Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chinskie_dziwne

Chinski kalendarz plci- sprawdzilo sie wam???

Polecane posty

Gość chinskie_dziwne

Czy sprawdzil sie w waszym przypadku kalendarz chiński płci dziecka? Mi tak, znajomej tak. A jak to jest u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opopoii
a czy mozna stwierdzic po urodze4niu? jak to dziala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobra a jak to sprawdzić
??? Jest wiek ale wiek liczy się rocznikowo czy ile aktualnie się ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chinskie_dziwne
ile sie aktualnie ma- tak mysle :) Sprawdzalam i nawet w przypadku mojej matki ( nas jest 3 ) - wszystko pasuje. Dziwne :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chinskie_dziwne
ja podaje ile mialam aktualnie lat ( nie rocznikowo) kiedy zaszlam w ciaze z 1 dzieckiem i sie sprawdzilo. Teraz spodziewam sie rowniez corci i mi sie rowniez zgadza z tym kalendarzem:)))) Moje 2 znajome to samo w tym momencie sprawdzaly i wszystko sie sprawdzilo co do plci. jestem w szoku:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marteczka.........
U mnie z pierwszym dzieckiem się sprawdziło. Miałam 22 lata w chwili poczęcia(listopad), a teraz wychodzi na to, że również się będzie zgadzało:) W chwili poczęcia (również w listopadzie) miałam 25 lat i wychodzi, że będzie to syn, na usg 4d też tak było widać, więc w większości się sprawdza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobra a jak to sprawdzić
no to ja jeszcze dzieci nie mam ale sprawdziłam według siostry i 2 znajomych :p siostrze i jednej znajomej się sprawdza, drugiej znajomej nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmoonn
nie sprawdziło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chinskie_dziwne
eee to do kitu te kalendarze . Skoro jednym sie sprawdza a drugim nie to tu kwestia przypadku musi wchodzic w gre ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie, nie sprawdzilo sie.
Policzylam dla mojej mamy (powinnam byc chlopakiem), i dla siebie (powinnam miec corke, a mam syna)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie, nie sprawdzilo sie.
I teraz sprawdzilam dla przyjaciolki i jej dwu siostr. DLa przyjaciolki sie sprawdzillo dla siostr nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podobno to się sprawdza w 85 procentach tylko... pod warunkiem, że mamy dobry kalkulator - czyli taki, w którym wpisujemy swoją datę urodzenia i przybliżony dzień poczęcia. jeśli mamy wpisać tylko wiek i miesiąc zapłodnienia - nie sprawdzi się, bo chiński kalendarz księżycowy to nie to samo co nasz kalendarz i miesiące nie odpowiadają sobie dokładnie. gdy sprawdzałam w takim kalkulatorze, który za mnie obliczał - wyszło, że moje pierwsze dziecko to córka - i się zgadza. w takim gdzie podawałam tylko miesiąc poczęcia i wiek - nie zgadzało się, bo wyszło, że mam już chłopca. na tym "lepszym" kalendarzu sprawdziłam też dziecko swojej siostry - zgadzało się,j est chłopiec. i dziecko koleżanki - zgadzało się, ma córeczkę. jednak gdy sprawdziłam siebie - lipa, wyszło, że miałam być chłopcem. sprawdziłam też moją obecną ciążę - wychodzi, że powinnam urodzić dziewczynkę. my jednak już wiemy, że najprawdopodobniej urodzi się chłopczyk (z połówkowego usg,więc raczej się nie pomylił lekarz). zatem nie traktowałabym tego kalendarza poważnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama Maćka i Tymka

Mi wyszło że powinnam mieć dwie córki a mam dwóch chłopaków, teraz mi wychodzi ze ma być syn zobaczymy co będzie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Tak, 2 razy. Ale to trzeba znaleźć kalkulator a nie samemu próbować wyliczyć na podstawie tabelki. Ich miesiące mają po 28 dni i nie pokrywają się z naszymi to raz, a dwa że dodają rok kobiecie bo dla nich wiek 0msc- 1 rok to jest liczone jako 1. Z kalkulatorem sprawdziło się 95 % znajomym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×