Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niewiadomahatr

Piec gazowy dwufunkcyjny- jak się z nim obchodzić? wyłączać czy zostawiać ??

Polecane posty

Gość niewiadomahatr

Cześć, wiem że może trochę głupie pytanie... ale wprowadzam się do swojego pierwszego mieszkania sama, tam jest nowy piec gazowy, on jest dwufunkcyjny, na grzejniki i na wodę. Jest w łazience, wygląda jak bojler, ma tylko taki przycisk żeby go włączyć/wyłączyć, lampkę która się świeci na czerwono lub żółto/zielono i jakiś mały guziczek. I teraz moje pytanie; teraz, w tym okresie (ale też ogólnie) kiedy nie trzeba grzać grzejnikami, to mieć ten piec cały czas włączony? czy włączać tylko jak będę chciała użyć ciepłej wody? (kuchenka też na gaz) Czy lepiej będzie np. zostawić cały czas włączony ten piec, ale mieć dokręcone grzejniki żeby nie grzały? Czy zapalać go co jakiś czas kiedy potrzebuję? Z góry dziękuję za odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewiadomahatr
podnoszę, może ktoś odpowie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewiadomahatr
upppp nikt nie poradzi????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewiadomahatr
podnoszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też chcę zdecydować się na piec gazowy ale nie mam pojęcia jak się z nim obchodzić. Ma ktoś jakieś rady?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mogę wam polecić firmę www.v-serwis.pl, która zajmuje się ur********iem, serwisowaniem i przeglądami urządzeń grzewczych. Zajmują się również moim piecem gazowym i mogę potwierdzić ich pełen profesjonalizm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15.21 nie takie bylo pytanie spamerze *******y

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sławkoj
Jeśli szukacie fachowców od przeglądów instalacji gazowej to mogę wam polecić usługi http://www.lublin.przeglady-budowlane24.pl/ Sam korzystam z ich usług i mogę powiedzieć, że mają duże doświadczenie i widać, że z pasją wykonują swoją pracę. Ceny też mają całkiem w porządku więc myślę, że warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×