Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zodiaczka na Melanżu

Znak Zodiaku a Seks i Zdrada - jak to jest?

Polecane posty

Waga "Trzeba mieć prawdziwego pecha, żeby urodzić się pod znakiem Wagi. Ta przesadza właściwie o wszystkim. Wagi maja krotka pamięć i wzrok, dwie lewe ręce, tępy słuch i dowcip, ambicje zawodowe i poczucie humoru w zaniku. Nie maja natomiast szczęścia do pieniędzy, powodzenia w miłości, rozumu i zdrowia. Ze względu na to, ze maja to, czego nie maja, Wagi są idealnymi współmałżonkami. "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skorpion "Ma manie prześladowczą. Nic nie jest w stanie zmienić jego przekonania, ze licznym, stałym niepowodzeniom Skorpiona winien jest zawsze ktoś inny, a nie on sam. Ze strachu atakuje pierwszy i od tylu. Z przyjemnością dręczy zwierzęta i marzy o posadzie dozorcy w ZOO. "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strzelec "Osobnik spod tego znaku wykazuje dużo energii i pomysłowości - urodzony działacz społeczny. Oczywiście do czego się nie weźmie, to spieprzy. W dzieciństwie zabiera młodszym dzieciom cukierki. Ma skłonności do samogwałtu i podgląda w toalecie. Na starość pisuje wspomnienia od początku do końca zmyślone. "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koziorozec "Każde zdrowe i dbające o swoj rozwój społeczeństwo powinno natychmiast izolować osoby spod znaku Koziorożca. Koziorożec, sam alkoholik i analfabeta, chętnie deprawuje młodzież, gwałci staruszki, póki nie popadnie w nieuchronna impotencje. Nadaje się wyłącznie do kopania rowów, a i to pod nadzorem. W życiu rodzinnym przeważnie bije. "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wodnik "Ma szalony pociąg do gastronomii czwartej kategorii i nigdy nie oddaje pożyczonych pieniędzy. Mężczyźni spod tego znaku, wcześniej czy później, okazują się ekshibicjonistami, a kobiety nimfomankami. W zakładzie penitencjarnym czują się nieźle. "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Panna "Bardziej osobiste wiązanie się z ludźmi urodzonymi pod tym znakiem to rzecz beznadziejna, bo Panna - zarówno rodzaju męskiego, jak i żeńskiego - jako partner erotyczny wykazuje wdzięk słonia i pomysłowość królika. Dzieci ze związku Panny z jakimkolwiek innym znakiem kończą na ogol w klinikach dla nerwicowców. Umysłowo Panna pozostaje zawsze stuprocentowa dziewica."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byk "Wdzięk powiatowego Casanovy i skłonności homoseksualne. Niczym nie zmącone przekonanie, ze jest pępkiem świata. Lubi mizdrzyć się zarówno przed lustrem jak i w pracy. Najbliższą rodzinę terroryzuje od urodzenia do późnej starości. Nigdy niczego nie czyta, choć o wszystkim ma z góry wyrobione zdanie. Poci się. "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baran "Urodzeni pod tym znakiem są z natury rzeczy ociężali umysłowo i z trudem uczą się najprostszych czynności. Tylko długotrwałym biciem Barana można skłonić do przyswojenia minimum wiedzy (tabliczka mnożenia, wyjątki na "RZ"). Ludzie spod tego znaku z powodu swojej tępoty w pracy dezorganizują wszystko, dzięki czemu awansują szybko na wysokie stanowiska. W kontaktach towarzyskich Barany są z reguły niezmiernie uciążliwe i z powodu najmniejszego pretekstu, a nierzadko i bez, wywołują karczemne burdy i bijatyki. Na szczęście żyją krotko. "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lew "Urodzeni pod znakiem Lwa od najmłodszych lat maja skłonności do narkomanii, pijaństwa i najbardziej brutalnej rozpusty. Nie lubią się uczyć, z trudem kończą szkoły, nawet specjalne, uwielbiają krzywoprzysięstwo i bardzo chętnie zeznają przed sadem. Zdemaskowani wywołują awantury i dantejskie sceny. W życiu rodzinnym Lwy na szczęście nie uczestniczą. "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rak "Szkoda słów. Nie pomoże nawet oddział zamknięty. Urodzeni pod znakiem Raka oszukują na każdym kroku, zdradzają, uwielbiają podłożyć świnię. Rakom nie można wierzyć nigdy i w niczym. Jeśli np. Rak mówi, ze ceni sobie twoja przyjaźń, to można być pewnym, ze przed godzina napisał do szefa donos. Raki stale komuś czegoś zazdroszczą, a po dwudziestym piątym roku życia łysieją, garbią się i tracą zęby. Słusznie zresztą."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fix fix fix 9
