Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość isis1990

Jestem w ciąży z Hindusem!

Polecane posty

isis nie przejmuj sie debilami.. sama wiesz pewnie ze kafe pelne jest rasistow, ksenofobow i szowinistow.. glowa do gory, dacie rade!! Moze bedzie trzeba wyjechac, moze rodzina chlopaka troche pomoze-nie trac glowy...od matki sie zdystansuj i uniezaleznij (przede wszystkim emocjonalnie!!!) uwierz w siebie kobieto pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość retwret
Spierdoliłaś sobie życie, Indyjczyk, Nieindyjczyk (tak jest poprawnie bo Hindus dotyczy tylko jednego z tamtejszych wyznań a nie narodowości)... a jaka różnica? Ciążysz ku patologii a nie wykształceniu, statusowi, zaplanowanej rodzinie. Aborcja. Coś ci to mówi? A kim ten twój wybranek? Udaje że spawa na statkach czy coś innego? Ciężko jest niedokształconej, nieusamodzielnionej dziewczynie wychować samotnie dziecko które przynajmniej pochodzeniem nie wyróżnia się a tu coś takiego. Mam nadzieję że to tylko prowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość retwret
"od matki sie zdystansuj i uniezaleznij (przede wszystkim emocjonalnie!!!) uwierz w siebie kobieto" BUAHAHA! A kto studentce, jak nie rodzic, finansuje studia? Może ma do tego wszystkiego "sponsora" szukać? A może rzucić studia i szukać - będąc w ciąży - pracy np przy taśmie? Wiesz jaka jest perspektywa? Iść pod most.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciesz się dziewczyno, w Polsce większość młodych małżeństw zaczyna od zera :) Urodzisz, pójdziesz do pracy, małżonek pracuje. Z czasem i kredyt na mieszkanie się weźmie , wszystko się ułoży, zobaczysz. Najważniejsze, że się kochacie. A twoja mama jest jak moja babcia , może w niej oparcia w niej nigdy nie będziesz miała , zawsze będzie twoim wrzodem na tyłku ale trudno ... matki się nie wybiera. Całkiem możliwe że jak przyjmiesz od niej pomoc to będzie Ci wypominać każdą złotówkę a twój mąż zawsze może być dla niej zerem, ten typ tak ma ;). Więc lepiej zastanów się czy napewno chcecie jakieś wsparcie. Będzie dobrze, trzymacie się ciepło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiesz co,
18 lat skonczyla i jest dorosla.to ze studiuje dziennie to nic nie znaczy.studiowala ze mna dziwczyna dziennie prawo i pracowala!!!miala rente po ojcu,mama miala mala emeryture nauczycielska i nie bylo jej stac zeby pomoc corce.tak wiec,tez mogla isc do pracy,albo na studia zaoczne i podjac prace.to jej zycie i jej wybor.nikt jej na sile nie zaciagnal do lozka z tym fagasem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Urodzisz dziecko będziesz miała rodzinę pytanie tylko gdzie zamieszkacie tu czy tam. rozmawiałaś już o jego kulturze według jakiej wiary dziecko będzie wychowywane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Francoise
autorko nie wiem czy martwisz sie ciążą,czy ojcem dziecka? Hindus,Niemiec czy Polak-nieważne!ważne by cię szanował i kochał a dzidza będzie po prostu sliczna ,piekny melanż,czym ty się martwisz???? a co do mamusi to żadna strata jak zerwie z tobą kontakt bo co to za matka jak włąsnej córce takie rzeczy mówi?bedąc na twoim miejscu to ja bym jej znać nie chciała weź się w garść i ciesz się z zycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość isis1990
Na razie zostaniemy w Polsce. Może po mojej obronie wyjedziemy za granicę. Najprawdopodobniej UK,chociaż mój ukochany celuję w Norwegię. doromekatomek...nie jestem gruba, nigdy nie uważałam siebie za brzydką, a przede wszystkim nie mam tak zrytej psychiki jak Ty. Musisz być nieźle zakompleksioną kurą domową z mężem nieudacznikiem i wianuszkiem dzieci,żeby leczyć swoje frustracje na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Francoise
i nie słuchaj moich przedmówców-rasistów!Polska to kraj ksenofobów niestety nie maja pojęcia o czym w ogóle mówią i uważają że mają monopol na prawdę,moralnośc i polskie kobiety wstyd panowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ja jebe
szkoda mi niektórych z was. kolorowy to już gorszy? nie każdy z nich jest brudasem. wszyscy wasi znajomi, sąsiedzi, partnerzy tacy czyściutcy? ;) Tobie dziewczyno życzę powodzenia i nie przejmuj się tymi farmazonami, jakie tu niektórzy wypisują. najważniejsze, że się kochacie, a wtedy dacie radę, bo gorzej, gdyby po wpadce zapaliła się żarówka, że wy jednak nie chcecie ze sobą być. ja mam powodzenie u każdego, także u kolorowych, ale nie jestem zakompleksiona, ani tym bardziej głupia, nie wiem skąd bierzecie te teorie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość isis1990
Francoise....martwię się o przyszłość, finanse, o to,że sama siebie rzuciłam na głębokie wody. Dziękuję :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ja jebe
a już na pewno nie jestem gruba, figurka jak ta lala :classic_cool: :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość romekatomek
autorka musi mieć cos z garem,zeby się dac hindusowi posuwac jego malym ptaszkiem.Mam nadzieje,ze wyjedziecie z polski i nie bedziecie zaludniac naszego pieknego kraju ciapatymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Francoise
