Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

_dominika_

Szanse zajścia w ciążę?

Polecane posty

Witam. Ostatnio okres miałam 4 kwietnia, czy kochając się 20 kwietnia jest szansa zajścia w ciążę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochasz sie po to
żeby zajść w ciąże czy z miłości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blackberrrryy
ile dni trwaja twoje cykle. to istotne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatni trwał jakieś 24-25 miesięcy. przeważnie były 30 dni. Wszędzie pisze inaczej, więc już zgłupiałam jak wyliczyć te dni płodne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blackberrrryy
jest szansa, ale nie chce cie straszyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yuytityiu
raczej nie zaszłaś w ciążę. Ale test w dniu spodziewanej miesiączki zrób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blackberrrryy
jesli cykl 30 dniowy jest spora szansa, jesli 25dniowy prawie jej nie ma, bylo juz po owulacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam jednak nadzieję, że w przyszłym tygodniu dostane okres i będzie wszystko ok.. a czy gdy teraz zrobiłabym test będzie on wiarygodny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blackberrrryy
nie jest wiarygodny, minimum 7 dni po, aczkolwiek wtedy rowniez nie jest zbyt pewny. ale nie martw sie tak, duzo razy zylam w takim stresie jak ty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yuytityiu
test będzie najbardziej wiarygodny w dniu spodziewanej miesiączki. Chyba, że z krwi, to już 7 dni po zapłodnieniu można wykryć. Z testów ciążowych najbardziej czuły jest chyba "Bobo test". Na bobo teście piszą, że już po 7 dniach od stosunku wykryje. Inne testy w dniu miesiączki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blackberrrryy
to mit ze bobo test jest najczulszy, wiele testow ma taka czułość jak bobo test, mozna sprawdzic na opakowaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blackberrrryy
owulacji nie liczy się od zeszlej miesiaczki tylko 14 dni przed przyszlą. zatem do daty ostatniej miesiaczki dodajesz tyle dni ile ma twoj cykl - wychodzi ci data nastepnej miesiaczki. nastepnie odejmujesz 14 dni i otrzymujesz date owulacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blackberrrryy
wiesz ile razy przezywalam to co ty? :D tylko bardziej panikowalam, bo nie bylo tak ze nam np pekla gumka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To zależy ile trwaja Twoje cykle. Owulacja następuje dokładnie 15 dni przed następną miesiączką, dlatego z samego liczenia trudno stwerdzić dokładnie na bieżąco. Chyba że masz b. regularne cykle. Nie martw się ;) też wiele razy to przechodziłam i w ciąży nie jestem ;) I z własnego doświadczenia wiem, że stres może "zablokować" Twój organizm i okres może sie przez to spóźniać. Więc spokojnie ;) będzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio miałam leczoną nadżerkę, więc może dlatego też okres dostałam trochę wcześniej niż miał być. Ale fajnie, że nie tylko ja mam taki problem, tylko więcej Nas to przeżywa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochasz sie po to
biedna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ehh.. ile ja na tym nerwów zjadłam... I polecam wtedy, gdy zbliża się termin miesiączki (i wiadomo, stres wtedy niestety wzrośnie).. to ja zawsze na noc brałam kilka kropelek waleriany, naturalny środek uspokajający, i wtedy gdy sie uspokoilam, to okres sie na drugi dzień pojawiał, albo za 2 dni :) najgorsze są nerwy niestety... Stres masakrycznie wplywa na nasze organizmy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×