Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wieczorynka2829

strach przed czyms nowym..?

Polecane posty

Gość wieczorynka2829

witam. mam taki problem i nie wiem juz czy to moje wyobrazenia czy tez rzeczywistosc. otoz rozstalam sie z facetem po prawie 5 latach.czasem probowalismy jakos odbudowac ten zwiazek ale si enie udalo. spotykalismy sie , pare razy bylismy blisko ale nie uprawialismy seksu. teraz mam szanse na nowy zwiazek.. jednak jest problem... czasem mam wrazenie ze jemu chodzi tylko o jedno. tak jak i kazdemu facetowi. a mi si emarzy przytualanie, calowanie, spacery romantyczne... wiadomo ze w zwiazku predzej czy pozniej dojdzie do tego typu zblizenia, ale ja nie chce juz teraz od razu.nie jestem gotowa. on wie o tym i o moich obawach i mimo iz mnie zapewnia ze zalezy mu na mnie i nie chce mnie wykorzystac to czasem z jego "gadki" nie rozmumiem nic. ostatnio mi mowil ze ma problem, ze brakuje mu seksu, ze jakos tak zyc ni eumie ani funkcjonowac bo cos go trafia. co ja mam myslec skoro on mi takie rzeczy opowada...tylko jedno!! i mni eto przeraza. ja tez nie jestem z drewna, mam uczucia i swoje potrzeby ale nie oddam sie tak od razu. to jest kwestiia zaufania i poznania calkowitego partnera a nie tak od razu. nie znam go dlugo, moze 3 mieisace i tez jeszcze nie jestemy razem, bo ciagle si ewaham i mam rozne mysli. jak sobie poradzic?? jakie Wasze zdanie na ten temat i czy mialyscie kiedys podobne uczucia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wieczorynka2829
chyba nikt ni pomoze myslalam ze tutaj bed emola spokojnie wymienic swoje poglady z kims... :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość damski uśmiech
A jak mu reka uschnie od trzepania kapucyna - to czym potem zarobi na chlebek? No czym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak tak się czujesz tak jak mówisz to może czas szczerze porozmawiać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×