Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zalamkaaa22

jak chlopak nie odzywa sie od 8 dni po spotkaniu to?

Polecane posty

Gość najmadrzejszy na swiecie
Serio? Czlowiek, ktory ma dystans do siebie raczej nie powinien sie przejmowac takimi uwagami. Przeciez on doskonale wie ile ma wzrostu. Wiec mysle, ze to nie to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wfefew
powiem ci tak, bylam na wielu randkach... polowa sie odezwala dopiero po tygodniu - dwoch. z ciekawosci zapytalam jednego dlaczego tak. odpowiedzial mi, ze gdyby odezwal sie od razu byloby nudno i dal mi czas na pomyslenie o nim ;) potem odzywali sie duzo czesciej i to ja ich olalam. na jednym mi zalezalo, widzielismy sie kilka razy. na poczatku duuuzo pisal i dzwonil. i nagle przestal. probuje o nim zapomniec, a wtedy on sie odzywa. raz na 2, 3 tygodnie. nie pisz pierwsza, poczekaj jeszcze kilka dni, a potem olej. byc moze ma dziwna taktyke, a byc moze umawia sie z kims innym i w razie kosza sie odezwie, byc moze nie zaiskrzylo z jego strony...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamkaaa22
Chcialabym o nim nie myslec ale boli takie zachowanie, naprawde wolalabym sto razy bardziej, zeby mi napisal ze jestem brzydka i mnie wiecej nie chce widziec niz taka cisze z jego strony... Najgorsze jest to, ze staram sie o nim nie myslec, a on jest pilitem i ciagle nad moim domem przelatuja samoloty i sam mi sie na mysl nasowa, kuzwa zaraz sobie jakies zatyczki w uszy w sadze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wfefew
hehe ja mam to samo - nie mieszka tam gdzie ja, obroce sie za kazdym autem z rejestracja z jego miasta, slucham piosenek, ktore dodaje na fb, cos mnie chwyta za serce jak jade w miejsca, w ktorych sie widzielismy, wczesniej czytalam godzinami w kolko nasza pierwsza rozmowe na gadu (teraz wypieprzylam archiwum w cholere :D ) wariatka ze mnie hehe :P byleby on o tym nie wiedzial :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×