Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

revolver

dlaczego kobiety na wysokim poziomie

Polecane posty

zakładają patologiczne związki ? :classic_cool: p.s.kasa w patologiach akurat nie ma znaczenia - patologia występuje w związkach z wielką kasą lub jej całkowitym braku....wynik jest podobny :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie tylko z własnych ...to powszechne zjawisko...mam na to teorię , lecz pytam was...:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niski poziom emocjonalny ? więc dlatego biorą się za typów , którzy potem fikają , a one biedne nic zmienić nie potrafią , bo tak "kochają" :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy miłość u inteligentnych kobiet nie wytwarza mechanizmów obronnych , tylko karze padać na kolana? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem co autor miał na myśli pisząc " kobiety na wysokim poziomie". Przypuszczam jednak, że kobieta, która tkwi w patologicznym związku (bo trafić na nieodpowiednia osobe każdy może ale normalnie zauwazajac patologię wycofa się z tego "związku"). Skoro tworzą takie zwiazki i tkwią w nich to swiadczy o tym, że albo nei potrafią tworzyc zdrowych związków albo nie dostrzegają swojej krzywdy. W kazdym razie to wina słabości emocjonalnej tej kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiscie, ze istnieja! kazda zdrowa emocjonalnie kobieta nie jest "głodna" uczuć, jest pół na pół- trochę najedzona i troche głodna, ale nie wygłodniała :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zazdroszczę tym
kobietom co nie sa głodne uczuć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fik autor miał na myśli zadbane , inteligentne kobiety , z klasą i manierami na zewnątrz - jednak w swoich domach różnie to bywa z tymi emocjami ...:P bo taka wg mnie zdrowa emocjonalnie kobieta jest głodna...:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"autor miał na myśli zadbane , inteligentne kobiety , z klasą i manierami na zewnątrz - jednak w swoich domach różnie to bywa z tymi emocjami ..." Stary a naiwny, im bardziej ułożona na zewnątrz, tym mniej w środku ;) 🖐️ (wiem po sobie :D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo taka wiem , co się dzieje....ma moment na głupienie...:classic_cool: fik stara to ty jesteś dupa - do tego zakurzona.... :classic_cool: a ułożona byc nie musi - tylko zachować się odpowiednio potrafi oraz rozmawiać...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jestem głodna...ale już późno na jedzenie:D a co do tematu, to każdemu może się zdarzyć wplątać w patologiczny związek niezależnie od statusu, inteligencji, czy wyglądu zewnętrznego. Nikt chyba nie "wplątuje się" w taki z premedytacją. Czy się wplątuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj głupieje tak bardzo, że az się kurzy i lepiej od takiej uciekać uważasz że przed kobietami , mężczyzna powinien wiać? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
reff a co do tematu, to każdemu może się zdarzyć wplątać w patologiczny związek niezależnie od statusu, inteligencji, czy wyglądu zewnętrznego. Nikt chyba nie "wplątuje się" w taki z premedytacją. Czy się wplątuje? może nie wiedzieć w co się wplątuje.... jednak dlaczego tkwi w tym długo lub ciężko mu to zmienić?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo taka umiaru nie zna prawie każda , gdy odpowiednio zasmakuje - a biedni faceci mogą raz i potem umiar w przerwie... :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×