Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ASUBTELA

ASUBTELA

Polecane posty

Gość gość
Mam do odsprzedania opakowanie Asubteli. Termin listopad 2015 Kontakt wusia13@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej. Ja brałam Asubtelę przez około rok. Przez praktycznie całe pierwsze opakowanie miałam plamienia, dość spore, w prawdzie troche bardziej skąpe niz okres, ale bardzo uciążliwe. Po pierwszym krwawieniu z odstawienia wszystko sie unormowało. Kolejne krwawienia dostawałam przez jakies 7 miesięcy zawsze 3. dnia w tej 7 dniowej przerwie i na dodatek prawie zawsze o tej samej porze dnia :D. Kiedy kolejne krawienia z odstawienia nie przyszło tego 3 dnia, to ja juz wpadłam w panikę i pytałam lekarza czy to normalne ( wpadałam w straszną panikę, na sama myśl, że mogę byc w ciązy) powiedział, że jest wszystko ok. Oczywiście piersi mi urosły i to bardzo, libido spadło strasznie.. czasem bywałam podenerwowana. Cera się poprawila nieznacznie, chociaż nie od razu, dopiero po paru miesiącach. Ponadto musialam przy tabletkach brać tabletki na tarczycę - Euthyrox 25. Nie wiem, czy byłam chora na tarczyce wcześniej, u mnie w domu nikt nie chorował, więc to mogło byc spowodowane wlasnie braniem tabletek anty. Schudłam. Tzn nie przytyłam. Ale chodzilam w miarę regularnie na silownię, ale tez nie odmawialam sobie wielu rzeczy, czy nawet imprez alkoholowych. Więc to był plus. Najgorsze no to oczywiście to libido. Myslało się, że jak bede brała tabletki, to w końcu nie trzeba sie będzie martwić, że cos nam pęknie itp. A tu niestety zostałam niemile zaskoczona, ale tez nie od razu, dopiero po jakims pol roku brania ich, to libido spadło. Odstawilam je i czekałam na okres prawie 50 dni.. pózniej wszystko rozregulowane. plamienia zamiast okresu itp.. teraz biorę inne, na razie zaczęłam więc zobacyzmy jak to będzie, ale biore je tylko i wylaczeni ze względu na cerę, jeśli chodzi o zwyklą antykoncepcję, juz nigdy nie sięgnę po tabletki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam do sprzedania tabletki Asubtela data waznosci 2016r. prosze o kontakt sokool23@vp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwiazdka997
sprzedam tabletki ASubtela email anka.szymanek@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam , ja wlasnie koncze 2 opakowanie i miota mna doslonie ! Mam ochote kogos rozszarpac! Oprucz tego wypryski ( i to na plecach) Przytylam 3 kg ehhh Raczej bede zmieniac bo po tych jestem nie do zycia , czepiam sie o byle co... ktorejs z was tez takie cos sie przytrfailo...... Czy nie panujecie nad emocjai gniew/placz? X

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aaaaa i wlasnie , jeszcze jedba istotna sprawa! Nie mialam zadnych krwawien ,jedyne co to okres trwal dlugo. Pierwsza tabletke wzielam na koniec okresu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izzzz
Przez pierwszy miesiąc stosowania miałam okropne zawroty głowy i nudności, do tego trądzik. Drugie opakowanie dobiega końca i te dolegliwości ustały, natomiast (nie wiem co gorsze), spadła ochota na seks i ogólne rozdrażnienie urosło. Potrafię się śmiać, za chwilę być mega wściekła, a potem ukoronować to płaczem. Ogółem to największa wada tych tabletek, bo sama siebie nie poznaje, a bliscy już nie mogą ze mną wytrzymać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odsprzedam 2 opakowania asubteli, zakupione w aptece, termin ważności - styczeń 2016. Kontakt monikab14@vp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylko
Witam wszystkie kobietki:) Chcę podzielić się swoją opinią na temat leku Asubtela. Miesiąc temu przestałam stosować te tabletki a zażywałam je okrągły rok. Przytyłam ok 10 kg i chodziłam zazwyczaj opuchnięta lecz brałam wytrwale ponieważ idealnie wyregulowały mój się cykl miesiączkowy i ustąpiły bardzo obfite krwawienia. Każdy miesiąc minionego roku przebiegał tak samo czyli: 21 dni bólu głowy i 7 dni bólu brzucha:( Jedynym plusem dla mnie były krwawienia skąpe, które były nieporównywalne z tymi sprzed czasu zażywania Asubteli. Wcześniej każda miesiączka to jak "chluśnięcie wiadrem krwi":( Niestety nie mogłam swobodnie bez obaw o przecieknięcie wyjść z domu na 15 minut chociażby.. ratowałam się największym tamponem i najdłuższą podpaską lub dwiema jednocześnie!!! Jakie to było dla mnie uciążliwe i krępujące. Więc tabletki, mimo że działania uboczne były to i tak pomogły choćby w silnych krwawieniach:) Teraz znów problem wrócił po odstawieniu ale zamierzam odwiedzić swoją panią ginekolog ... może jakiś inny środek zastosuje na moją przypadłość;) Pozdrawiam wszystkich!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylko
Ach!!! Jeszcze jedno- zgadzam się z Izzzz odnośnie zawahań nastroju. Ja miałam dokładnie to samo- śmiech przez płacz i odwrotnie a przy tym wiele złości- oszaleć z tym można było;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andromedawroc
Odkupię Asubtelę albo odpowiednik z odbiorem osobistym we Wrocławiu Proszę o kontakt andromeda.wroc@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam, mam dwa opakowania za 40 zł, ja odstawiłam. proszę o kontakt na mail m.brzezina@onet.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, mam do odsprzedania 4 opakowania Asubtelli, każde po 20 zł, bądź wszystkie za 70 zł :) Proszę o kontakt: aagataa.t86@gmail.com Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć. Ja bralam Asubtelle. przez dokładnie 5 lat. Samopoczucie super zero bolu brzucha przy krwawieniach zero plamnien ogolnie.jak dla mnie byly dobre. wiadomo kazda z nas ma inny organizm i nie kazdej pasuje to samo. Trzeba konsultowac sie z lekarzemi dobrac majlepsze dla siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam! Mam do odsprzedania 1 opakowanie Asubteli. Termin ważności: listopad 2015 Tanio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam! Mam do odsprzedania 1 opakowanie Asubteli. Termin ważności: listopad 2015 Tanio Kontakt chkasia@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam! Mam do odsprzedania 3 opakowania Asubtela-cena jednego 20zł+przesyłka. Data ważności 1/2006. Proszę o kontakt na mail: emilly2306@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam korekta do powyższego postu- data ważności oczywiście 1/2016. 20zł opakowanie+koszt przesyłki. emlly2306@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:-) Coś mi nie wychodzi to pisanie mail: emilly2306@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam do sprzedania 2 opakowania Asubteli. Data wa żnosci 12/2016 Cena 20zł+ przesyłka 5zł list, paczka 10zł. Pisać na mail: mustang100@wp.pl tel. 792 685 568

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprzedam opakowanie Asubteli, termin do 5.2017. pisac na malgosia999@gmail.com :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja wlasnie 3 dni temu skoncxylam pierwsze opakowanie i miesiaczki brak :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Witam sprzedam Asubtele 2 op za 30 zł wczoraj zakupioną pisac na annabodurkaa@wp.pl Tabletki nowe nieuszkodzone z długą datą ważności wczoraj kupione w aptece posiadam paragon zakupu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×