Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zalamanatotalnie

zrozumieć facetów cd. ....

Polecane posty

hej hej to znowu ja;) Zastanawiam się i nie wiem czy tylko ja mam takie problemy, czy tylko ja tego nie rozumiem czy jestem jakas inna sama nie wiem. Otóż pisałam ostatnio o chłopaku, z którym mam kontakt , ktory pisal pisal i nagle 2 dni nic po czym ja napisalam w poniedzialek.. na co on odpisal byl bardzo mily, dzwonil, w kolejne dni odzywal sie pierwszy i tak do czwartku wieczora jeszcze pisalismy, tak luźno, normalnie. Zaczął sie temat spacerów i on napisal ze moze mi potowarzyszyc gdy ja napisalam ze tylko jak jestem w domu chodze bo mam psa. Na co ja odpisalam uwazam bardzo luzno, moze z lekka ironią i znowu zaczelo sie milczenie, potem fakt przeczytalam tego smsa i moze i brzmial dziwnie w zwiazku z czym napisalam mu ze spoko kiedys sie przypomne i pojdziemy na spacer i ze troche glupio napisalam tego wczesniejgo smsa haha parodialne sama sie z teog smieje ale chcialabym wejsc do jego mozgu....... Tak czy owak znowu zaczelo się milczenie ja juz sobie obiecalam ze odezwe się dopoki on tego nie zrobi. Panowie co mam myslec???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×