Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mikey11

czy wszystkie macie b. wrażliwe cipki czy mojej jest wyjątkowa

Polecane posty

Jak w temacie. Nawet nie mogę jej dotknąć bo zaraz mi syczy, że ją piecze. Zaznaczam, że mam wręcz obsesję na punkcie mycia rąk i dotykam najdelikatniej jak potrafię. Czy robię coś nie tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eeerrr...
Piecze?!? Moze ma jakis stan zapalny? Najlepiej do lekarza, bo to nie jest normalne. A odpowiadajac na Twoje pytanie, to nie, my nie mamy takich wrazliwych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezdecydowany_miś
http://marcelina.blox.pl/2009/11/Wszystko-to-co-chcielibyscie-wiedziec-o.html „Nadwrażliwa łechtaczka. Myślę, że sporo kobiet zaczynających dopiero swoje życie seksualne może mieć z tym problem. Ilość zakończeń nerwowych na tym skrawku ciała jest wprost przerażająca! Pewnie u każdej kobiety wygląda to trochę inaczej, dlatego jedne z nas mają z tym problem, a inne nie. To trochę tak, jak z ilością kubków smakowych na naszym języku. Jest ona różna, a w związku z tym jedne osoby odbierają smaki bardziej, a inne mniej intensywnie. To jest sprawa dość indywidualna.. I myślę, że jakaś tam część kobiet może mieć ilość zakończeń nerwowych na łechtaczce większą, niż przeciętnie. Nikt tego (chyba) tak dokładnie jeszcze nie zbadał (bo i niby w jaki sposób?), niemniej to wydaje się logiczne i bardzo prawdopodobne. I bardzo być może, że właśnie to jest przyczyną owego uciekania przed bezpośrednią stymulacją łechtaczki. Owa stymulacja w tym miejscu, nawet najdelikatniejsza, zamiast sprawiać przyjemność, po prostu sprawia ból. Bodziec dotykowy jest bowiem zbyt silny, zbyt intensywny. Tu rodzi się kolejne pytanie - jeśli ów problem nas dotyczy, co w takiej sytuacji zrobić? I czy w ogóle da się zrobić cokolwiek, by sobie z nim jakoś poradzić? Otóż tak. Jak najbardziej jest to do zrobienia. Trzeba się tylko zabrać do tego w odpowiedni sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mikey11 ona nie lubi sexu z toba i tyle....na tym wlasnie polega jej nadwrazliwosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja myszka tez jest dość wrażliwa.. Czasem jak nawet przypadkowo dotknę sie sama lub cis mnie uwiera/uciska np.szew dżinsów robię sie mokra i zaczynam myślec o czymś zbreznym :)) Moj facet mowi ze jestem mała nimfomanka ale ja mysle że to juz taka natura ze mam wrazliwa Cipke i szybko sie robię mokra na dole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lubie takie cipki ktore sa bardzo mokre I chetnie taka wylize

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem teraz mokra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×