Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość etyertyery

jak dochodzi do wpadki (ciąża)?

Polecane posty

Gość gość
po prostu świadomie się nie zabezpieczaliśmy wiedząc, że mogę zajść w ciążę... ale nie wiem, czy można to w sumie wpadką nazwać, bo liczyliśmy się, że może być z tego dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 42 lata mój mąż 46. Mamy jedną córkę 17 lat. No i właśnie teraz jestem w ciąży. Oczywiście to wpadka. Zaszłam w ciążę 6 tygodni temu. Uprawiałam sex z mężem przerywany. Myślałam, że nie ma szans na zajście w ciążę tym bardziej, że to nie były dni płodne. A jednak. Robiliśmy to w pozycji na jeźdźca a czytałam, że ta pozycja niestety sprzyja zapłodnieniu. Nie wiem w sumie jak to się mogło stać, jesteśmy przecież dorośli i odpowiedzialni, mąż przecież przed samym wytryskiem wyjął penisa z mojej pochwy... ale jednak coś musiało się przedostać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wystarczy być chwilę bez gumki. Starczy... :P !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikita

Sama z chłopakiem gdzieś po 3 latach bycia razem zaczęłam praktykować seks bez gumki. Nie brałam tabletek, bo mam żylaki i są to raczej główne przeciwwskazania do nich, z kolei bez gumek było znacznie przyjemniej-nie oszukujmy się, stosunek był przerywany. Dodatkowo mam niedoczynność tarczycy oraz policystyczny zespół jajników, więc teoretycznie zajście w ciążę raczej było utrudnione. I powiem szczerze, że u nas stosunek przerywany sprawdzał się dość długo, a ciąża ostatecznie była tylko dlatego, że po jakichś 4,5 bycia razem i  na ostatnim roku moich studiów chłopak stwierdził, że spróbuje do końca, i tak braliśmy pod uwagę dziecko, a ono urodziłoby się po roku akademickim. I zaszłam. Większość ludzi pewnie uważa to za typową wpadkę. Ja niekoniecznie. Planowaliśmy przyszłość ze sobą, myślałam o dziecku. Może i dobrze, że teraz, skoro w przyszłości miałabym mieć problem z poczęciem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stasiek męczykoński

Bo nawet jak masz tylko jakiś ułamek procenta na to że podczas stosunku dojdzie do tej wpadki, to przy tak dużej ilości par uprawiających seks i częstotliwości odbywanych przez nie stosunków prawdopodobieństwo robi się całkiem duże, dlatego najlepiej męczyć kapucyna i się nie przejmować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mnie ten temat zaciekawił. Miałam niedawno taki moment w życiu, że było mi przykro, bo dookoła wszyscy zachodzili w ciąże i ja też chciałam, no ale niestety pomimo dochodzenia w środku miesiączka zawsze przychodzi na czas....Najwidoczniej nie jest  nam pisane  zostanie rodzicami 😅  

Obawiam się że  kiedy przyjdzie kolejne baby fever to zwariuję 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×