Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

De Monik

Kaczka dziwczaka

Polecane posty

Kiedyś w supermarkecie kupiłam kacze piersi. Wróciłam do domu i....włozyłam do zamrażarki. Potem kupiłam sos hoi sin ze śliwkami, bo na etykiecie napisane było że idealne do kaczki. I teraz kombinuje jak to połączyć. Na sosie niestety informacji niet. Jakieś podpowiedzi? Kaczka to dla mnie nieznana planeta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziwczaka?
:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prestonica
piersi z kaczki pokroić, podsmażyć, dodać warzywa (np chińską mieszankę), wymieszać z sosem i podawać z chińskim makaronem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem nie wiem nie wiem
nie wiem co to za sos, wiec ciezko mi powiedziec jak to dokladnie zrobic, ale zakladam ze to cos w rodzaju gotowca jak sojowy czy teriyaki? jesli tak, to rozmrozilabym kaczke, ponacinala jej skore i zamarynowala w tym sosie, dodalabym jeszcze jakiegos alko - cos mocnego typu sherry albo jakies mocniejsze winko, do tego pewnie troche gozdzikow, pieprzu, jakies ziolo - poprobuj troche tego sosu i sprawdz, co pasuje - tymianek albo rozmaryn pewnie. potem przesmazylabym i podala na salacie z jakimis owocami np. swieze figi (wiem, teraz niekoniecznie) lub jablka czy jakies maliny, co masz i potem polala troszke zredukowanym sosem - ja lubie takie takie polaczenie lekke typu kaczka+owoce, wiem ze wiele osob lubi polaczenie sosu sliwkowego z grzybami, ale to moze wyprobuj z czyms innym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×