isis głowa do góry,dacie radę życzę ci dużo dużo szczęsia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Autorko moja rada; wyjezdzcie z PL jak najszybciej. Po co sie z jednostkami jak te powyzej ujadac cale zycie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do romekatomek
autorko,nie jestem kura domowa,maz nie ejst nieudacznikiem.ale dziecko mam PLANOWANE a nie z WPADKI i nie zastanawiam sie co dalej....i nie wstydze sie wyjsc z dzieckiem i mezem na spacer-w przeciwienstwie do ciebie. taka madra a nie pomyslala i teraz zastanawia sie co dalej.bylo myslec zanim poszlas z nim do lozka.jestes bystra ja woda w klozecie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgghjfhfgh
autorko nie obraz sie,ale twoja matka ma racje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość isis1990
Mieszkamy w Poznaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość isis1990
doromekatomek....fajnie,że się nie wstydzisz:) na Twoim miejscu bym jednak sie troszkę wstydziła. Tylko brzydcy są agresywni w sieci:D Więc chyba nie wszystko jest tak piękne jak opisujesz. Poza tym sama jesteś bystra jak woda w klozecie, w dodatku masz elementarne problemy z czytaniem. Nigdzie nie napisałam,że wstydzę się mojego mężczyzny, czy będę się wstydzić naszego dziecka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mentaI cut
Do UK albo Norwegii po benefity?..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość isis1990
nie ukrywam,że kieruje nami aspekt finansowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Francoise
jeśli aspekt finansowy to Francja no ale trzeba miec przynajmniej 2 dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panklekswkosmosie
2 dzieci? Nie problem dla ciapatego. Oni się tam mnożą na potęgę z polkami, które wpadają bez zapowiedzi:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wspólczuję ci bardzo
na serio, bym się chyba pocięła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antyciapaty
hahahaa z ciapatym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onawi
no to gratulacje,przez swoja glupote spi*er*dolilas dziecku juz zycie......zdajesz sobie sprawe jak bedzie traktowane tylko przez kolor skory???porzadnej pracy nigdy nie dostanie i skaonczy w najlepszym przypadku jak ojciec w kuchni,wszedzie bedzie zle w polsce za ciemny a jak by tam pojechal to za bialy i wszedzie go beda tepic......matka powinna cie na zbity pysk wyrzucic i radz sobie sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja212
hej. Podobnie mam chłopaka/narzeczonego właściwie hindusa. Mieszkam jednak w UK. Jest wokół mnustwo Polaków, ich opinie są różne . Jedni mówią, żebym uważała bo różne historie się słyszało i oni są kochani przed ślubem . Inną opinią moich teraz już tak mogę powiedzieć ze śmiałością -wrogów jest tylko i wyłącznie osądzanie po kolorze skóry. Czy ktoś mi robi krzywdę? Nie wiem na jakiej podstawie można pisać że zmarnowałyśmy sobie życie?Moj facet nie pije , nie pali, widzi rzeczy jasniej. Ich kultura , religia, wychowanie to jest dla mnie obce ale widzę jedną diametralną różnicę oni więcej rozumieją i są bardzo rodzinni. Indie to piękny kraj pełen tajemnic i magii. Czemu jesteśmy tacy zamknięci? Powiem wam szczerze , że nie mam klapek na oczach, uszy też mam szeroko otwarte i od kiedy pierwsza osoba , która się dowiedziała , że owym chłopakiem , który najpierw był moim przyjacielem , teraz facetem jest hindus nie mogę spokojnie myśleć czasami. Taki los też mam mamę która zachowuje się niemalże identycznie. Chodzi mi o łatwość z jaka obraza mnie przez cale moje zycie. Czy to dlatego ze czula podswiadomie ze spieprze sobie zycie?Czy to dlatego ze boi sie i kocha ale nie umie okazac uczuc?Moja mama nie wie ze za chwile biore z nim slub nie wie ze byc moze jestem w ciazy. Mnie tez zaskakuje ze oni dzialaja w taki szybki sposob. Hindus chce szybkiego slubu zwykle dla wizy. Czarnoskory nie jeden kochal mnie od pierwszej minuty i chcial slubu - uwazalam to za chore. A jestem tylko i wylaczenie z hindusem bo zauroczyl mnie inteligencja i dal mi duzo ciepla.. mam dylematy. Nie myslcie ze takie dziewczyny maja latwo .. ze nie mysla.. to tyle..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sorki alle
Poznan nie jest mala miejscowoscia turystyczna ;) poza tym - wyjedzcie! w Polsce nawet rodziny majace wiecej jak jedno dziecko sa krytykowane, nie mowiac juz o dziecku ciemnoskorym. bedziecie szykanowani cale zycie! dajcie spokoj wyjedzcie do UK (tylko nie do Nigerii, zostan w Europie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja212
milosc istnieje :P czlowiek zawsze jest pomiedzy czuje sie taki .. to nie daje szzescia. Trudno jest dokonywac wyborow . Ja chce pogodzic wszystko pomiedzy soba. mame ,rodzine i jego .. nei wiem czy sie uda. On wierzy ze tak. Mowia ze wiara czyni cuda. ktos tu napisal ze w koncu dziadkowie zakochali sie w dziecku. Ciezko jest mi w to uwierzyc w moim przypadu ale mam cicha nadzieje ze jesli bedzie mi sie powodzic rodzina jakos to przegryzie wiem ze bede watkiem do plot ale juz staje sie na to opancerzona i az tak mnie to nie rusza bynajmniej nie za kazdym razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×