Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość kwiatek22

Nieudane związki

Polecane posty

Gość kwiatek22

hej mam 24 lata. Miałam 2 chłopaków obydwoje to oni mnie zostawili w sumie do dziś nie wiem dlaczego. W obu przypadkach wszystko między nami było ok nigdy się nie kłóciliśmy było idealnie aż któregoś dnia jeden odszedł bez słowa a drugi napisał tylko że nie jest tak jakby chciał nigdy żadnen z nich się nie skarżył na nic. Każdy z nich do dziś twierdzi że jestem wspaniałą dziewczyną a oni są głupi. Po prostu tego nie czaje ten pierwszy ostatnio mi powiedział że byłam dla niego za dobra no ręcę opadają to chyba dobrze co? ja bym była w 7 niebie jak chłopak byłby dla mnie dobry. Do dziś sporadycznie utrzymuje z nimi kontakt to oni pierwsi się odzywają ale to tak po koleżeńsku. A mój drugi problem polega na tym że bardzo trudno jest mi się w kimś zakochać jak już się zakocham to albo bez wzajemności albo związek okazuje się nieudany. Jestem atrakcyjną dziewczyną mam duze powodzenie u facetów ale poprostu żaden mnie nie interesuje tylko tych 2 co z nimi byłam i jeszcze jeden ale widzę że on chce tylko zebym była jego kolezanką w sumie nie wiem czasem pokazuje ze jest mną zainteresowany a czasem nie ten ostatnio to dopiero skomplikowany przypadek co jest we mnie nie tak mogłabym miec tylu facetów a tak trudno mi się w kimś chociażby zauroczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×