Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość taaka tam mamaaaaaa

Polećcie mi dobry termometr bezdotykowy

Polecane posty

Gość taaka tam mamaaaaaa

Taki do 150 zł, zastanawiam się nad: http://allegro.pl/nowosc-bezdotykowy-termometr-cormed-htf03b-hit-i2301963256.html lub z microlife (ale w opiniach przeważa info, że jest skomplikowany w obsłudze) lub z http://allegro.pl/niemiecki-termometr-bezdotykowy-medisana-ftn-i2282424467.html Sama już nie wiem, może lepiej Brauna, czy Philipsa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też chce kupic własnie termometr bezdotykowy ale wiesz co ja raczej się zdam na apteke. Kupie jakis w aptece jakoś mam większe zaufanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie najlepszy jest ten: http://haxe.pl/strona-glowna/produkty/tempera tura/product/2720-termometr-na-podczerwien-do-ucha-i-czola.h tml#1 -opis przy moich dzieciachspokojnie daję radę. Dokonuje szybkiego pomiaru, można mierzyć zarówno w uchu jak i na czole. Ogólnie bardzo jestem z niego zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Będę polecała i chwaliła nonContact. Ten sam termometr mają pielęgniarki i lekarze na oddziałach, jest atestowany, dokładny, nie fałszuj***adań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zadowolona jestem z termometra nonContact, nie oszukuje mi wyników a ogólnie to wcześniej miałam inny model z podczerwienią i tam przeinaczało pomiary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupowaliśmy nowy termometr do domu parę dni temu i to jest model MultiTemp. Spodobało nam się z żoną że jest wszechstronny czyli można go używać jako klasyczny termometr dotykowy do pomiaru gorączki ale działa też bezdotykowo i można służyć dzięki temu też do sprawdzania temp powietrza przykładowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam microlife za około 100zl dobrze się sprawdza to pomiaru temperatury ciała ,mleka itp. długo działa na jednej baterii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mam uwag do tego kompletu od Sanity BabyTemp + kompres. Polska marka, wysoka jakość produktów, wszystko działa zgodnie z instrukcją. Szybki termometr mocny wytrzymały kompres który można sobie przygotowywać na dwa sposoby – albo na zimno (w zamrażarce) albo na ciepło (my grzejemy w mikrofalówce).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AduniaMalinka2
jestem ada uwielbiam ostry seks i doprowadzanie mężczyzn do orgazmu umówmy się tutaj randeczkaonline.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adam

A witam! :) Uzywamy modelu Non Contact. Jeśli komuś to pomoże to polecam ten termometr. Solidny nowoczesny z atestami medycznymi, także można mieć przekonanie do wyników że nie są jakiś wymyślone ale autentyczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trolu

Przestań z tą reklamą, w każdym temacie o termometrze to piszesz dzbanie!!! Non Contacy to najgorszy wybór 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×