Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

izza21

trwałe prostowanie włosów w domu?

Polecane posty

hej mam pytanie czy któraś z was ma doświadczenia z trwalym prostowaniem wlosów w domu lub nawet w salonie ? czy to niszczy wlosy ? natknelam sie na taki produkt CHI ( mam duzo ich kosmetyków wiec mam zaufanie) ale obawiam się czy efekt wyjdzie satysfakcionujący i czy nie zniszcze wlosow. tu link do produktu: http://www.splendore.pl/FAROUK_CHI_System_trwalego_prostowania_wlosow_FAZA_I__plyn_prostujacy_A_p25471.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emagire_krk
moja kumpela prostowała w salonie i 3 miesiące miala proste jak druty potem zaczely sie delikatnie wywijac ( naturalnie ma bardzo falowane wlosy). Ja sama bym sobie zrobila ale zabieg w salonie do najtanszych nie nalezy. Jesli mial by Ci kto zrobić to ja bym na Twoim miejscu sprobowala (koniecznie daj znac jesli wyprobujesz!! ;D )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KAROLKA88888
z tego co widzę to jest płyn do różnych włosów (farbowane, cienkie itd. ) więc trzeba też dobrze dobrać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hyyyymmmmmmmmmmm
ja nie wiem czy podjełabym sie sama takiego prostowania w domu ..a to są kosmetyki do domowego uzytku czy do salonu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie nie ma informacji ze to jest do profesjonalnego użytku dlatego mnie to zainteresowało a 150 zł za zestaw to nawet myślałam z koleżanką, że sobie zrobimy razem to wyjdzie taniej bo chyba całego płynu na średnio długie włosy się nie zużyje a w butelce jest prawie 500 ml

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym się podjęła ;) prostowanie nie jest tak bardzo szkodliwe jak tradycyjne prostowanie codziennie więc jeśli miałabyś nie używać prostownicy przez nawet te 3 miesiące to i tak włosy oszczędzisz :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aska*ppp
tez stosuje kosmetyki chi ale nie widzialam wczesniej tej serii ;o to nowosc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patii7999
ja prostowalam w salonie i bylam srednio zadowolona chetnie bym sama wyprobowala ale jesli to faktycznie nowy prosukt to chyba poczekam na jakies opinie na forach ..;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzialam te filmiki i mnie mega zainteresowało dlatego liczyłam na jakieś opinie polek ;) btw w jedbnym z salonów widziałam prostowanie tymi kosmetykami na włosach średnio długich za 500 zl więc jak dla mnie to strata kasy tylko czy jedno opakowanie starczy na dwie aplikacje czy jeden zestaw na jedne włosy pomóżcie!! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
potraktuj to jak farbę do włosów - nakładasz dużo mniej niż 500 ml farby nawet jeśli aplikujesz na całą długość włosów, więc ja myśle, że wystarczy spokojnie :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze myśle, że zaryzykuje bo mam dość ciągłego prostowania .. i tak nie kręce wlósow to co mi tam:P dam znać jeśli wypróbuję :) dzięki dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×