Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zodiaczka na Melanżu

Znak Zodiaku a Seks i Zdrada - jak to jest?

Polecane posty

Gość hold on to what you believe
Koziorożec (koziorożka? whatever ;) ) przed 25. mówi Ci, że nie ma się co obawiać! Ja mam zamiar bawić się tak samo dobrze teraz, po 25. i po 30! :) Czyżby niebawem urodziny? :) Mogę już odśpiewać sto lat, bo pewnie się już nie "zobaczymy" na tym forum? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hold on to what you believe
:D Nie, aż tak to nie ;) nie po drodze mi do P-nia ;) Takie tam, niezobowiązujące sto lat na kafe ;) acapella! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hold on to what you believe
jakieś 250 km na północ, kawał drogi ;) mogę nie zdążyć do Twoich urodzin! ;) Zresztą, tutaj mogę śpiewać wysokim C i będzie brzmiało cudnie, a na żywo... Mój blask może trochę zblednąć :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
''troche'' - ja już znam wasze troche.. :p Zdażyc to zdążysz nawet pieszo ale jak juz mnie tak postraszyłas to zostaniemy przy spiewaniu wirtualnie, lepiej dla mojego zdrowia :D 3miasto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hold on to what you believe
Niestety, nie stałam w kolejce po głos... A czasem żałuję! Najwięcej śpiewam w samochodzie, przy zamkniętych szybach, oczywiście :) Dla Ciebie wszystko, odśpiewam nawet na baczność, przeponą regulując siłę głosu! 3miasto, kolejne 200 km :P chociaż jestem tam średnio raz w miesiącu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to nic sie nie zgadza jak do 3miasta 200km, to jak to jest mozliwe, ze od Poznania na północ mieszkasz 250km. Dla mnie wszystko?? Nawet tak nie mów bo juz fantazja mi sie załącza hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hold on to what you believe
No tak, jak masz 200 km z Poznania do Trójmiasta... W linii prostej, chyba :P Wszystko się zgadza :) Dawno po Polsce się nie jeździło, co? ;) Ciekawe, o czym pomyślałeś ;) W sumie godzina taka, że różne rzeczy mogą chodzić po głowie... ;) Ja nie miałam żadnych niegrzecznych intencji, niestety ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To chyba ty sie zagubiłas troche z mapą. Do 3miasta mam 300km, moze lepiej podaj Miasto z jakiego jesteś, łatwiej będzie Cie zlokalizować :p Za kogo ty mnie masz... Myslisz ze myslałem o niegrzecznych rzeczach?! Na forum erotycznym?! O tej godzinie?! To dobrze myslisz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hold on to what you believe
No to lokalizuj, Panie Poznaniaku! Koszalin! I co, czyżby wszystko się zgadzało tak, jak mówiłam? :] Uwielbiam, jak ktoś przyznaje mi rację, więc możesz teraz połechtać moją próżność i stwierdzić: o tak, nie mam bladego pojęcia gdzie jest ten cały Koszalin, ale miałaś rację! Dziękuję :) Poważnie, nawet nie zauważyłam, że to erotyczny! Coś o znakach zodiaku ;) Więc cóż robisz o tej nietypowej porze na forum? I do tego erotycznym! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic nie rozumiem z tego co piszesz, więc nie będe Cie jeszcze łechtać ... :p Z Poznania do Koszalina mam 250km Z Poznania do 3miasta 300km Z 3miasta do Koszalina hmmmmm 170, az tak duzo?! :p Dobra mniejsza juz z tym. Juz sie nie tłumacz, ze przypadkowo na erotyczny trafiłas, też tak zawsze mówie, a co ja tu robie?, szukam ofiary! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hold on to what you believe
