Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Jola_kw

Jak rozpoznać zaćmę ?

Polecane posty

Gość Tomassa

moja zaćma była rozpoznana w Optegrze. I tam tez w Ostrwie zrozbiłam zabieg. a poza tym pomogli mi się rozliczyć z nfz wiec całkiem nielze to wzystko wyszło! jestem zadowolona że nie mam juz tej choroby!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olinna

no i bardzo dobrze ze rozpoznali Ci zaćmę! to jest okropna choroba i szczerze mówiąc warto się jej pozbyc. a wierzę w to że w Optegrze na pewno mają takie rozwiązania żeby się jej skutecznie pozbyć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie dobrym sposobem jest wyjazd do Ostrawy do Lexum, czeka się z max 2 tyg, opieka polskojęzyczna, bezpiecznie i całkim spawnie wszysto przeprowadzone. Ja w sumie skożystałam z ich opcji i nawet pomogli się rozliczyć z nfz. Także całkiem spoko to wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pola

Tutaj jest ciekawy filmik edukacyjny na ten temat. Zaćma to poważny problem.  http://www.spektrum.wroc.pl/aktualnosci/56,Jak-wyglada-zycie-przed-i-po-operacji-zacmy.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AniaPiotr

Moja babcia jest po zabiegu na zaćmę własnie w Spektrum. Mówi, że komfort życia zmienił się o 180 stopni. Nie używa już okularów, widzi doskonale i z bliska i z daleka. A sam zabieg wspomina bardzo dobrze, poszło sprawnie, zero powikłań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gerda

Byłam z mamą na konsultacji w  Centre de la Vision w Krakowie. Szykują mamę do zabiegu - dzisiaj już wiemy, że innej, równie skutecznej, opcji nie ma. Zaćma jest bardzo przykrą dolegliwością - siostra mamy męczyła się z nią całe lata i dopiero zabieg przywrócił jej normalne widzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zassa

ja byłam na konsultacji w Optegrze wlasnie i zdecydowałyśmy się ze wlasnie tam będzie operowała zaćmę. Klinika nas przekonała do siebie, jest bardzo bezpiecznie i pod okiem samych specjalistów. Takżę ja myślę ze to był dobry wybór!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej umówić się na wizytę, mogę polecić ośrodek Spektrum we Wrocławiu, leczyłem u nich opadającą powiekę - ale wiem że pomagają także ludziom chorym na zaćmę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam skonsultować się z dobrym okulistą. Ja chodzę do Ośrodka Okulistyki Klinicznej Spektrum i serdecznie polecam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tak tak, we Wrocławiu to jest bardzo dobry lekarz który doskonale leczy wady wzroku! W Optegrze można na prawdę fachową opiekę i pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no Wrocławska Optegra jest spoko, mi także pomogli ale nie z zaćmą a wadą wzroku. Dopiero po ustabilizowaniu mogłam zrobić zabieg ale nie żałuję bo widzę na prawdę dokładnie i dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×