Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

revolver

kobiety mają tylko takich facetów

Polecane posty

na jakich zasługują - a te, które nie mają wcale, widocznie nie zasłużyły na nikogo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj rev, nie przesadzaj. ja bym powiedziała, że mają takich jakich sobie wybierają :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakby nie patrzeć to jeżeli są grube i brzydkie to do pewnego stopnia ich zaniedbanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Petronela z pipidówy
a mezczyźni mają takie kobiety jakie sa w stanie zaspokoić (bynajmniej nie tylko o seks chodzi) jak nie mają - nie potrafią zaspokoic żadnej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeznaczenie bywa okrutne...]cool] najlepsze jest to , ze kobiety uważają iż niektóre z nich, nie powinni nigdy mieć faceta z różnych powodów - a one same czują , że same zasługują na niego...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Petronela z pipidówy
najlepsze jest to , ze kobiety uważają iż niektóre z nich, nie powinni nigdy mieć faceta z różnych powodów - a one same czują , że same zasługują na niego... bedziesz na tyle uprzejmy, żeby przetłumaczyć to co napisałeś na język polski? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"najlepsze jest to , ze kobiety uważają iż niektóre z nich, nie powinni nigdy mieć faceta z różnych powodów - a one same czują , że same zasługują na niego..." Można prosić po polsku?:P Chodzi o to, że są kobiety uważające się za lepsze od innych? A tematu na topik innego już się nie dało wymyślić?:P Ostatnio jakieś wykorzystywanie mężczyzn, teraz o zasługiwaniu bądź nie na mężczyznę....jakieś rozgoryczenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a faceci tak nie mają? Zawsze najłatwiej jest wytykać wady innych i rozdawać im punkty...zwłaszcza jak zazdrość bierze. Inny przykład - Ludzie partnera potrafią kochać z sobie tylko znanych (lub nie) powodów, ale już nie potrafią się z tym odnieść do innych :P Bo to, że ich partner jest dla innych jakiś brzydki, krzywy, niemrawy i ogólnie nieciekawy ich nie interesuje, ale zaraz skrytykują jak ktoś inny znajdzie sobie drugą połówkę z nie tej półki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Petronela z pipidówy
rew ma pms :P nieustający i wyjątkowo dotkliwy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
petronela musisz po prostu przeczytać kilka razy ...:classic_cool: krwawa tak "małe rozgoryczenie" , bo sama założyłaś ledwie dwa , więc tematami nie świecisz, a wiec łatwo Ci jest wymagać tematów od innych.... :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Petronela z pipidówy
musisz po prostu przeczytać kilka razy ... nie tylko ja nic nie zrozumiałam z twojego przekazu, krwawa też :P jak ci obie mówimy żes koniem to idź i kup sobie siodło :P wyrażanie mysli poprawną polszczyzna jest ci niedostepne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jak dla ciebie obciach jest istotny. chociaż z drugiej strony myślę, że jakbym znowu miała kogoś szukać to sama miałabym problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
petronela poprawną polszczyznę wymyśliły z nudów niepoprawne polaczki , a czepianie się błędów językowych i ortograficznych - frustraci :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo ja idę w jakość nie ilość:classic_cool: Petronelo, być może zgadłam...a być może autor sam nie wie co miał na myśli wiec postanowił okręcić kota ogonem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krwawa jak pójdziesz w jakość , to przestaniesz sie czepiać , a zaczniesz pisać...:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moorland zrozumiała - jakoś nie stanowiło to dla niej problemu :classic_cool: no i jeszcze sie nie czepia...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kot_odwrócony_ogonem
ależ to cecha charakterystyczna dla reva :D odwracanie kota ogonem ten facet nie przyzna sie do błedu nawet na krok przed szubienicą :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kot_odwrócony_ogonem
moorland, świetnie, możesz słuzyc za tłumacza? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moorland, to przełóż na język małobystrych :D Tak, założę 99 tematów dotyczących ubioru kobiet, pożądanych cech płci pięknej bądź o tym jacy mężczyźni są straszni itd. ..."Daj się zaskoczyć jakością Biedronki":classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"najlepsze jest to , ze kobiety uważają iż niektóre z nich, nie powinni nigdy mieć faceta z różnych powodów - a one same czują , że same zasługują na niego..." Zrozumiałam to tak: Najlepsze jest to, że niektóre kobiety bardzo krytycznie oceniają inne twierdząc, że "ta i tamta" nie powinny mieć faceta czy, bardziej dostanie, TEGO konkretnego faceta którego "ta i tamta" ma. Przy czym te oceniające uważają, że one same jak najbardziej na faceta zasługują, chociaż im samym może dużo do ideału brakować - prawie zerowa samokrytyka. Rev - dobrze? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samotny - jeżeli mówisz poważnie to współczuję - serio i bez ironii. Znam takie osoby co całe życie potrafią sobie zatruć martwieniem się o opinię innych. Ciężki taki żywot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kot_odwrócony_ogonem
Moorland :D, :D rev jest pewnie jednym z pary PRL-owskich milicjantów którzy chodzili parami dlatego, że jeden z nich potrafił czytać a drugi pisać .. jakie to szczescie, że pojawiłaś się na topiku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moor, czyli byłam blisko. No to może ze mną nie jest tak tragicznie:classic_cool: Ja idę wcześnie spać, zmęczona jestem. Dziś był wręcz nieznośny upał, zero wiatru, duszno i jakieś pylące cholerstwo. Samotny, a dziewczyny które Tobie się podobają nie są Tobą zainteresowane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×