Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

lu92

Zarejestrowani
 • Zawartość

  0
 • Rejestracja

 • Ostatnio

  Nigdy

Reputacja

0 Neutral
 1. już wiem :D Często w ładną pogodę do mieszkania wlatują niewielkie muchy i krążą z uporem maniaka pod żyrandolem puki się nie ściemni na dworze. Otóż owady do orientacji potrzebują wyrazistego punktu orientacyjnego wyróżniającego się z otoczenia. Wokół takich punktów gromadzą się w celach kopulacyjnych. Często można zaobserwować owady krążące pod wystającymi gałęziami nad górkami, latarniami czy nawet głowami siedzących lub wolno idących ludzi. Owady spod naszych żyrandoli to muchy z gatunku zgniłówka pokojowa (Fannia canicularis) ponadto są to samce - traktują one lampy jako punkt obserwacyjny i bazę wypadową do lotów patrolowych, czyli właśnie tego charakterystycznego krążenia. Jeśli jakiś znajdzie samice wraca z nią pod żyrandol, aby tam odbyć lot godowy i ją zapłodnić (co charakteryzuje się bardzo krótkim z czepieniem się owadów podczas lotu, często z licznymi podejściami). Muchy upodobały sobie żyrandole jeszcze z jednego powodu. Ściany pokoju chronią ja przed atakiem ptaków, niestety są to tylko pozory bo owady nie biorą pod uwagę ludzi zirytowanych ich krążeniem.
 2. no ale czemu? cholera ona lata i lata jak ta głupia w kółko. nie rozumiem.
 3. nawet w dzień? rozumiem wieczorem przy zapalonym świetle, bo przyciąga je światło. ale w ciągu dnia? już cały dzień tak w kółko u mnie sobie latają. lampa wisi na środku pokoju pod sufitem, może ma coś z tym wspólnego ten środek pokoju? hmmm.
 4. jak tylko tydzień to nie. oczyści Twój organizm z toksyn i będziesz się czuć po tygodniu super, ale gorzej będzie pierwsze 3, 4 dni.
 5. możesz go upić, ale to raczej doraźne, a chłopak jeszcze się uzależni :P Kurczę, ludzie nieśmiali zazwyczaj po czasie znacznie się otwierają przed kimś. Ale w waszym przypadku może być o tyle trudniej, że Ty mu się podobasz i tym bardziej go onieśmielasz... Jedyne co mi przychodzi do głowy, to abyś spędzała z nim wiele czasu, albo jakaś wycieczka.
 6. lu92

  15 i 19 lat , co o tym sądzicie.??

  raczej ty przymknij, skoro nic mądrego nie masz do powiedzenia. właśnie takich poczwar jak ty nie można brać na poważnie.
 7. lu92

  15 i 19 lat , co o tym sądzicie.??

  za to ty świecisz mądrością:o jeśli jest inaczej to pokaż.
 8. lu92

  15 i 19 lat , co o tym sądzicie.??

  ktoś się krytycznie wypowiedział, a Ty już zamykasz temat..? chciałaś naszego zdania to masz.. i rozważ czasem krytykę, bo jak tylko po głowie Cię każdy będzie głaskał, to daleko nie zajdziesz.
 9. lu92

  15 i 19 lat , co o tym sądzicie.??

  Szczerze to zaczynasz mnie denerwować.. Niedawno pisałaś, że wciąż myślisz o swoim byłym i dla niego chcesz zerwać z ówczesnym chłopakiem, teraz pojawia się jakiś student, a Ty już myślisz o big love z nim po kilku dniach. Poza tym jaki normalny student chciałby być z gimnazjalistką? Jak już to tylko po to, aby wykorzystać jej naiwność i niedoświadczenie - które Ty jak wnioskuję posiadasz.
 10. Ten facet na samej górze dobrze mówi :) Faktycznie wiele kobiet ma rozstępy i facetów też sporo. Jakiemuś gostkowi, który naoglądał się porno i playboyów będą one przeszkadzać, ale zazwyczaj oni nie szanują kobiet i traktują je jak te dziwy z filmików. A facet, który kocha lubi Twój brzuszek z pewnością. Ja na przykład miałam partnera i miał on rozstępy na plecach i tak go kochałam, ze nie miały one dla mnie żadnego znaczenia.. po prostu sobie były, a on był dla mnie równie seksowny i pociągający jak i bez nich.
 11. lu92

  pogoda pod psem :/

  tylko narzekacie. ja lubię jak pada i jest ciepło, bo wtedy powietrze jest cudowne. za to nie znoszę upałów.
 12. lu92

  Jestem niekwestionowaną KRÓLOWĄ KAFE!

  więc won z kafe, bo królowa jest tylko jedna. ;)
×