Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zlakobieta23

prenatal classic

Polecane posty

Witajcie Drogie mamy ! Mam pytanie odnosnie tego preparatu..od ktorego tyg zaczelyscie brac ? Bo niby jest od 2 trym.a mi w aptece juz w 12 tyg go doradzila..a na 1 trym jest prenatal complex...i on nie zawiera wit a (beta karoten) w tym przypadku,a wit a jest szkodliwa w ciazy ,a szczegolnie w 1 trym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja go biorę od poczatku, jak tylko dowiedziałam się że jestem w ciąży. Zapisał mi go inny lekarz, a obecny potwierdził żeby brać i biorę. Wszystko jest dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie kazal Ci na poczatku prenatalu complex ? Niby on jest na 1 trym...wyczytalam,ze wit a (beta karoten) nie jest szkodliwa,takze rzeczywiscie chyba ok;-) w ktorym jestes tyg ? I czy oprocz tego prenat bierzesz jeszcze cos ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja bratowa miała zalecone, żeby stosować Prenatal Classic http://av.pl/6379,prenatal-classic-90-tabletek-powlekanych-prenatal-grip-care-4-kapsulki.html już od pierwszego trymestru ciąży ze względu na dużą zawartość w nim kwasu foliowego, który jest niezbędny na tym etapie rozwoju dziecka. Prenatal Complex różni się jedynie tym, że posiada większą dawkę witamin, ale ich nadmiar częściej może wyrządzić więcej szkody niż pożytku. Dlatego warto uzgodnić to z lekarzem prowadzącym ciążę, który dokładnie zna wyniki Twoich badań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kfjhioeajkgvopgk
lekarz zalecił dopiero po 3 trymestrze, wcześniej tylko Folik ale ja zaszłam w ciąże późnym latem, więc było full warzyw i owoców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asmi
mam do sprzedania Prenatal Classic dla kobiet w 3 trymestrze i karmiących. zostało mi 66 tabletek. ważne do 31.01.2015 roku. zanikł mi pokarm i już ich nie zużyje. Sprzedam za 20zł. Luboń koło Poznania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak dla mnie to powoduje nadmierny apetyt i zaparcia chodzi o prenatal classic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dinia
Ja zaczęłam brać prenatal classic jak tylko sie dowiedziałam że jestem w ciąży.Pani w aptece mi go poleciła.Powiem szczerze,ze prawdą jest że powoduje zaparcia,a od dużej zawartości żelaza kupka jest czarna i źle idzie:/Poszłam do lekarza żeby potwierdzić ciąże i lekarz odradzil mi go stosowac i przepisał mi tylko kwas foliowy.Natomiast w drugim trymestrze też witaminy. Brałam ten prenalen,ale jak dla mnie to meczarnia,zaprcie za zaparciem.Nie miałam tak mocnych zaparc w pierwszej ciazy i teraz nie mam w drugiej bo przestalam go brać:/Ja nie polecam ,ale spróbować można:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alex

Zaczęłam brać prenatal classic od 13 tyg wcześniej angielskie tab. Jak dla mnie nie mam zaparcia po prenatal I zawiera choline podobno bardzo ważny składnik w ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×