ja jestem bliznieta-z tymi zdradami prawda.podwojne zycie, chec na przygody, nagle zrywanie kontaktu i ucieczka dalej-norma. bezy wyrzutow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fix fix fix 9
ryby to tez niezle cacka-i subtelnie to robia, to jest fakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryby, zdecydowanie ryby
beataRyba wiesz, tu jesteśmy anonimowi, więc śmiało mozesz pisać, no ale jak nie chcesz to rozumiem to i szanuje :-) a co do tych zodiakalnych rybek, to wiem że nie można definiować człowieka na podstawie jego zodiaku, ale jak na ironie właśnie ze znanych mi osób to kobiety rybki najczęściej kręcą i chodzą na boki. i to znam zarówno z własnych przeżyć jak i z obserwacji znajomych z pracy jak i życia prywatnego... ps. świetne te opisy zodiaków w krzywym zwierciadle, uśmiałem sie po pachy, dzięki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zulus
beataRyba:) piękne te horoskopy!!!:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blizniaczka taka jedna
" te drugie to poligamie i dwulicowosc maja we krwi." ze niby bliznieta. Bzdury,bzdury,bzdury. Jestem blizniaczka i nigdy nie zdradzilam zadnego faceta. Co prawda lubie czasem poflirtowac ale zdrady nie dopuszczam w zadnym wypadku. Biada temu,ktory ze mna jest,a mnie nie docenia,zaniedbuje,nie szanuje,bo uciekam z predkoscia swiatla!!! I czasami sie mszcze. zreszto to jest nieuniknione,ze blizniat czesto sie czepiaja. To jest nieuniknione,ze duzo w nas zajebistosci:D skromne tez nie jestesmy xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blizniaczka taka jedna
hahahaha ale sie usmialam z lwa. Taki zbieg okolicznosci,ze pasuje do mojej mlodszej siostry lwicy,ktora przechodzi teraz okres buntu mlodzienczego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ... coś w tym może być.
jestem Skorpionicą, popęd mam duży(co nie znaczy, że to sprzyja w moim przypadku zdradzie, po prostu tu akurat zgadza się to wszystko co piszą o Skorpionach w 100%) , zdradzałam nieraz. Ale póki co spotykam się z kimś od 8 miesięcy i mimo, że nie jesteśmy razem nawet nie mam zamiaru "próbować" skoku w bok. Wydaje mi się, że do bycia w związku bez zdrad, oszustw i kłamstw trzeba dojrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ... coś w tym może być.
MAM MANIĘ PRZEŚLADOWCZĄ :D bosssko :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ... coś w tym może być.
w sumie by się zgadzało :P haha ;D A BYK 100% :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zieffffff
Macie fajne problemy :D. Najfajniejsze horoskopy sa w Gazetach, ciekawe czy ktos je pisze na kolanie? Jestem Ryba, a chamstwa nauczylem sie od innych ludzi. Choc czasami czlowiek wraz za duzo daje od siebie, ludzie mysla ze czlowiek nie ma nic innego do roboty tylko im pomagac. Odmow im, to focha strzelaja - mam to gdzies. Przynajmniej zostana normalni znajomi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zieffffff
Ach zapomnialem zdrada? HAHA Nie zdradzilem zadnej kobiety, po prostu mam psychiczna blokade. Jestem zajety - odtracam inne laski, chocby byly idealami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość właśnie :)
od rybek proszę z daleka, sama nią jestem i znam też parę innych i żadna nie zdradzała i nie zdradza. natomiast wiem o zdradzających pannach płci żeńskiej, a z facetów to strzelcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panna Rybka 21 :)
ja zawsze mnóstwo dobrych rzeczy czytałam o rubach, nie u wszystkich ryb, które znam, potwierdzało się to, ale u mnie - owszem :D jednak najczęściej przejechałam się na skorpionach... stąd ten znak ma u mnie największy minus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on, doświadczony
To prawda. Kobiety skorpionice wala sie jak króliki a pojęcie wierności jest im całkowicie obce. Sprawdzałem :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hold on to what you believe
"całe szczęście..." haha :D ale po 25 życie się nie kończy! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×