Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość HUGO.KLUSECZKA

POMOC W DOBRANIU SEXI BIELIZNY

Polecane posty

Gość HUGO.KLUSECZKA

KOCHANE MAM MARKOWA BOELIZNE CALVINA KLEINA DO SPRZEDANIA, NOWA Z METKAMI, PROSTO Z ANGLII ZAPRASZAM http://allegro.pl/calvin-klain-figi-czarne-ro zmiar-s-i2298788647.html http://allegro.pl/calvin-klein-stringi-kolor- skory-rozmiar-s-oraz-l-i2303781690.html http://allegro.pl/calvin-klein-stringi-czarne -rozmiar-s-i2303781736.html http://allegro.pl/calvin-klein-biustonosz-roz miar-65dd-bryt-30dd-i2303781763.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HUGO.KLUSECZKA
ZAPRASZAM WIEC DO WPISANIA W WYSZUKIWARKE ALLEGRO NICKA : LUXURY_FOR_YOU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HUGO.KLUSECZKA
KOCHANA BEBE JAKOSC KOSZTUJE. A JAKA CENA BYLA BY DLA CIEBIE SATYSWAKCJONUJACA JESLI CHODZI O TE FIGI?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janek znad odry
koronkowa w całości bądź z elementami koronki czarna, biała, czerwona taka która pobudza wyobraźnię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bebe bebe bebe
wiem, że jakość kosztuje, ale skoro mogę w tkmaxxie kupić naprawdę dobry biustonosz za 30, 40 zł to po co u ciebie mam płacić 80 ;) figi, stringi kupuje też w tmaxxie albo outlecie atlantica za max 20 zł/szt noszę długo i jestem bardzo zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janek znad odry
ok. każdy ma inny gust, ale pamiętaj że facetowi słowo sexi zawsze, ale to zawsze się będzie kojarzyło z koronką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HUGO.KLUSECZKA
JANKU , UWIEZ MI ZE NIE, WIEM TO Z WLASNEGO DOSWIADCZENIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bebe bebe bebe
wystarczająco często :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HUGO.KLUSECZKA
NIKOGO NIE ZMUSZAM DO ZAKUPOW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HUGO.KLUSECZKA
WIDAC KOCHANA:),POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HUGO.KLUSECZKA
Drogi Janku to bielizna dla kobiet\;0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janek znad odry
dureń czy durnica co za różnica ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HUGO.KLUSECZKA
kochana czy wiesz z kad pochodza ubrania wktore sa w tk max?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bebe bebe bebe
z kad to nie wiem bo nie znam takiego słowa ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HUGO.KLUSECZKA
Janku, to iz cos nie jest w twoim guscie nie oznacza iz osoba ktora je kupi jest durniem lub durnica jak to okresliles.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HUGO.KLUSECZKA
to tlumaczy wszystko kochana, skoro wolisz powolac sie na moj blad w pisowni aby odbiec od tematu,pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janek znad odry
spox,luz to co sprzedajesz może i nawet nie jest takie złe, tylko że nie za taka kase jak ty chcesz to juz wole iść do sklepu triumpha ze swoją kobieta pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HUGO.KLUSECZKA
ubrania w tkmax to ubrania z innych sklepow ,takie ktore nie schodza i przelezaly swoje , o zanizonej wartosci, czesto z obcietymi materialowymi metkami,tzw druga klasa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bebe bebe bebe
nie bądź śmieszna czy ty sprawdzasz skąd pochodzą wszystkie ciuchy/obuwie/bielizna które kupujesz??? pewnie z chin jak wszystko ostatnimi czasy dla mnie nie ma to znaczenia, ja nie patrzę na metkę tylko na jakość, a akurat bielizny z tk maxxa mam dużo, kupowanej w londynie i wrocku i ze wszystkiego jestem zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bebe bebe bebe
hehe to chyba ty dawno nie byłaś w tk maxxie wystarczy poszukać i znajdzie się rzeczy bardzo dobrej jakości jakoś nie spotkałam tam nigdy bielizny z wyciętymi materiałowymi metkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HUGO.KLUSECZKA
Janku narzekasz ze bielizna ktora wystawiam jest droga, a tymczasem sugerujesz ze wolisz isc do TRIUMPHA, Wiekszosc kobiet wie iz bielizna tej marki jest dobrej jakosci ale za to bardzo droga, niestety wyglad tej bielizny nie jest lepszy od bilelizny innych marek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HUGO.KLUSECZKA
Droga bebe przyjzyj sie dpbrze bo nie wiesz co kupujesz, markowe produkty maja kilka metek, a nie tylko jedna,nie wiesz co kupujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HUGO.KLUSECZKA
kochana bebe powiem ci ze ja znam kogos kto pracuje w tk max do tej pory i cosik wiem na ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janek znad odry
wole iść do trumpha, kupić coś porządnego, ładnego, nie powtarzalnego to co ty sprzedajesz to zwykla bielizna na co dzień, cos co mozna kupic wszedzie za mniejsze pieniadze takie jest moje zdanie, ty nie musisz sie z nim zgadzac zobaczysz ilu bedzie chetnych do kupna tej twojej cudownej bielizny, bo ja obstawiam ze 0... moze wtedy zmienisz zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bebe bebe bebe
ty wiesz swoje, ja wiem swoje i się nie przegadamy ;) nie zapominaj tylko, że to ty chcesz to sprzedać i na tym zarobić mnie to koło pu...y lata ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość triumf jest tylko drogi
triumf szyje w chinach a tao co w Polsce kupujesz za 2-3 stówy Niemcy mają po kilka euro, triumf ma jeszcze tylko dobra bawełnę reszta do kitu, okrojona rozmiarówka w biustonoszach i straszne rozciągliwce, niedouczone ekspedientki które w ogóle nie mają pojęcia o dobieraniu stanika do biustu:( CK nie lepszy , nic po za wysoką ceną , jakość wykonania, konstrukcja i rozmiarówka zostawia bardzo wiele do życzenia :( już lepiej poszukać takiej bielizny jak Ewa Bień, Michalak, Gorsenia i Dama Kier

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HUGO.KLUSECZKA
Zgadzam sie z opinia o TRIUMPH ,ale z opinia o CK nie bardzo, od lat nosze bielizne CK i jest swietnej jakosci, co do rozmiarowki nie widze zadnych minusow,takze polecam i recze za to co sprzedaje,bubli nie wciskam, co widac po komentarzach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HUGO.KLUSECZKA
Zgadzam sie z opinia o TRIUMPH ,ale z opinia o CK nie bardzo, od lat nosze bielizne CK i jest swietnej jakosci, co do rozmiarowki nie widze zadnych minusow,takze polecam i recze za to co sprzedaje,bubli nie wciskam, co widac po komentarzach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×