i sie jego trzyma. My z koloru przewodniego musimy zrezygnowac poniewaz strojenie sali mamy gratis i nie wiem co nam tam wlascicielka zrobi. Kolor na powiekach akurat nie bedzie rzucal sie w oczy, ale krawat pana mlodego jak najbardziej. I nie wiem czy dobrze bedzie sie komponowalo gdy on bedzie siedzial za stolem gdzie np. beda czerwone kwiaty, albo pomaranczowe. Bo nie wiem jaki kolor dobierze wlascicielka sali. Nie moge sie z nia dogadac:(. Zaproponowalam by zrobila kompozycje kwiatowe w fiolecie i bieli. Powiedziala, ze nie. Ze zrobi to pod siebie. No i kicha, bo nie wiem co ona tam wymysli w koncu. Zdecydowalismy sie na to strojenie sali gratis, bo i tak fura kasy idzie na kwiaty do kosciola. I dlatego zastanawiam sie czy nie bedzie sie to wszystko gryzlo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie rozumiem zachowania właścicielki. Co z tego, że robi wystroj za darmo? Korona jej z głowy nie spadnie jeżeli chociaż powie wam w jakiej kolorystyce będzie utrzymana. Staraj się do niej dotrzeć - w myśl zasady "nasz klient, nasz pan". Fiolet faktycznie jest trudnym kolorem i wieloma barwami zbytnio nie współgra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stylizacjaaaa
Z naszą salą na pewno gryźć się by nie gryzł. Bukiet będę miała z fioletowych i białych kwiatów. Sala jest w brązach i kremie. Na pewno żywszy kolor by nie przeszkadzał. Moim zdaniem za mdło będzie jeśli dowali pomarańczowe kwiaty. Jeśli się z nią nie dogadam to powiem, że wynajmujemy sami dekoratorkę. Niestety ta pani jest dziwna. I dopiero teraz wychodzą takie chocki jak do ślubu coraz bliżej. Przy podpisywaniu umowuy była miła i ugodowa. A teraz coś ją ugryzło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×