Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość poranno miodowa

Jeśli ślubniczka was wkurzy znów, dajcie znać.

Polecane posty

Gość qwertypka
to spierdalaj! mamy ci przyklasnąć na odchodne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ślubniczka 2012..
jesteś nikim, wiesz??? dowartosciowujesz sie dowalaniem komuś, wiesz szkoda ze ci za to nie płacą, i pisz sobie co chcesz, ale o.d.p.i.e.r.d.o.l się od mojego dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ślubniczka 2012..
ja tylko idę na spacer, a nie odchodze z kafeterii, wasze nie doczekanie, hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ŚLUBICZKA MUSI ODEJŚĆ!!
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwertypka
no to co tu robisz? wypierdalaj na ten spacer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ŚLUBICZKA MUSI ODEJŚĆ!!
ale obłudnica:D niby taka święta, dobra i uczynna, ale wystarczy odrobinę ją sprowokować, a od razu wychodzi jej prawdziwy charakter :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antyślubniczka haha
Nie no szok. Ta cała ślubniczka zasypuje nas praktycznie dzień w dzień pytaniami o ślub.... ja nie wiem kobieto nie masz swojego zdania wogóle musisz się nas radzić? Sami popatrzcie: "mam problem" - 23,04,2012r "kwiaty z bibuły" - 21,04,2012 "kupię suknie" - 02,02 przyozdobieni tortu - 15,04 do tych co mieli fontanne czekoladowa - 16,04 obsypywanie młodych - 23,03 jakie kwiaty do kościoła - 18,03 krupnik czy sobieski - 14.03 biżuteria ślubna - 07.03 czułenka ślubne ładne - 09,03 buty ślubne do oceny - 11,03 rękawiczki koronkowe - 09,03 bieliozna ślubna - 21,02 zaproszenia, problem,poprawiny - 14,02 jaki welon do hiszpanki - 14.02 1000 czy 1400 zł - 11,02 1500zł warto ? - 11,02 pyt, dot. danych zna zaproszeniach - 30,01 kotyliony dla gości - 19,01 zamienni kwiatów co myślicie - 25,12,2011 itd.... pełno takich tematów.... i ludzie jej odpowiadali... Jak ci się nie chce samej myśleć to trzeba było oddać to w ręcę agencji ślubnej oni by wszystko za ciebie zrobili.... a co z narzeczonym nie rozmawiasz z nim że musisz tutaj o wszystkich posunięciach w sprawie ślubu pisać i radzić się na każdym kroku. PO co nam wiedzieć jaką bielizne chcesz kupić czy inne pierdoły....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ślubniczka 2012 dziwię się Tobie, że uczestniczysz w tej chorej dyskusji. Przez takie zachowanie utwierdzasz innych w tym przekonaniu jakie o Tobie sobie wyrobiły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swojego czasu
nie tak całkiem dawno też była tutaj osoba, która zakładała co chwilę nowy temat i również wzbudzała mega kontrowersje...pamiętacie kto taki?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karrroollliiinkkaaa
ej baby nie przesadzacie???????????????????????? to jest forum slubne i kazdy moze pisac ile chce!!! zachowujecie sie jak stado suk i tyle. W grupie zawsze jest siła, nieważne czy ta grupa jest mądra czy głupia, czy ma racje czy też nie,a wy zebrałyscie sie wszystkie jak takie kraczące wrony i jedna przez druga na tą ślubniczkę naskakujecie. Wstydzcie sie, to jest bardzo dziecinne i żałosne. Chce pisac niech pisze, chce pytac niech pyta, a wy jesli nie chcecie to nie odpowiadjacie na jej pytania, albo w ogóle nie wchodzcie na jej tematy. Takie to trudne, skomplikowane? Ale nie wy lubicie byc wredne, kąśliwe. Najlepiej wyszukiwac tylko błędy, wpadki innych bo wtedy jest tyle zabawy! fuuuuuuuuuuuuuuujjjjjjjjj pomyslcie nad sobą i swoim chamstwem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o ślubiczka atakuje
z pomaranczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkaaarrrooolllliinnnkkkaaa
jesli chodzi o moją wypowiedz, to nie, nie jestem ślubniczką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
YSwmEciZapW1iZ6h6JaJ35jm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×