Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość młoda - mama 85

Rozszerzanie diety - szukam info, poradnika itp.

Polecane posty

Gość młoda - mama 85

Witajcie Mamy, wkrótce będę rozszerzać dietę córci (obecnie kończy 3 miesiące). Jak na razie tylko MM. Ponieważ u małej stwierdzono skazę białkową podaję Bebilon Pepti. Jest to moje pierwsze dziecko, dlatego moje doświadczenie jest równie małe jak moja córka:) Czy możecie mi polecić jakieś strony gdzie mogłabym poczytać jak prawidłowo rozszerzyć dietę niemowlaka? Szczególnie - jak postępować przy skazie. Z góry dziękuję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Google się kłaniają
.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witaj Młoda Mamo
młoda mamo polecam strony firm które produkują mm. jeden adres na pewno miałam podany na zajęciach (studiuję medycynę) także zaraz poszukam i Ci podeślę. pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witaj Młoda Mamo
www.mleko.hipp.pl www.hipp.dodomku.pl www.hipp.pl Polecam też napisać do takich firm aby wysłały CI ulotki ze schematem rozszerzenia diety - my jak mówiłam dostaliśmy takie na zajęciach z różnych firm, ale mamom też udostępniają bez problemu:) Warto też pogooglować sobie "zalecenie dot. zasad żywienia zdrowych niemowląt w Polsce" (to oficjalne stanowisko Konsultanta Krajowego ds. Pediatrii i są tam też informacje dla mam dzieci ze skazą itp:) No i przede wszystkim - skonsultować swój plan rozszerzenia diety z pediatrą! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witaj Młoda Mamo
Aha i żeby nie było, ze robię kryptoreklamę firmie h***, po prostu właśnie tą ulotkę miałam pod ręką, ale warto poczytać strony z poradnikami RÓŻNYCH firm produkujących mm i wziąć pod uwagę różne uwagi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×