Będę się dopraszać, bo ewidentnie miałam rację, ale oczywiście jako mężczyzna będziesz nieugięty i mi jej nie przyznasz :P Pisałam, że masz do mnie 250km, więc napisałeś 3miasto. Gdy napisałam, że do 3miasta mam 200 km, napisałeś że to niemożliwe. A jednak! ;) Ale to nieważne ;) Szukasz ofiary, mówisz? Nuda ;) znaleźć ofiarę to banał, dużo ciekawiej jest skupić się na ZDOBYCZY! Subtelna różnica, czyż nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie 200km tylko 170km, więc jako facet sie nie ugne (ogólnie po paru minutach ''rozmowy'' facetowi nie wypada sie uginać... ) heheh Hmmmm zastanawiam sie co ''bierzesz'' bo jakaś za bystra jesteś, biorąco pod uwage jeszcze godzine :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hold on to what you believe
Bylebyś tylko za szybko nie opadł z sił... do bystrego dialogu ;) Skąd energia do rozmowy? Z (prawie że) wylizanego słoika nutelli, który towarzyszy mi na łóżku ;) Do tego okrrrrropnie nieprzyzwoite rzeczy śniły mi się tej nocy, więc nie wstawałam do południa ;) Dołączając do tego fakt, że na 90% jadę na Openera, na co czekałam od zeszłorocznego festiwalu... Nie chce mi się spać ;) A że erotyczny... ;) To tak całkiem przy okazji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hold on to what you believe
Ciekawi mnie, ile jeszcze znaków musi zostać przelanych na to forum, żebyś jednak się ugiął... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Reasumując jesteś najzwyczajniej podniecona :p Z takim towarzyszem to w łózku raczej kalorii nie stracisz, a odwotnie... :) pewnie nie zdradzisz jakie to były sny? Żeby mnie zagiąć potrzeba ''pisać'' od 60-120min :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hold on to what you believe
Podniecona zdecydowanie nie. Raczej niedopieszczona, ale żeby z tego wyłuskać podniecenie... Dużo jeszcze brakuje ;) Proszę mnie nie zrażać do mojego łóżkowego towarzysza, a raczej towarzyszki! Jest ze mną zawsze, gdy jej potrzebuję i najlepiej ze wszystkich osładza mi samotne wieczory... :) Sny... Chyba wyobraźnia dała upust niespełnionym pragnieniom, ale skąd we śnie ten mężczyzna... Którego nie widziałam już kilka lat i wcale o nim nie myślę... Nie mam pojęcia :) Do tego w ogóle mnie nie pociągał, nawet musiałam się od niego delikatnie "uwalniać" na jednej z imprez, a tu nagle takie rzeczy ze mną wyrabiał w MOIM śnie... ;) Mija chyba 60 minuta, sto lat nieodśpiewane, Poznaniak dalej nieugięty... Co to się porobiło... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A zaraz bedzie najlepsze, o 3:00 jak nie napiszemy jeszcze 10 linijek to nie bedziemy mogli gadac :p foruuum pełen wypaas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zamianiam sie w słuch w takim razie, ciekawi mnie co robił ten kolega z imprezy,., :P Mam nadzieje, ze coś da sie z Ciebie wyłuskać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hold on to what you believe
Rozumiem, że nie zaspakajam Twoich potrzeb? ;) Pora chyba nieodpowiednia do szukania towarzyszy/-ek, do tego poniedziałek... :) Jakiś krzak forumowy, z tymi linijakmi do 3.00? Nie bywam tu zbyt często i obce są mi te niuanse ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hold on to what you believe
Po pierwsze nie kolega, tylko mój były przełożony. Po drugie, nie robił nic tak skandalicznego, żeby dostawać teraz rumieńców na polikach. Po prostu jego dłonie za bardzo wędrowały po moim ciele, co mi wybitnie nie pasowało. Zaprosiłam go do tańca, bo widziałam, że się średnio bawi i pół imprezy siedział w loży, ale to nie znaczyło, że może mnie (za przeproszeniem) wymacać od góry do dołu. Jak dobrze pamiętam 2 albo 3 razy odsunęłam jego dłonie z moich bioder i pośladków, po czym powiedziałam, że muszę iść do loży. A we śnie... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hold on to what you believe
5 linijek, powiadasz? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×