Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kaszannka

**************Pytanie o dietę kaszową**************

Polecane posty

Gość Kaszannka

Cześć Wam;) Zamierzam jutro przejść na dietę kaszową, ale nie wyobrażam sobie jej nie solić. Wybaczcie, mam małą wiedzę, wiem tylko, że sól zatrzymuje wodę w organizmie... Czy jak będę solić tę kaszę, będą mniejsze efekty albo wcale? Kasza solona jest pyszna, ale bez soli będę musiała się zmuszać, nie wiem czy dam radę to jeść, w dodatku przez kilka dni, obawiam się, że nie wytrwam. Za wszelkie ("wnoszące") odpowiedzi dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę ,że lepsze wyniki osiągniesz bez soli. Ty decyduj co wolisz. Ja jakbym się zdecydowała jechać na kaszy to i sól bym wyrzuciła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laltrtaralla
bez soli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qqqqqqqqqqq111
zadnej so;i nawet ziolowej tylko kasza a efekty beda super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaszannka
Dzięki Natka, może jednak warto się czasem zmusić do czegoś. Będę jechać bez soli. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaszannka
Doczytałam nowe wypowiedzi - dzięki, zwłaszcza qqqq(...) za dodatkową motywację. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qqqqqqqqqqq111
nie ma za co :) powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jadłam kaszę jaglaną z cynamonem, też fajny smak, no i cynamon wspomaga odchudzanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaszannka
Dzisiaj przetrwałam 2 dzień. :) Pierwszy dzień soliłam, dzisiaj nie - szczerze mówiąc myślałam, ze będzie znacznie gorzej! Kasza niesolona wcale nie jest taka zła. Posypałam dzisiaj nawet sobie cynamonem - podkręca troszkę ten lekko słodkawy smaczek. ;) W ogóle jestem zdziwiona, bo ćwiczę dużo przed śniadaniem, potem zjadam kaszę (w sumie 2 worki dziennie) i w ogóle mi się nie chce jeść. Dzisiaj nie miałam nawet apetytu jeść ten drugi woreczek, czuję się bardzo dobrze, nie "kusi" mnie inne jedzenie, nawet zapach kotletów z piersi kurczaka mnie nie złamał, nawet nie stanowił żadnej pokusy. :) Może jutro się zważę, może jeszcze trochę poczekam, żeby w razie czego się nie zniechęcać. Tak popisałam parę słów, może ktoś się przyłączy? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pulpetowa dama
Wiesz, że jedząc dwa woreczki kaszy dziennie dostarczasz organizmowi około: kcal - 710; b - 25; w - 139; t - 6. Jest to dieta głodówkowa. Jeśli będziesz jadła 710 kcal dziennie masła, czy czekolady, czy lodów, czy marchwii - będziesz chudła. Cudów nie ma. A bilans b/w/t jest po prostu tragiczny :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Idealna-Dieta.eu
witajcie :) widziałam ostatnio fajną stronke o odchudzaniu, autor ciekawie pisze i myśle, że daje dobre rady, zobaczcie sami: www.idealna-dieta.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ty u góry nade mną
wypierdalaj z tą reklamą reklamiarzu! Strona zgłoszona jako dokonująca ataków!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×