Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość agaaa***

Zaproszenia

Polecane posty

Gość agaaa***

mam pytanie, ślub mamy w czerwcu więc musimy już rozdawać zaproszenia i mam problem, mój narzeczony mówi że z zaproszeniami nie chodzi się razem tylko osobno i nie chce ze mną chodzić rozdawać zaproszenia, a ja myślałam cały czas że razem, jak to z Wami jest, też chodziłyście osobno?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agaaa***
i z kim się chodzi, z druhną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JAK TO OSOBNO?? przecież to jest wasz ślub i wy wspólnie wręczacie zaproszenia, to ja czekam aż mój przyjedzie z pracy i będziemy dalej roznosić zaproszenia jak by był zwyczaj osobnego wręczania to bym już pewnie wszystkich zaprosiła, wg mnie nie wypada chodzić osobno,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też pierwszy raz słyszę, aby zaproszenia wręczać osobno. Dostałam tylko raz - od przyjaciółki ze studiów, ale to akurat rozumiem, bo mieszkamy daleko, a narzeczony przecież nie zwalniałby się na chwilę z pracy. W mojej okolicy zawsze narzeczeni wręczają razem zaproszenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kika126
Oczywiście , że zaprasza się wspólnie, pierwsze słyszę o takim dziwnym rozwiązaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agaaa***
własnie ja też nie słyszałam żeby wręczać zaproszenia osobno ale mój narzeczony dziwnie się uparł, mówi że taka jest tradycja i że jeździ się ze świadkami tzn. przyszła panna młoda z druhną a przyszły pan młody z drużbą, mnie się nie podoba takie rozwiązanie no ale uparł się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiosnabedziewyjatkowa
Razem sie roznosi, bo przeciez to wasz wspolny slub...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Palomaaa
A z kim on się żeni? Chyba z Tobą. Więc wspólnie zanosicie zaproszenia. Widać on szuka okazji żeby trochę pobalować przy okazji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość makatka03
oczywiście, że razem z narzeczonym (poza jakimiś pojedyńczymi uzasadnionymi przypadkami)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście, że chodzi sie razem o ile jest taka możliwość. Można też rozdawać zaproszenia osobno, ale zazwyczaj młodzi robią tak jeśli np jedno pracuje za granicą i nie ma możliwości być przy tym, albo jeśli zaproszeń jest naprawdę dużo to jakieś tam koleżanki, kolegów, albo znajomych rodziców np można zaprosić oddzielnie. My tak robiliśmy właśnie bo nie zdążylibyśmy rozdać jak należy wszystkich zaproszeń, a nie chcieliśmy wysyłać pocztą. Z czymś takim jak piszesz jeszcze sie nie spotkałam tzn żeby wszystkie zaproszenia młodzi rozdawali osobno :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ślubniczka 2012. ślubuję
a może to tylko wymysł przyszłego męża?? bardzo dziwne, przecież to wy bierzecie slub a nie ze swiadkami,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwrot
Pierwsze słyszę. Chodzi się razem, przecież to WASZ ślub.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×