Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zodiaczka na Melanżu

Znak Zodiaku a Seks i Zdrada - jak to jest?

Polecane posty

Gość hold on to what you believe
Problem polega na tym, że takie pomarańczki jak ja nie mogą dodawać więcej niż 1 post na minutę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikt nie moze :p Udało sie, mamy teraz 27 linijek i padnie forum :p A we snie pewnie ręce przełożonego Ci nie przeszkadzały, robił z Tobą to co ty z nutelą? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hold on to what you believe
Coś w tym stylu, ale na więcej sposobów... ;) Zawsze nosił pasek do spodni z wielkimi klamrami, jak ja tego nie cierpiałam ;) No i po jakiś 3 latach przyśnił mi się, tak bez powodu. Poznaniaku, co Ci się ostatnio niegrzecznego śniło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nooo ''otwórz'' sie i napisz dokładnie co i jak, a nie mnie wypytujesz, ja takich snów nie mam... No dobra czasem mam... Niech bedzie... Mam często ehh :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hold on to what you believe
Nie, nie, dosłowność jest niewskazana, zabija cały urok i czar... Nie było to nic pięknego i zmysłowego, raczej czysto zwierzęce zaspokojenie swoich potrzeb... moich potrzeb na pewno ;) gwałtownie, mocno i bardzo cieleśnie, ale bez finezji i smaku... 60 minut ze mną wytrzymałeś, mówisz, że lubisz długie dystanse? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ze mna by Cie też nic pięknego niestety nie spotkało, raczej wole dzicz heheh Ale jakoś realnie fizycznie odczułas ten sen? :) jeszcze wytrzymuje z Toba, pare minut napewo dam rade :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hold on to what you believe
Jeśli tak bardzo chcesz wiedzieć, to po bardzo ciężkiej pobudce nie utrzymałam "łapek na kołderce" ;) W ramach małego rewanżu, o czym ostatnio śniłeś? Opowiedz tyle, na ile masz ochotę... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, no juz Cie lubie :D ciekawi mnie bardzo gdzie były te rączki :D A tak poważnie to ja nie mam takich snów, mi sie załącza fantazja podczas rozmowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hold on to what you believe
Widzę, że podoba Ci się, jak podpuszczasz rozmówce a potem jakby nic się nie stało... unikasz odpowiedzi... Nieładnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taki typ :) martwić sie nie musisz na forum jesteś anonimowa :) Poważnie nie mam takich snów, u mnie fantazja wynika z rozmowy, tak jak mówiłas przed chwilą, to powiedzmy, ze coś mi sie załączyło i wstawiam siebie w pewne miejsca... Heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hold on to what you believe
Zawsze mogę odstawić słoik wysokokalorycznej nutelli i zastąpić go pobudzającym krążenie towarzyszem... ;) Po co fantazjować osobno, jak można razem... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hold on to what you believe
Ehhh, damie nie przystoi, ale brak mężczyzny coraz częściej daje o sobie znać... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hold on to what you believe
Jedyny towarzysz, to ten wyimaginowany... ;) niestety ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hold on to what you believe
A co mi tam, niech Ci i przyStoi do moich niepokornych myśli ;) Towarzysz na baterie... Jeszcze niedługo, a będzie moim kolejnym łóżkowym kompanem, zaraz obok pilota (też na baterie! ;) ) i telefonów... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hold on to what you believe
Musisz mi uwierzyć na słowo, że służą mi tylko jako budziki... ;) jak na razie jestem całkowicie SAMOwystarczalna - szybko dostosowuję się do nowych sytuacji... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak wogóle to napisz mi ile masz lat, bo wole wiedzieć na kogo ''wylewam'' swoją fantazje :D ... I ciągle czekam, aż rozwiniesz te niepokorne myśli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hold on to what you believe
Na razie muszę udać się pod szybki prysznic, czas mi niesamowicie szybko zleciał! Możesz mi tu zostawić kilka przyjemnych słów, przypominam się o przyznaniu mi racji... ;) takie dopieszczenie na dobranoc, w sam raz... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czemu szybki prysznic o 4 w nocy bierzesz? Przecież jeszcze nic takiego nie powiedziałem, zebyś musiała ochłonąć :D tez jestem obecnie SAMOwystarczlany, ale to nie jest powód do dumy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hold on to what you believe
Drogi Poznaniaku... ;) Dobrze wiesz, o co z tymi niepokornymi myślami chodzi... Właśnie o to, żeby nie chodzić samemu pod prysznic, tylko z kimś, kto sprawi, że nie wyjdzie się z kąpieli dopóki nie skończy się ciepła woda... ;) A potem, by nie kłaść się do łóżka zakrytym po sam czubek nosa, tylko by mieć kogoś, kto nie pozwoli zasnąć przez całą noc... A porankiem, by nie rzucać budzikami o podłogę, tylko budzić się od pieszczot gorących dłoni... Rozmarzyłam się... Mój rocznik okrągły, niczym stół, więc nie bój się, wszystko w świetle prawa jest legalne... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hold on to what you believe
Powoli zabiera mnie sen... Niebawem pobudka ;) Dziękuję za nocne towarzystwo i mam nadzieję, że wszystko co było dziś niedopowiedziane, lada noc przyśni się w pełnej krasie... ;) śpij nie-spokojnie! ;) p.s. sto lat odśpiewam kiedy indziej ;) dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ładnie napisane, ale przeciez budzisz sie od dotyku gorących dłoni... :D Dobrej nocki, 3maj sie(...) :D Miło było poznać, chociaz wieku nie chcesz zdradzic, jak coś to zawsze jestem po pierwszej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potwierdzamryby
zdradzają perfidnie i z premedytacją, może nie wszystkie ale u mnie akurat się to potwierdziło...5lat zdradzał blee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annika83
Ryba-moj facet ryba mnie zdradzal i do tego dowiedzialam sie ze kazda poprzednia dziewczyne rowniez zdradzal!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×