Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Witam, jestem matką szesnastomiesięcznej córki. Ostatnio zaczęłam obserwować co umieją dzieci w jej wieku i jestem zaskoczona a zarazem zmartwiona . Moja córka nie potrafi stanąć w łóżeczku sama nawet podtrzymując się , nie potrafi chodzić po czterech, samodzielnie nachylić by coś podnieść ani podnieść się kiedy się przewróci, nawet nie próbuje i płacze tak długo aż w końcu ktoś się zlituje i ja pozbiera co po zaobserwowaniu u innych dzieci nie sprawia im to problemu. Czy powinnam się martwić że z moim dzieckiem jest coś nie tak? czy zbyt wolno się rozwija?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PUDELSSSSS
To nie potrafi wstać a umie chodzić? Coś mi tu nie gra.,,,;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niewidoczny dla innych
Ja tam nie wiem czy powinnaś się martwić. Powiem Ci tylko, że moja to wszystko robiła jak miała 8 miesięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niewidoczny dla innych
To ja też czegoś nie rozumiem. Umie chodzić, ale nie potrafi stanąć w łóżeczku, hmmm... a jak chodzi po podłodze to stawiasz ją na nogi i wtedy chodzi czy sama wstaje ? Coś mi tu nie gra :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tu na kafeterii
nie ma neurologów ani pediatrów.. w takiej istotnej sprawie jak rozwój dziecka to powinnas sie do specjalisty udac. Moze cos z nia nie tak... a moze wszystko ok i niepotrzebnie sie martwisz - idź do lakarza - bedziesz miała jasnosc sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smkfmkdf
Skoro nie potrafi samodzielnie wstać ani sie schylić to problem pewnie natury ortopedycznej i zapewne mała się męczy , może ją coś boli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To bardzo pogodne dziecko, dużo się uśmiecha i gada po swojemu. Umie samodzielnie zejść z łóżka na nóżki i idzie sobie gdzieś tam. Ale nie potrafi sama się nachylić tylko się podtrzymuje no i to łóżeczko....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×