Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość kafeteryjna majówka

dlaczego leżaki ogrodowe...

Polecane posty

Gość kafeteryjna majówka

Są takie drogie? Kurde kawałek materiału, rury aluminiowe i min. 80 zł :o a jak dwa to już ze 160 zł trzeba wydać :o Nawet głupie plastikowe krzesło ogrodowe to 50 zł. Wychodzi na to, że pozostał nam koc na majówkę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafeteryjna majówka
Ale nie ma oparcia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafeteryjna majówka
mam trawę na ogrodzie :( :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafeteryjna majówka
w zimie chyba będą :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haha nie, ale na pewno po majówce będą tańsze. U mnie takie najzwyklejsze są po 30zł. Ale warto pochodzić po tzw. chińskich marketach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafeteryjna majówka
one mają "udźwig" do 80 kg więc ani ja ani mąż się nie nadajemy :P ale masz rację, w chińskich mogą być :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafeteryjna majówka
:D dowaliłaś nam :D :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafeteryjna majówka
Rowery służą jednakże do czego innego niż leżaki :D rower przy ognisku nie da rady :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość scdawfwf
koc nalepszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka362
Ja już 2 leżaki ogrodowe zamówiłam na stronie: www.rattanart.pl i jestem z nich zadowolona. Ceny przystępne a leżaki bardzo wygodne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cze poka tzytze
109? to tanio! bo zero to nic a złotówka i dziewięć to dziesięć :) a będę mogła zapłacić dziesięcioro złotówką? bo takiej dziewięcio to ja nie mam ale jak by mus to pani sklepowa mi rozmieni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość honey_bee
To fakt, leżaki ogrodowe najlepiej zamawiać w jakimś sprawdzonym sklepie, z wyrobioną już renomą i rzeszą zadowolonych klientów. Inaczej dostaniemy chińską, plastikową tandetę, która - brzydko mówiąc - rozwali nam się w miesiąc. Mi na przykład bardzo podobają się leżaki technorattanowe stąd: http://www.meble.ogrodowe.net/technorattan Swoją drogą, słyszałam też, że technorattan jest trwały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fisiia8
No jeśli chcesz mieć fajny leżak to musisz trochę zapłacić. Ja mam leżak trochę droższy niż 150 zł w swoim ogrodzie, ale też lubię mieć elegancko i to jednak sprzęt na lata. Polecam zajrzeć na http://www.belgiardino.pl/22-lezaki. Mają genialne meble rattanowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz skończył się sezon letni to można poszukać czegoś w sieci, na pewno są teraz lepsze ceny niż w maju czy czerwcu. Ja z mężem kupiliśmy swoje leżaki na allegro, mamy je już drugi sezon a zapłaciliśmy po 60zł. Przed wyborem można sobie poszukać informacji na co zwrócić uwagę, tutaj jest coś takiego http://www.trenddecor.pl/lezaki-ogrodowe-popularne-i-praktyczne/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zerknij na ofertę www.dominova.com.pl maja tam bardzo fajne leżaki zarówno pojedyncze jak i podwójne. Idealne do odpoczynku na plazy jak i w ogrodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W sklepie dajar polecam popatrzeć na wyprzedaży można trafić bardzo fajne w atrakcyjnej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SaineK
Czy ja wiem czy są drogie... zależy jaki leżak się wybierze, bo może to naprawdę różnie wyglądać. Na pewno warto zwrócić uwagę na rodzaje leżaków ogrodowych: http://luxclub.pl/rodzaje-lezakow-ogrodowych/ i przede wszystkim przejrzeć dostępne oferty w sklepach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ada

Myśmy zamawiali bardzo estetyczne i komfortowe leżaki ze strony lezakiznadrukiem.eu. Szybka realizacja, wszystko profesjonalnie zapakowane na palecie, całość dotarła bez uszkodzeń, w idealnym stanie, nie mam uwag!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam szczerze kupować leżaki drewniane  prosto od producenta. Leżaki drewniane bardzo estetycznie wykonane co najważniejsze nie skręcane na śruby ! Do tego maja certyfikat i zabezpieczenia. Nadruk wykonany wyszedł idealnie mamy juz je 3 rok i nic nie wyblakło czy odpadło.
http://san-drew.eu/index.php/nasze-produkty/producent-lezakow
Bardzo mi  zależało na porządnych leżakach ponieważ wcześniej kupiła na allegro tanie leżaki skręcane i był to dramat w mojej firmie po poł roku wszystkie się rozpadły i powyrywały. Do tego okazało się ze leżaki nie mają zabezpieczeń i narażamy się na sprawy sadowe jak komuś coś się stanie. Do tego były tragicznie wykończone zadziory to była norma.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×